Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2003 - 10:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Tobie sie zazwyczaj zawsze bron podoba ;))))))

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2003 - 22:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Trzeci tom edena mnie powalił. Nie spodziewałam się aż takiego obrotu sprawy...tak krwistego i dramatycznego. Ale manga rośnie w moich oczach coraz bardziej.
Cherubim stał sie moją ulubioną postacią. Jest robotem, ale równoczesnie wydaje sie byc człowiekiem, starym i mądrym.
Kurczę, zakochałam się w cieniowaniu bez użycia rastra. Efekt jest świetny! Szczególnie twarze wychodzą super (patrz-> pułkownik Khan)

Co miały znaczyć słowa: to ja stworzyłem te potwory wypowiedziane przez Khana? (słyszycie ten żebrajacy szept o spoiler?^^)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KazuhiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2003 - 23:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-02-2003

Skąd: Lodz

Status: Offline
dehira napisał/a:
Co miały znaczyć słowa: to ja stworzyłem te potwory wypowiedziane przez Khana? (słyszycie ten żebrajacy szept o spoiler?^^)


te slowa wypowiada nie khan, a KENJI Smile

khe khe khe, uchyle robka tajemnicy mieszjac jeszcze baerdziej zeby nie bylo ze spoiler Smile

prosze zestawic zahowanie Kenjiego + jego stosunki z Sophia + to jaki jest jego stosunek do polkownika + a takze (to BARDZO wazne) kim jest (zachowanie umiejetnosci), az mnie lapki swiezbia zeby wiecej napisac, ale nie. czekajcie na kolejne tomiki Smile

_________________
imc Kazuhira Nuriko
samotna Srebrna Wilczyca posrod bezkresu nocy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-02-2003 - 23:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kyaaa! to było takie okrutne!
wiecej spoilera prosze...moze byc na priva....
hmm, byłam przekonana, ze to Khan mówi. Stosunki Kenjiego z Sophią> jeszcze nie mam o nich zdania i nie wiem co o tym myśleć. Na pewno Sophia ma na niego najwiekszy wpływ, ale dlaczego> nie jestem przekonana.
Jego stosunek do pułkownika: pułkownika uważa za kogos szczególnego, moze za kogoś z rodziny, i wzięłam pod uwage jego umiejetnosci...
Kazuhira, wiesz, kiedy przyjmie się, ze te słowa wypowiada jednak Khan, a Kanji tyle umie, to wiesz jaki mozna mieć pogląd na sprawę? Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KazuhiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-02-2003 - 12:29
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-02-2003

Skąd: Lodz

Status: Offline
no coz dlooogo myslalem.

chaos tkwi w szczegulach a pozadek w calosci, jednmak skupiamy sie na calosci iwtedy chaos opanowywuje calosc - propozycja (prosba) to all: jeszcze raz przeanalizujcie wszystkie tomiki (te w polsce wydane) Razz (nie miejcie mi za zle) Twisted Evil

spoilera nie moge dac, bo popsuje, a wiec dla wszystkich recencja tomow od 4 do 5 (ewentuanie 6 Razz )
1. )
Cytat:
Kazuhira, wiesz, kiedy przyjmie się, ze te słowa wypowiada jednak Khan, a Kanji tyle umie, to wiesz jaki mozna mieć pogląd na sprawę?

ale te slowa niestety wypowiada Kanji, i nie jest to bynajmniej najweselszy czlowiek ? na swiecie
a) co do jeko powiazan z Sophia to laczy ich wiele, nie tylko sex, rowniez miejsce

b) stosunki z polkownikiem Khanem (ale roztargnienie!), zapraszam do samodzielnej lektury ;P tom 2 strona 132 Smile

dalej Eliach i jego rodzina:)
a) Enoach (ojciec) nie jest postaciom nazwijmy to czarna Smile wraz z rozwojem akcji zrozumiecie dlaczego dla dociekliwych cytuje tom 1 :

Enoah: Maurice jakim czlowiekiem byl moj tata? <text na tle krwawej jatki w labolatorium)
Maurice: Byl jak ... sam szatan
Enoah: Szkoda ze nie byl jak bog...wtedy ja...moglbymbyc nowym Adamem

b) Eliah (syn) jego stosunek do Cherubina i Zycia sie jeszcze skrystalizuje, w bardzo ciekawych okolicznosciach.

a teraz postac rownie wazna jak wszyscy inni ale chyba najwazniejsza Cherubin (czy jego imie wam cos mowi Smile ), a moze warto zwrocic uwage ze jak mowi Sophia " nowoczesny korpos , ale glowa zabytek" to cos jest nie tak, a jak ktos uwazal to kontynuujac wypowiedz Enoaha i Maurice z tomu 1 zwroccie uwage na to co bieze na swoje barki mlodziutki Enoah

a teraz obiecany wredny spoiler ale nie spoiler bedacy recezja Smile

a wiec kreska jest cudna, wyrazista i bardzo realistyczna, fabula bedzie z tomiku na tomik rozwijala sie bardzo dramatycnie, chociaz spotkacie sie z drobnymi przerywnikami w historii, jak osobiste storyy w wykonaniu... o nie, nie powiem kogo Smile ach i wyjasniona zostaje sprawa dwoch dyskow ktore Eliach skopiowal bez wiedzy polkownika (czy ktos ogladal film A.I. Smile, Sophia zaprezentuje sie w Slicznym czarnym garnituze, Khan bedzie uczyl w Szkole Smile (serio , nie zmyslam! ), a Eliach otrzyma okazje spotkania kogos naprawde bliskiego (nooo kto jest bliski dziecku ??), a i jeszcze dorobi sie (Eliah fcors) slicznego motocykla Smile

to tyle na razie Smile badzcie czujni

_________________
imc Kazuhira Nuriko
samotna Srebrna Wilczyca posrod bezkresu nocy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KazuhiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 22:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-02-2003

Skąd: Lodz

Status: Offline
wydaje mi sie ze zapadla na tym forum jakas dziwna cisza Smile pozdrawiam all

_________________
imc Kazuhira Nuriko
samotna Srebrna Wilczyca posrod bezkresu nocy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-02-2003 - 22:51
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Nie na forum, tylko w tym temacie...czekamy na nastepny tom. Temat na pewno nie zniknie, bo na tym forku nie jest to w zwyczaju Very Happy
Łeeeeee.......to aż za 2 miesiące!!!!!!!

Chyba że jednak się skusisz, i naspoilerujesz mi o Kanji'm? ^_______^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KazuhiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2003 - 08:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-02-2003

Skąd: Lodz

Status: Offline
dehira napisał/a:
Chyba że jednak się skusisz, i naspoilerujesz mi o Kanji'm? ^_______^


mowy niema Smile juz za duzoz naskrobalem Smile ale te dwa mieszki mina jak biczykiem strzelill Smile a potem bedzie swet tomik, sami zobaczycie, juz siem doczekac polskiego wydania nie moge Smile

cierpliwosc jest cnota, i pielegnujmy ja w sobie

_________________
imc Kazuhira Nuriko
samotna Srebrna Wilczyca posrod bezkresu nocy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2003 - 10:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Moze i cierpliwość jest cnotą, ale niektórzy są maniakami spoilerów: jak nie mają mang, to czytają łyse skrypty, by znać historie i dialogi z wyprzedzeniem^^
Oczywiście robią to w tych celach, by później nadmierne emocje nie przeszkadzały im odpowiednio delektować się mangą Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KazuhiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2003 - 17:54
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-02-2003

Skąd: Lodz

Status: Offline
siur siur jak mawia moja kolezanka w at work Smile

_________________
imc Kazuhira Nuriko
samotna Srebrna Wilczyca posrod bezkresu nocy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2003 - 17:15
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A uwazacie, ze Khan dobrze zrobil zabijajac ta babetke (nie pamietam imienia -_-'''') czy nie????????

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2003 - 20:56
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Jak dla mnie to był akt litosci...a tak sięgając do całej wiedzy biologicznej jaką posiadam, po takim zniszczeniu ciała do reakcji nerwowej zdolne sa organizmy tylko niżej stojace w zaawansowaniu systemu nerwowego. Np płazy, ale ludzie nie.
Wydaje mi się "to" troche za bardzo wyolbrzymione w mandze. Choc skutek odniosło^^ jest przerażająco brutalnie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KazuhiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2003 - 20:57
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 07-02-2003

Skąd: Lodz

Status: Offline
moim zdaniem (subuerktywizm totalitarny) bylo to chyba bardzo brutakne a le i bardzo humanitarne. swoja droga brak jakichkolwiek oznak wzruszenia ze strony Khana swiadczy ze czlowiek ten widzial wiele, i takie wyjscie nie moglo byc rozpatrzone w bardziej humanitarny sposob

_________________
imc Kazuhira Nuriko
samotna Srebrna Wilczyca posrod bezkresu nocy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2003 - 21:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Brak reakcji zewnętrznych na takie widoki i ....tak, uważam że też na takie postępowanie, nie świadczy o obojętnosci!!!!!



....a przynajmniej nie musi o niej świadczyć.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-02-2003 - 22:33
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
dehira napisał/a:
Jak dla mnie to był akt litosci...a tak sięgając do całej wiedzy biologicznej jaką posiadam, po takim zniszczeniu ciała do reakcji nerwowej zdolne sa organizmy tylko niżej stojace w zaawansowaniu systemu nerwowego. Np płazy, ale ludzie nie.


Tutaj bym sie z tobą nie zgodził, moze i nie czuła by prawdziwego bólu (blokada chemiczna organizu spowadowana byciem w stanie zagrozenia, tudzież z niszczeniem połaczeń nerwowych dolnych kregów), ale jak tylko Kechua zauwazyla brak połowy tułówia, musialo poczuc ból, wyimaginowany badź też prawdziwy.

A przezyć by zdołała nie dłużej niz kilka minut, Daltego tez uwazam ze dobrze zrobił.

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits