Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2003 - 21:14
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Jeśli chodzi o motyw mazi - całkiem proste. Skóra zamienia się w skorupę, następuje obumarcie i gnicie narządów. Tyle, że wtedy mielibyśmy dużo gazu i chodzące bomby fragmentacyjne :]]]]]

Klimat faktycznie fajny :) Jak spojrzenie Ghatanothoi ( jeśli dobrze imię pamiętam :]]]]] ) Tyle, że ofiara Ghatanothoi żyła.. Na wieki :))) :]]]] ]:>>>>

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-03-2003 - 22:55
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
no wlasnie o to mi chodzi .. nie zrobila by sie galaretowata maz ... Razz .. a i ogulnie pomysl przynjamije imo lekko dla mnie nie realny.

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-03-2003 - 01:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Sam przyznasz, że klimatyczny. No a i tak ebola lepszy. Nie ma jak krwawy pot i wymiotowanie wyściółką jelit :)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SayakaOffline
Temat postu: Re: Egmont  PostWysłany: 15-03-2003 - 11:17
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 19-12-2002

Skąd: Poznan

Status: Offline
alfista napisał/a:
Witam

jak pewnie czytaliscie w Kawaii Egmont zacznie wydawac mangi, osobiscie nie moge sie do czekać Exaxxion Very Happy , oprócz mają być Eden i Gundam Wings

Ja w ogole nie wiem, dlaczego Egmont dal wlasnie takie pozycje, przy czym wydał GW na pewniaka=="
Klęska. Juz bardziej popularny jest eden.
A w exaxxionie, gdyby nie te dlugie nogi, kreska by była ładna.. Moze nie tak jak w Edenie, ale zawsze...
---
A co do wirua...Wydaje miu sie to prawdopodobne;)A zresztą, nie mi rozstrzygac takie sprawy..I jeszcze mam pytanie:
Kim w koncu jest ojcem Eliasza? Zolniezem, mafiozą, bisnessmenem, czy pracuje jeszcze gdzie indziej?

_________________
to co widzicie, jest to brak podpisu, uzasadniony posiadaniem zeru pomyslow na jego tresc=P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu: Re: Egmont  PostWysłany: 15-03-2003 - 15:45
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
Sayaka napisał/a:
Ja w ogole nie wiem, dlaczego Egmont dal wlasnie takie pozycje, przy czym wydał GW na pewniaka=="
Klęska. Juz bardziej popularny jest eden.
A w exaxxionie, gdyby nie te dlugie nogi, kreska by była ładna.. Moze nie tak jak w Edenie, ale zawsze...


rac .. te tytulu bo sa standardowe egmontu, na wszystkich rynkach co sa to wydaja/wydali te tytuły.

co do GW .. beznadzeija, eaxxoxion biedna fabyla a eden jest zajebisty, choc stracil dosc duzo liczbe czytelnikow przez ostatni 3 tom ....

tamto moje stwierzdzenia odnosilo sie do moich wrazen sprzed wydania, kidy co tylko byly wiadomoe tytuly ...

Sayaka napisał/a:

Kim w koncu jest ojcem Eliasza? Zolniezem, mafiozą, bisnessmenem, czy pracuje jeszcze gdzie indziej?


czytaj anstepny tomy to sie dowiesz .. choc w zsadzie mozna wywnioskowac juz z tego co bylo powiedziane, pokazane w dotychczasowych tomach ...

_________________
alfi - nie tylko m&a : )


Ostatnio zmieniony przez alfista dnia 15-03-2003 - 23:50, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 23:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Owszem, fabuła exxaxiona kuleje i to mocno. Eden rządzi, ale ja Gundama nie czytałem. A co do ludzi, którzy odpadli po 3cim tomie - zostali sami koneserzy :)))))))))))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-03-2003 - 23:53
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
to znaczy wiesz west ... czy ja wiem, mi wiele osob mowilo ze jednak po tym 3 tomie to troche sie rozczarowali, po 1 bylo okey, 2 gorzej a 3 do bani. i moze nie to ze oni nie lubia krwi, tylko inaczej patrza na eden, patrzac przez pryzmat 1 tomu to rzeczywiscie klimat sie duzo zmienil, czy na lepsze czy na gorsze? ja jeszcze nie chce oceniac, chce doczytac do konca....

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 00:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Owszem, klimat się bardzo zmienił. Czy to źle - ujmę to w ten sposób - jak na teraz, to dla mnie Eden wygląda na mangę pogrążającą się w coraz większym szaleństwie. Podoba mi się, przynajmniej teraz. Co jeszcze.. Myślę, że klimat pasuje. Ludzie to banda dzikich zwierząt tylko czekających na skoczenie sobie do gardeł, na okazję. Zagłada tak dużej części ludzkości, anarchia.. O czym więcej można marzyyć? Porzucić zasady i hejaa! mordować... Prawdziwe. Cenię Eden za ( jak uważam) celne oddanie cech ludzkiej psychiki.


Heh, właśnie mi coś przyszło do łeba. Manga bez jednego słowa. Same obrazy - po zagładzie ofcoz :) Bohaterami - ruiny, pustka, cisza. Wiatr, śmieci, pozostałości, resztki.. Pięknie narysowane. Co Ty na to?

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 08:51
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
ala cos jak wind named amnesia .. Very Happy .. pewnego dnia ludzie ludza sie i nic nie pamietaja, nie pamietaja jak sie mowi, jak sie uzywa roznych sprzetow itp .... .. ale cyba w koncu cos tam mowia .... to odpada .Razz

a co do oddania ludzkiej psychiki ... czytales bastion kinga? ... pod wzgledem anarchi i samowolki praktycznie rzecz mowiac jest o wiele bogatszy od edena. W edenie nia masz anarchi ... ?_? .. patrz.. istanial onz, fynkcjonuja normalnie lotniska, dworce, ludzie pracuja .. wszystko toczy sie wlasnym torem. nie zauwazylem tam anarchi i chaosu ...

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-03-2003 - 11:44
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
alfista napisał/a:
ala cos jak wind named amnesia .. :D .. pewnego dnia ludzie ludza sie i nic nie pamietaja, nie pamietaja jak sie mowi, jak sie uzywa roznych sprzetow itp .... .. ale cyba w koncu cos tam mowia .... to odpada .:P



Elementy jak z "Niezwyciężonego" Lema...


Tego wzmienionego przez Ciebie nie czytałem

A o anarchii pisałem bardziej nawet nie w sensie Edenu, tylko ludzkości jako takiej :)

A w Edenie.. Nazwałbym to upadkiem moralności i anarchią etyczną czy też moralną.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2003 - 10:43
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Czy ktos słyszał moze cos na temat zastepcy Exaxxiona w Egmoncie? Niedługo się skończy chyba....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
alfistaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2003 - 10:50
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-04-2002

Skąd: Lublin

Status: Offline
jak narazie cisza .... przynjamije nic do mnie nie dodarlo .. ale nie mam zbyt rozbudowanych kontaktow, takze juz cos moze byc wiadomo ..

a racja .. exaxxion jesczy tylko 4 tom i koniec .. 3 juz jest ... (ten co ma prenumerate juz dawno mial .. Very Happy)

_________________
alfi - nie tylko m&a : )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-03-2003 - 19:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
Może to i lepiej, że się exxaxion tak szybko kończy... Nieszczególny jakiś, nie ma co po nim płakać, a może coś dobrego po nim przyjdzie. Z resztą Herbert "Żebrak" West i tak nie ma kasy, i tak mangi nie kupuje :)))

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-03-2003 - 16:52
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ale czyta, to zawsze cos :)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-03-2003 - 17:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 29-01-2003

Skąd: KrakĂłw, dawna stolica PolakĂłw!

Status: Offline
W sumie to chyba wychodzi na to, że popełniam przestępstwo :))) No bo nie płacę, a czytam :) Herbert pirat :) Złodziej :))) Ludzie - jak to jest? ;)

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits