Kasumi Tendo - Newsy o anime i manga

Gdzie edukacja jest najwyższą formą ignorancji

Nauka języka japońskiego za darmo

www.japonka.pl – strona przygotowana przez „przyjaciółkę” Japonii.
Celem powstania strony, jest udostępnienie bezpłatnych materiałów do nauki języka japońskiego oraz zebranie wszelakich informacji dotyczących tego tematu.
Już dzisiaj możesz zapoznać się z kilkoma lekcjami przygotowanymi zarówno przez autorkę strony, jak i przez zaproszonych gości, którzy doskonale znają japoński, nierzadko także nauczycieli i metodologów. Lekcje zawierają także pliki dźwiękowe, aby w przyjemniejszy sposób zapoznawać Cię z językiem oraz ćwiczenia, które pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę po przerobieniu danej lekcji. Słownictwo zebrane ze wszystkich lekcji znajduje się w podręcznym słowniku polsko-japońskim/japońsko-polskim. Każda z jednostek zawiera także swoje własne forum, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące konkretnych zagadnień językowych.
Kilka dni temu powstał także dział dotyczący Nihongo Noryoku Shiken. Niebawem na stronie ukażą się przykładowe testy, dotyczące wszystkich czterech poziomów. Będziesz mógł je rozwiązać on-line i uzyskać wynik końcowy.
W niedalekiej przyszłości na stronie znajdzie się także baza szkół oraz korepetytorów uczących języka japońskiego, a także inne materiały, które pomogą Ci zgłębiać tajniki tego języka.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
| Drukuj to | Wyślij to

Komentarze

Autor: Felicita
01-03-2006
Wysyłanie  e-maila do użytkownika
Jak ja sie ciesze!
Bardzo sie ciesze, ze powstala taka strona. Chcialabym sie uczyc japonskiego, ale nie mam pieniedzy na kursy, a taka strona da mi wiele mozliwosci. Dizekuje bardzo.

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować. Zarejestruj lub zaloguj się