Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
SasukeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-03-2004 - 16:24
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-12-2003

Skąd: Konoha Village

Status: Offline
wiesz..... po połowie to masz rację^^

_________________
ぎゅっとしてみたり しゅんとしたり。。。
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Koala
Temat postu:   PostWysłany: 06-05-2004 - 21:29
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 19-03-2002

Skąd: Australia

Nosz ba. Konwent sie udal i to jeszcze jak! Bylo kilka brakow ale juz nie wspomne jaki nieprzewidziany bajzel winikl podczas organizacji :\

Ja tylko zaluje ze tak malo o nim slychac. Tekst z Kasumi.pl ktory pjawil sie rowniez w Kawaii dzieki Raulowi (thx stokrotne Smile) i chyba nic poza tym. Na gildii mialo sie cos pojawic bo Grzybek pisal do mnie w sprawie rozpiski sal, ale w konsekwencji jest ino galeria. Buuuu

I malo ludzi przyjechalo. Ja nie wiem co to mialo znaczyc Razz

Co do tego czy to ostatni konwent to sam juz nie wiem. Ja w kazdym badz razie sie wycofuje. Zadnych konwentow. Choc bardzo mnie to kreci i milo jest patrzec jak ludzie swietnie sie bawia to juz mnie to zmeczylo wystarczajaco. A inni to nie wiem. Ponoc Reik chce zorganizowac jakis con w szczecinie. Nie wypowiem sie co do tego posuniecia bo pan Rafal podpadl mi nieziemsko... :\\\

_________________
Jestem umysłowo chory, bo nie toleruję świata w którym żyję.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits