Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-03-2003 - 15:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
Herbert: Chyba jesteś usprawiedliwiony, czasy gdy na polskim rynku mangi było tak mało, że mogłeś mieć wszystko co wyszło (i to nie nadwerężając specjalnie portfela), bezpowrotnie (mam nadzieję minęły). A dzięki sieci czytelni publicznych zwanych Empikami, mamy ułatwiony dostęp do interesujących nas pozycji 8).
Żyć nie umierać, a eden i tak kupuję, choć powolutku (na razie mam 1 tom).

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-03-2003 - 16:17
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
mozliwe ze i rzeczywiscie duzo wychodzi .. ale wychodzi malo wartosciowych rzeczy ... ktore mozna by bylo poczytac i ktore by mialy jakas fabule, nie bylo to romansidlo, komedia czy inny tego typu twor czy hybryda .. chodzi mi o mangi typu eden, NGE, akira ... szkoda tylko ze jpf sie zacial z NGE .. ale to na swoje zyczenie ...

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-03-2003 - 23:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Nuriel - dzięki za wsparcie mentalne ;)
A co do kupowania powolutku - ja tak będę miał chyba z Marsem :)))


Alfi - czasem potrzeba czegoś nowego, całkiem odmiennego od tego, co się czytało do tej pory. Dla mnie takim czymś był Mars - trzy odcinki w MM przeczytałem 4 razy ( z czego 3 w wannie ;;;)))))), zamierzam mangę kupić...



Hmm - Akira, Eden, Evangelion - same poważne rzeczy. Nie czytasz czasem czegoś dla rozluźnienia?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-03-2003 - 23:40
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
hmm .. czytam czytam .. zdarza sie Razz .. nie, powaznie to ja lubie tez smieszne historie ale czytac ... a jak przeczytam to odstawie na polke jak mam i lezy, nie wracam do tego . dlategos zkoda mi kasy i wole sobie pozyczyc i przeczytac, a jak wpadnie cos kasy to w tedy czasami uzupelniam braki ..

Marsa tez lubie ... ale mam nadzieje ze przez kilkanascie tomow mnie nei znudzi...

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-03-2003 - 00:43
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Alfi - czasem potrzeba czegoś nowego, całkiem odmiennego od tego, co się czytało do tej pory. Dla mnie takim czymś był Mars - trzy odcinki w MM przeczytałem 4 razy ( z czego 3 w wannie ;;Wink))))), zamierzam mangę kupić...


Herbert i nie pomoczyłeś??? No chyba że wanna była sucha Laughing Wink

Ja Marsa kupie (a właściwie już kupiłam bo mam 4 tomy opłacone) a nawet jak mnie znudzi to dociągnę do końca z samej chęci zkolekcjonowania wszystkiego Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-03-2003 - 07:50
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Alfi - mnie szkoda kasy na wszystko. No, prawie...
A jeśli chodzi o odkładanie na półkę - ja ostatnio nic nie czytam, bo czas tak jakoś przez paluszki przecieka.. ;)


Iola napisał/a:
Herbert i nie pomoczyłeś??? No chyba że wanna była sucha


:P Nie, nie :) Tylko ja się zawsze w gorącej wodzie kąpię i się MM zrobiły troszkę miętkie, ale potem poleżały i znów były twardkie ;))) A serio, to mi w wannie się często zdaża czytać, z resztą łazienka to u mnie najspokojniejsze miejsce ;)))

Iolu, z kolekcjonowaniem jesteś jak Veg :))

A propos. Ma ktoś z Waz odważniki do wagi? Takie jak to czasami na ryneczku czy w małych ważywniakach zobaczyć można.. Mosiężne, zwykłe. Zbieram :DDDD Serio - jeśli macie i wydać możecie, to chętnie się umówię :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-03-2003 - 23:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
> Alfi - mnie szkoda kasy na wszystko. No, prawie...

Ja kasy nie miał bym w ogóle, gdybym nie zwalczył jednego z moich nałogów 8).

> A propos. Ma ktoś z Waz odważniki do wagi?

Tytanowe, mosiężne, żeliwne, stalowe, miedziane, 0,1 kg, 0,2 kg, 0,5 kg, 1 kg, 2 kg, 5 kg, 10 kg, jakie tylko chcesz 8).

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2003 - 10:28
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
J apierniczę!!!! Stary, serio mówisz? Kurde kurde kurde!!!! Odpisz najszybciej, jak możesz, oka?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-03-2003 - 22:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
„Maciek, ja tylko Ĺźartowałem, gdy o tym opowiadałem.
To wszystko nie ma sensu, nie ma sensu kupować kredensu”

-Kazik „Maciek ja tylko Ĺźartowałem”

Widziałeś kiedyś tytanowe odważniki??? 8))))))).

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2003 - 10:32
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
:(((( Nie zauważyłem... No cóż, zbieram odważniki, więc gdyby ktoś, coś... Tak czy tak mam nadzieję, że ktoś ma :))

Mam już kilo, 500g, 20g i 3x10g :))) A kumpel zapowiedział że mi jeszcze ceramiczna da :)) I Profesor ze szkółki, że mogę sobie poszukać :))) I koleżanka mamy :)))

Iolu - pytanko. Jak zamówisz w wydawnictwie to przyjdą szybciej, tak? Są jakieś dodatkowe zalety tego sposobu kupowania? Są jakieś wady? Ja się nie znam - pytam :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2003 - 12:11
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Pytać sie jest rzeczą ludzką Smile

Nie wiem czy przyjdą szybciej, chyba wysyłają w ten sam dzień co trafiają do sklepu, ale pewności nie mam. <---to jeśli masz wcześniej wykupioną prenumeratę

Minusem jest to że jeśli zamówisz to nawet jeśli mangi są już w sklepach ty czekasz około 3 tygodni od złożenia zamówienia. Poprostu oni przyjmują zlecenia każdym możliwym sposobem i mają tam straszliwy bajzel...

Plusem jest cena, przykładowo VGA i Mars kosztują w sklepie 15.90zł a jeśli zamawiasz w wydawnictwie to 14.50zł (MMix normalnie 14.50zł a u waneko 13zł) także rozrzut jest dość duży.

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-03-2003 - 13:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Uhm... To dzięki za odp, a mam jeszcze jedno pytanko. Kasę wysyła się najpierw, a nie płaci przy odbiorze, prawda?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nurielOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2003 - 14:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 24-02-2003

Skąd: krakow

Status: Offline
HW:: Ups, czy to nie było zbyt brutalne?

_________________
moja graficzna pracka: http://www.scene.pl/pixel_obrazek.php?lan=pl&id=1706
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iolaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2003 - 15:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-08-2002



Status: Offline
Herbert West napisał/a:
Uhm... To dzięki za odp, a mam jeszcze jedno pytanko. Kasę wysyła się najpierw, a nie płaci przy odbiorze, prawda?

Hmm...nie wiem jak to jest oficjalnie (kiedyś zamawiało się, a oni przysyłali paczkę z rachunkiem w środku z którym się szło na poczte i płaciło, dlatego też ludzie często nie płacili za paczki a waneko poniosło straty (zaiste idiotyczny pomysł płatniczy, idealny dla złodziei)), ale istnieje możliwość dogadania się z nimi w tej kwestii i tak jak się z nimi ugadsz to tak będziesz płacił. Mi np. mangi kupił brat, bo ma z nimi uzgodnione że może im płacić przelewami Smile

_________________


- Nawet obcym należy się godny pochówek...
- To nie są obcy i zostaną tak jak leżą

-----The last of the Mohicans------
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-03-2003 - 20:42
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
nuriel napisał/a:
HW:: Ups, czy to nie było zbyt brutalne?


Luzik, spoko :))) Jest oka, a jak chcesz się zrewanżować, to popytaj znajomych o odważniki ;)))


Iolu - faktycznie, taki system byłby do bani. Czyli mówisz, że ogólnie to płaci się najpierw, a ewentualnie można się dogadać, tak?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits