Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2002 - 14:41
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Tez gdzies mam pare co lepszych cytatow ^^ Ale tak na juz to mi sie tylko przypomnial taki malo 'zyciowy'. Po prostu lubie udane powrownania a tekst 'noc byla czarna jak wnetrze kota' imho do takich nalezy :)

Pozdrawiam
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-09-2002 - 17:14
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ciesze sie że jesteś Smile

A tu taki mały cytacik:
- Czy to jest niebezpieczne? - zapytał Rincewind.
- Zależy, jak definiujesz niebepieczeństwo.
- Hm... Tendencje do powodowania bólu i szybkiego zaniku oddechu - zaproponował Rincewind. - Wysokie ryzyko agonii, możliwy deficyt rąk i nóg, śmiertelne trudności oddechowe ...

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 09-09-2002 - 17:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ha! Wrocilam! I co widze? Oczywiscie obijacie sie beze mnie ile wlezie! Gdzie nowe cytaty? A w ogole to i juz sam Pratchett sie zgubil! Wlasnie w Konstanz poznalam jednego Czecha - oni tam maja wszystko przetlumaczone!!! Buuu!!! Ja tez chce! Teraz pora na Soul Music czyli Smierc & co. znow w akcji. Aprops kto jest waszym ulubionym ulubiencem - trzy typy! Moje to : Smierc, Nadrektor i Babcia! A ulubiona para hmmm... moze Lady Sybill i Vimes, bo Angua i Marchewa sa zbyt "normalni". Hi, hi!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-09-2002 - 23:59
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
Ha! Wrocilam! I co widze? Oczywiscie obijacie sie beze mnie ile wlezie!

PĂłki nie patrzysz to korzystam z okazji Razz

nika napisał/a:
Gdzie nowe cytaty? A w ogole to i juz sam Pratchett sie zgubil!

To tylko moment, Pratchett zaraz wĂłci Smile

nika napisał/a:
Wlasnie w Konstanz poznalam jednego Czecha - oni tam maja wszystko przetlumaczone!!! Buuu!!! Ja tez chce!

I po co ? Przeczytałabyś już wszystko i sie nudziła, a tak masz jeszcze dużo przed sobą Smile

nika napisał/a:
A ulubiona para hmmm... moze Lady Sybill i Vimes, bo Angua i Marchewa sa zbyt "normalni". Hi, hi!

Fajne parki ale ... nie moge sobie przypomnieć w której części jest parka wszechczasów ... nie pytaj nie poiem, jak przeczytasz to będziesz wiedziała o kogo chodzi Very Happy

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2002 - 13:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Nabijasz sobie posty czy lubisz siebie sluchac? Nieladnie! Twisted Evil
Dehirko gdzies Ty?
Ja chciem Pratchetta, przeciez i tak predzej czy pozniej wszystko przeczytam - teraz jestem za wersja predzej! Pratchetta niet, nowego Pottera niet, chyba zwariuje tu z nudow. Ale chyba Jane Austen jakas mi zostala do przeczytania...
A ulubiona postac drugoplanowa? Gardlo albo Patrycjusz nie moge sie zdecydowac, potrzeba mi wiecej kategorii!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AxelOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2002 - 01:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-12-2002

Skąd: Gdańsk - Ĺťabianka - Subisława

Status: Offline
Ja jak dotąd przeczytałem wszystkie książki ze świata dysku wydane w polsce i wdecydowanie tego autora nic nie pobije. najlepsza jest jak dla mnie "Straż! Straż!" oraz wszystko o Magrat, babci Weatherwax i tej trzeciej (qrde wypadło z głowy) czyli "Trzy Wiedźmy" oraz "Panowie i Damy" i oczywiście "Eryk"

Jeżeli zaś chodzi nie o świat dysku. To uwielbiam "Dywan" ma w sobie coś świetnego i tyle. A jak chce sie jeszcze trochę pośmiać to nic nie zastapi trylogii o Nomach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2002 - 14:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Niania Ogg dobry czlowieku! Rozumiem kapral Marchewa, czarownice, ale czemu Eryk? mnie obok Piramid ta ksiazka podoba sie akurat najmniej tzn. jest swietna w ogole, ale inne ksiazki Pratchetta sa lepsze np. Mort albo Rownoumagicznienie. wydaje mi sie, ze Autor mĂ­al lekki kryzysik w srodku serii, z ktorego wyszedl upraszczajac pewne sprawy - np. w Piramidach i Pomniejszych Bostwach za duzo jest filozofii... co sadzicie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AxelOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-12-2002 - 19:03
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-12-2002

Skąd: Gdańsk - Ĺťabianka - Subisława

Status: Offline
jakże mogłem zapomnieć o przeuroczej Niani Ogg. Dlaczego Eryk? Otóż z powodu Rincewinda. Tu podobał mi się bardzo. A co do tej filozofii to Pratchet zawsze filozofował i to duzo. A jak wiadomo każdemu podoba się co innego. Mi na przykład Piramidy przypadły do gustu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-12-2002 - 12:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wszystko co napisal Pratchett przypada mi do gustu, no moze z malymi wyjatkami... - czytales "Ciemna strone slonca" albo "Dysk"? Ale "Piramidy" czy "Pomniejsze bostwa" sa czasem zbyt ciezkie. Otoz taki przyklad: pierwsza swoja ksiazke Pratchetta - Czarodzicielstwo - czytalam w autobusie smiejac sie jak dzika, wzbudzajac ogolny niesmak i oburzenie szanownych wspolpasazerow. Zeby przeczytac "Piramidy" trzeba skupienia a "Mort", "Kosiarz", "Rownoumagicznienie" to czysta przyjemnosc, wesolosc

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 25-12-2002 - 01:58
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Hehe :) Tak samo mialam czytajac Morta z ta drobna roznica ze jechalam w pociagu :]]]] Do dzis sie zastanawiam czemu ludzie tak dziwnie patrza kiedy ktos sie smieje :)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
InfinityOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-12-2002 - 13:20
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-12-2002



Status: Offline
"Mort" jest rzeczywiście świetny, podobnie jak "Kosiarz" i "Muzyka duszy" - najbardziej podobają mi się właśnie te ksiązki, w których występuje Śmierć Shocked Natomiast najgorzej czytało mi się "Pomniejsze bóstwa", głównie ze względu na temat - brakowało mi tam magów i Śmierci Smile

_________________


-- Member of J- team --
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 27-12-2002 - 16:24
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Mi chyba najmniej podszedl Eryk, ale podejrzewam ze byla to kwestia 'przereklamowania'... Tyle sie od kumpeli nasluchalam, ze chyba mialam zbyt wysokie oczekiwania... A moze nie? Nie wiem, wiem ze troche mnie 'zawiodl'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 27-12-2002 - 18:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wiem cos o tym - po tylu genialnych ksiazkach napalilam sie nie wiadomo na co a okazalo sie, ze ksiazka jest po prostu fajna, ale nie rewelacyjna a po prostu fajne w odniesieniu do Pratchetta to niemal jak obelga - Eryk jest w moim odczuciu znacznie slabszy: tym bardziej kiedy sie zasiada do niego z wielkimi oczekiwaniami
ubostwiam Smierc!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Gilma[tm]Offline
Temat postu:   PostWysłany: 27-12-2002 - 18:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 25-01-2002

Skąd: Ś-ca

Status: Offline
Ha! Ten gosc jest fantastyczny =] Konkretny, nieskomplikowany i wyraznie mowi ;]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-01-2003 - 08:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jak możesz? Śmierć wcale nie jest nieskomplikowany! robi mnóstwo rzeczy, o które nikt by go nie podejrzewał - robi sobie wakacje, buntuje się przeciw wyrokom, adoptuje i wychowuje córkę, przygarnia Alberta - długo by jeszcze wymieniać. Ja uwielbiam go za poczucie humoru (nawet jeśli niektóre żarty nie były z jego strony zamierzone)

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits