Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
NackaOffline
Temat postu: Homemade Gothic & Lolita  PostWysłany: 11-12-2003 - 12:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
czyli Goth is HoT jeszcze raz ;)
znalazlam link do aukcji z 'Homemade Gothit & Lolita'
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3572210094 przynajmniej mozna zaoszczedzic 50% kasy w porownaniu do ceny z Hon'yi :D (ale i tak nie jest najtaniej...)

a tu jeszcze link do paru scanow z Homemade G&L ^.~ http://www.avantgauche.co.uk/homemade.html

dehira>> w honyi maja juz 10 numer G&L Bible xP
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2003 - 19:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
czy honya znow zmieniła adres, czy chwilowo im stronka wysiadła? :/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2003 - 16:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Niom, po tych skanach z brytyjskiej stronki widać, dlaczego to się Wam tak podoba....to jest...takie.....słoooooooodkie*^^*

Chyba zacznę oszczędzać na jeden numer!^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2003 - 16:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
dehira>> link do hon'yi https://noa.sm.pl/~honya/catalog/product_info.php?products_id=292&osCsid=bbaf6fe6d2c6b755fca9188eb7c667ea

chobit>> mysle ze lepiej poszukac skanow ;) chyba ze sprowadzasz pisemko (bez)posrednio z Japonii (bo normalnie to ono kosztuje ok 48zl, a przynajmniej w takiej cenie jest 'G&L Bibile', ktora moim zdaniem jest lepsza od 'Homemade Gothic & Lolita' /jesli sie nie umie szyc zbyt dobrze ;] / )
oto ciekawy link jaki ostatnio znalazlam :> http://www.trashqueen.it/gothiclolita/htm/magazine.htm
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 14-12-2003 - 01:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nie nie^^ Co do szycia, to mi baaaaardzo daleko^^ Ale świetne są te stroje....podobają mi się, zwłaszcza mangowe rysuneczki z nimi..*^^*

Dziękuję za link^^ Jednak już go poznałem dzięki Dehi^^ i dużo linków do innych skanów z lolithkami^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-12-2003 - 22:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Sweitne??? Moim zdaniem bezgust ;P W zyciu bym nie wyszla w czyms takim na ulice ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-12-2003 - 22:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
chobit napisał/a:
Dziękuję za link^^ Jednak już go poznałem dzięki Dehi^^ i dużo linków do innych skanów z lolithkami^^

of coz dehi ma go od Nacki ;*
Veg> pewnie, ze czesc to bezgust, ale to co nim nie jest podoba mi sie szalenie ;] I choc chodzenie w takiej sukieneczce po ulicach byloby problematyczne to w niektĂłrych np spodniach - gdybym tylko je miala - chodzilabym bez zadnych obiekcji.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-12-2003 - 21:46
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
dehi & Veg >> kazdy lubi co innego ; ) osobiscie gustuje w neogothic'u/punx'e niz w strojach wszelkich 'lolit' (czyli EGL, AGL etc etc) gl. dlatego ze te drugie nie nadaja sie na codzienne wyjscie na ulice... (i to nie niezaleznei czy mieszkasz w Polsce czy Japonii czy Syberii czy....)

dehi >>> scany z 10 tomu :D malo tego, ale zawsze cos :> http://iriai.net/scans/index.html
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-12-2003 - 18:53
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
thx^^
jak zwykle Mana (prawdziwa klasyka, ne?) i ...cos ostatnimi czasy duzo Ayi z PLC. A on mi jakos do stylu nie pasuje....

Aha, co do samego magazynu - ci ludzie na ulicach sie powtarzaja, zauwazyliscie? czyli to pewnie jacys podstawieni ludzie, zwykli moze nie chodza az tak ubrani...
Nacka > szycie samemu jest zabawne, ale ostatnio rozejrzalam sie jak sprawa wyglada ze zlecaniem takich prac profesjonalistom ^___^ - i wcale nie tak źle! Trzeba poszukac krawca, wydrukowac mu projekt o który chodzi, krawcy zazwyczaj maja materialy (po fajnych cenach licza), sami szyja za kilkanascie zlotych...w sumie nie wychodzi wcale źle. Oczywiscie nie ma się frajdy, tylko efekt Razz Musze to jeszcze przemysleć ^^;
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-12-2003 - 16:46
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Mana..... no tak chyba nie bylo numeru bez Many aczkolwiek EGL sredniawo mi lezy (i wyglad Many tez ; ) ciagle ten niebieski... )
za Aya tez nie przepadam ; ) ale jakby nie - patrzec maja podobny styl (sweet czy elegant..... zmiana materialu z czarnego na kolorowy that's all ;) IMO Aya jest brzydki (przynajmniej jako kobieta ...)

Cytat:
Aha, co do samego magazynu - ci ludzie na ulicach sie powtarzaja, zauwazyliscie? czyli to pewnie jacys podstawieni ludzie, zwykli moze nie chodza az tak ubrani...

coz tak bywa ;) foty chyba sa robione w tej samej dzielnicy, ale ludzei podstawani raczej nie sa ;) poprostu ile gothow moze przypadac na cetrum Tokyo (a wiadomo jeszcze trzeba doliczyc ze musza sie przebierac w 'to' po szkole, tylko liberalni Polacy maja tak dobrze ;P i jeszcze problem aby trafic na reportera z G&LB ......

dehi>> co do szycia.... mysle ze po 24gru biore sie za szycie :D (najpierw za bluzke z burdy ; ) potem pewnie drugi krawat :>
BTW w Neww Yorkerze jest fajny pasek z cwiekami + nabijanymi czachami *__* juz go mam :D


Ostatnio zmieniony przez Nacka dnia 19-12-2003 - 16:51, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 19:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
ja tez sie wezme za szycie - spodnie najpierw.
Ale potem chwalimy sie tym co wyszło - nawet jak nie wyjdzie, oki?^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-12-2003 - 22:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja chetnie zobacze zdjecia :) Uwielbiam takie rzeczy, sama co prawda ubran nie szyje, ale szalik, ogromniasty obrazek Trunksika haftem rzyzykowym - czemu nie :D

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 13-01-2004 - 19:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ee...no nie wiem, czy to odpowiedni temat^^" ale cóş :

MĂłj rysunek....Lolitki?

Powstało "toto" na lekcji języka angielskiego, dziś i jest dość....w zamiarze to miało być "gothic lolita", ale nie wiem, czy można to zakwalifikować...W każdym bądź razie chyba pasuje^^ Jestem w trakcie rysowania jeszcze jednego (w sumie nogi musze narysować^^") i postaram się szybko wrzucić....

I jeszcze jedno >> wiem, że mi łapki nie wychodzą, więc....ratuuuuujcie! Doradźcie^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits