Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Anime_Maniac
Temat postu: Pita Ten  PostWysłany: 19-12-2003 - 00:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Jest to świetna komedyjka, opowiadająca o przygodach kandydatki na anioła obecnie przebywającej na ziemi. Zbyt inteligentna to ona nie jest i często zachowuje się jak dzieciak, ale to tylko sprawia, że seria jest jeszcze śmieszniejsza. Na dodatek zaprzyjaźnia się ona z kandydatką na demona ^_^ (która swoją drogą zachowuje sie bardziej jak anioł ^_^) A, i jeszcze zakochuje się ona w człowieku(Biedny Higuchi) Very Happy
Wiec jak wizicie, seria raczej nie jest normalna ^_^
Sporo śmiesznych momentów i kilka godzin śmiechu gwarantowane ^_^
(Znajdzie sie teĹź kilka powaĹźnych momentĂłw, ale przez to seria jest tylko ciekawsza Very Happy)

Kreska nie jest moĹźe przebojowa, ale jakos pasuje to tego anime(przynajmniej ja tak uwaĹźam Very Happy).

Dodam jeszcze jedną rzecz o tej serii, niektórzy uznają to za wadę, inni za zaletę: TA SERIA ORAZ POSTACI W NIEJ WYSTĘPUJĄCE SĄ BAARDZO SŁODZIUTKIE Very Happy

Alfi>> Nie krytykuj mnie jeśłi cos źle opisałem, ok?

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 11:36
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Jak dla mnie to anime jest za dziecinne, a śmieszył tylko pierwszy odcinek, ewentualnie jakieś momenty w innch (dużo tego nie widziałam). Jest to raczej planowo poprostu bajka dla 10 latków, (co nie znaczy że takie stare konie jak my też się mogą czasem z tego pośmiać Smile )

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 21:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Mnie to anime bardzo rozśmieszyło ^_^
Widocznie jestem DZIWNY ^_^)

Co do dziecinności to racja, ale mi to jakoś nie przeszkadza ^_^
(kolejny dowĂłd, Ĺźe jestem DZIWNY ^_^)

<post moderated>
hmm .. mam zaz slaby wzrok ... nie uzywac mi tak malych literek Razz
</post moderated>

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Kirie
Temat postu:   PostWysłany: 04-02-2006 - 11:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-02-2006

Skąd: Lublin

Mi się seria podobała, ostatnio właśnie weszłam w jej posiadanie Wink Grafika jest przeurocza, wszystko takie naiwne i wogle... np. z tym demonem, który nie potrafi czynić zła i jego złowieszczym kotem-opiekunem. Niektóre fragmenty są jednak denerwujące, przede wszystkim niski iloraz inteligencji aniołka. Zaśmiałam się może przy tym ze 2 razy i nie mogę oglądać więcej niż jeden odcinek na raz, może właśnie dlatego, że takie serie dla dzieci mnie trochę męczą...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits