Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2004 - 20:41
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Przed chwilą wróciłem ze spotkania, najwięksi zapaleńcy wytrwali do siódmej, co może zostać uznane za swoisty rekord. Rekordowa była także liczba osób, słownie osiem. Osobiście uważam spotkanie za bardzo udane i oby więcej takich. Mimo krążących pogłosek o smole i pierzu, obyło się bez tego elementu, pojawiło się za to podnoszenie ciężarów oraz walka na maczugi...

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2004 - 21:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

opowiedzcie co robiliście ciekawego jak juz poszliśmy! do siódmej - powiem tylko: wow!
Kiyubi proszę, żebyś dostarczył nam zdjęcia w sukni i w wianku! co prawda Wisła nie płynie przez Szczecin, ale co to dla prawdziwego Kasumianina!
kiedy będą fotki?!? Szczota!!!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2004 - 21:58
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Jeśli chodzi o zdjęcia, to niestety podczas moich zakupĂłw „na pięterku” jakiś człowiek potrącił mnie, i przez to upuściłem torbę w ktĂłrej miałem aparat. Aparatowi nic się nie stało, ale wypadły baterie, a jak to bywa z cyfrĂłwkami, po wyjęciu baterii kasuje się pamięć. Tak więc nie tym razem. Myślałem Ĺźe wypatroszę tego gościa przez ktĂłrego upuściłem aparat #evil Mad . Na spotkaniu pobiliśmy dwa rekordy liczby osĂłb i czasu, i nie ma jak się pochwalić reszcie.
Bardzo szkoda, ale widocznie tak miało być.
Tak więc wszyscy obecni na tym spotkaniu, będą musieli pokazać się jeszcze raz aby powtórzyć sesję zdjęciową. Confused Sad Mad Crying or Very sad #evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2004 - 22:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Nołłłł!! &&^^%%$&%&$$#^@^^*#^&$^%%^&%&&^&^(Totalna Cenzura). Nie ma sprawy, mogę zrekonstruować te fotki. Tylko kiedy?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2004 - 22:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Tak więc będzie jeszcze okazja na kolejne fotki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Śpiąca z R'lehOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-03-2004 - 23:53
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 18-02-2004

Skąd: Plugawy i mroczny kontynent Mu

Status: Offline
hm, fajne, słano mi wiadomości o spotkaniu, ale nie było mnie
Znowu sie robi zimno.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 00:11
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Ech? Mówiłem że mogłaś przyjść, co z tobą sie dzieje ostatnio?
A propos, jestem już w okolicy Torunia, jest zimno, mokro i ciemno a na dodatek zalało mi aparat więc zdjęć nie będzie. Tzn musicie mi wierzyć na słowo. Przez cały czas piszę z laptopa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 00:23
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
No qrd... te zdjęcia z balonami zapowiadały się naprawdę ciekawie Twisted Evil

Mówcie szybko, co się działo po moim odlocie?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 09:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

po Twoim odlocie ludzie zaczeli krzyczeć, że na centrum spadł samolot. próbowalismy im tłumaczyć, że było dokładnie odwrotnie, ale wiesz jak jest... Confused ale dzięki temu przynajmniej ochrona nie chciała nas już zgarnąć, bo miała całe ręce roboty a i przy stolikach się rozluźniło... Twisted Evil
ok, inną wersję niech przedstawi ktoś, kto był dłużej!
Szczota! gdzie jest ten koleś?!? rysopis! naślemy na niego bestie piekielne! Inkwizycja się nim zajmie! a takie fajne foty miały być!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 09:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



no... rozmawialiśmy... Twisted Evil

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 11:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Mam nadzieje że taśma z kamer ochrony nie trafi później do jakiegoś Real TV. ,,warszawscy fani komiksu japońskiego wywołali popłoch i zgorszenie swoim zachowaniem, tu widzimy ze żucali balonikami, a tu że jeden z nich wyleciał przez okno. Ochrona chce podejść ale za bardzo ryzykuje." Trochę wcześniej: ,,za to tu widzimy żę wygłodniały tłum (7 osób) rzuca się na jedynego z pizzą''. Ciekawe co będzie jak przyniesiemy śpiwory. Właśnie, mieliśmy tam rozbić obóz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OdolOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 11:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-08-2003

Skąd: The Abyss of Eternity

Status: Offline
Ochrona się co prawda nie zjawiła, ale za to pojawił się tajemniczy jegomość zbierający porozrzucane wokół kubki po napojach. Kiedy zwróciłem mu uwagę, że to nasze opakowania i że nieładnie jest kraść wdał się ze mną w ciekawą i wielce pouczającą dyskusję na temat jakości płyt CD. Zważywszy jednak, że TIGRA i Jaczak najwyraźniej nie obdarzyli tego cichociemnego śmieciarza szczególnym uczuciem, więc dość szybko udał się na dalsze łowy. A poza tym była wymiana poglądów na temat muzyki oraz rowerów. W sumie tyle...

_________________
This world may have failed you,
it doesn't give you reason why.
You could have chosen a different path in life.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 13:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Kiyubi: widze ze Wy sie zachowujecie NORMALNIE :) Wiecie,co ja zrobilam kiedys z kolezana w KFC? (KFC nazywalysmy Siedliskiem Rozpusty, tak bTW ;P) No wiec siedzialysmy, pilysmy jdna pepsi przez 2 gdziny po czym zamawialysmy kolejna. jak juz mialysmy MNOSTWO smieci, to zlozylysmy gigantyczna (ze 2 metry, prawie do sufitu) wieze ze smieci, na szczycie byla slomka z przymocowana postrzepiona i wychechlana serwetka :P Ludzie sie troche dziwnie patrzyli (mialysmy dwuosobowy stolik w przejsciu). Niestety wieza byla dosyc ciezka, wiec dosc szybko sie zgiela (zostala nawzana szumnym mianem Pomostu dziewictwa :P - jezu, ale mialysmy pomysly) i teraz ta serwetka zwisala nad ludzmi co przecghodzili, ewentualnie delikatnie muskala ich wlosy :P My mialysmy ubaw po pachy, ale jedna babka z KFC sie na nas dziwinie patrzyla :P Po pol godzinie podeszla do nas, i stwierdzila, zebysmy "to schowaly bo inaczej nam wyrzuci" :P A my w co? W smiech :P (ale wieze oczywis ie rozebralysmy) Ahhh, te dobre czasy dziecinstwa i burzy hormonow ;P Kiedy indziej znowuz brazlysmy slomki, wsdzylysmy kawalek zwinietej w kuleczke serwetki i dmuchalysmy w siebie :P To byla dopiero wojna ;P 9pomysl wzial sie z FetyszĂłw - to taie male "plujki" w Diablo II, w ktore wtedy obie maniakalnie gralysmy ;P) Jeszcze jednym smiesznym zachowniem bylo, kiedy wypilysmy pepsi i wygrzebalysmy kawalki lodu i obrzucalysmy sie nimi. Do czasu, kiedy gosciu z sasiedniego stolika nie oberwal :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Brush
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 14:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-10-2002



Może na następnym spotkaniu też będą rozdawać balony. Ale nikt nie wspominał o składaniu niesamowitej słomki, składającej się z pomniejszych słomek z Coli.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 21-03-2004 - 23:57
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

słuchajcie... a tak w ogóle to gdzie jest Tigra? była z Wami a od tego czasu się nie pojawiła...

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits