Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 06-03-2004 - 07:45
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
ja wolę figlarnego Arashiego XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2004 - 21:42
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Drugi tom już wyszedł jakiś czas temu. Very Happy I co? Nikt nie pisze o swoich wrażeniach? Ja dziś kupiłam, przeczytałam od razu w tramwaju i musiałam się powstrzymywać, żeby nie zacząć głupio się rechotać. Very Happy Lubię mangi, które dostarczają mi rozrywki. Very Happy Tylko, co Caroline widzi w tym całym George'u? Ja tego zrozumieć nie mogę. I do tego denerwowały mnie teksty w stylu wiemy, że jestesmy bohaterami mangi.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-03-2004 - 22:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mam bardzo podobne wrazenia! Tez nie lubie taki tekstow, lubie sie "wczuc w siat" a jak moge, kkiedy bohaterowie przypominaja, ze to manga???

No i ten George :P Wezcie tego gniota stamtad :P Ani zachowania, ani wygladu, ja tego nie rozumiem :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2004 - 13:27
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Ja jak przeczytałam pierwszy raz tomik to wydał mi się gorszy od jedynki, ale po ponownym przeczytaniu (tego samego dnia Smile ) stwierdziłam że jest tak samo dobry Very Happy

Mnie jeszcze by tak te teksty nie wkurzały, ale w pewnym momencie są tak mocno zaakcentowane, że wplatają się w fabułę, a to już lekka przesada.
Co do Georga to go lubię, jak dla mnie jest bardzo fajną postacią, a co Yukari w nim widzi? Hmm...chyba nie raz w realu się zastanawiamy co taka porządna, albo fajna dziweczyna robi z takim idiotą, nie? Wink Krótko mówiąc o gustach się nie dyskutuje Very Happy

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2004 - 13:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
George jest moim idealem, lubię takich z którymi nie mozna się normalnie dogadać, bo coć mieszają- szkoda tylko, że takiego w realu nie mozna znaleźć...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2004 - 16:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
lubie paradise kiss i to bardzo, george mnie nie wkurza wcale, wstawki "mangowe w mangach" sa zabawne. arashi tez jest ok.
tak naprawde to najbardziej intryguje mnie tam isabella ;]
nie moge sie doczekac kiedy wreszccie bedzie o tym stworzeniu cos wiecej. No bo to jednak jest facet?
a jak sie Wam podoba ich szkoła? chcielibyscie chodzic do takiej? uwazam ze ma niesamowity klimat i chcialabym w takiej byc. a Wy?^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2004 - 16:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Isabella- no ciekawa postać, a najbardziej jak się cieszy, że znowu jest na planie i pudruje nosek Smile
A co do szkoły, to bybyło fajne przeżycie, ale na krótką metę, jednak wolę szarą ,zwyklą rzeczywistość, a może ona woli mnie Razz

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2004 - 17:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

A ja ParadiseKiss uwielbiam z jednego powodu^^ : MIWAKO-CHAAAAN!!! ^0^

Ona jest cudoowna^^ Słodka, słodka i jeszcze raz słodka!! ^^
Ubiera się najcudniej ze wszystkich^^ Jest wspaniała^^ "Happy Berry" rządzi^^ nyuuuu

A Mikako i Alice tak samo*^^*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-03-2004 - 19:11
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Miwako to taka klasyczna lolitka. Nawet, gdyby w mandze nie padło takie stwierdzenie, i tak przyjęłabym pewnie, że czuprynę musi mieć różową. Wink

W ParaKissie bardzo podoba mi się, jak autorka przedstawia dosyć kontrowersyjne tematy, ale niczego nie ocenia, to się po prostu dzieje i tyle, tak jak się dzieje na całym świecie. Nikt nie zmusza czytelnika do zastanawiania się nad czymkolwiek, jeśli nie ma na to ochoty - no i nie traktuje się go jak debila, który do zauważenia, iż porusza się tu zagadnienie społeczne, potrzebuje trzech stron górnolotnych przemyśleń i nadętych kwestii bohaterów. Potwornie tego w mangach (a w animcach podwójnie) nie znoszę. Smile

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RinMajinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2004 - 21:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-04-2004

Skąd: Wrocwhaff

Status: Offline
Parakiss to jedna z niewielu mang shoujo, przy których mogę się głupio i niezobowiązująco pośmiać. Humor w tej produkcji rozkłada na łopatki. A oglądając te wszystkie kreacje wymyślane przez Yazawa-sensei przeżywam katharsis. Dla mnie to bardziej metafizyczne przeżycie niż najbardziej wymyślne fantasy.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2004 - 21:55
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Nie obraź się, ale to brzmi trochę jak osiągnięcie samsary dzięki kawałkowi ciasta.
A zwykłe życie może być lepszym rozwiązaniem niż metafizyczne bagno.
Chociarz wkużyłem się tam jak okazało się że ,,pewna osoba zna znajomego znajomego ze swojej przeszłośći'' zawiało stereotypami.
Kto czytał wie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RinMajinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2004 - 22:33
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-04-2004

Skąd: Wrocwhaff

Status: Offline
samsara? brzmi smacznie. A co to?

Nie obraź się, ale odnajdywanie inspiracji jest moim zdaniem czymś stokroć przyjemniejszym niż oglądanie przygód dziewczynki z zapałkami zagubionej w świecie Escaflowne'a. Właśnie to miałam na myśli. Inspiracja i motywacja.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2004 - 22:47
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
RinMajin napisał/a:
samsara? brzmi smacznie. A co to?


Koktajl z malin.

To troche jak odgrywanie światów.
Łatwiej wyobraźić sobie realia naszego świata, niż np. różnice czasu w świecie fantasy pomiędzy rokiem 110 a 200. Bo nic się nie zmienia, epoka, ludzie. A na własnym podwórku od razu można się zorientować.

Ile wyszło tomów ParaKissa?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 01:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

5^^
Ostatni w lipcu^^" uff
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 08:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ale wyszlo u nas, czy w ogole? Bo w ogole, to jak napisal Chobit 5, a u nas juz 3.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits