Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
YakumoOffline
Temat postu: Morning Musume sie rozpada !?  PostWysłany: 31-07-2002 - 22:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
Maki i Kei odchodza z MM Crying or Very sad, Mari odchodzi z Mini Moni (tutaj akurat to dobrze) i w ogole zmiany na calego... wczesniej czy pozniej bylo wiadomo ze to nastapi ale czemu (i dlaczego) Maki ??? nowe ich nie zastapia (13lat!?) a wiadomo ze Maki i Kei byly bardzo popularne, ciekawe jak im sie uda solowa kariera.... mam tylko nadzieje ze Mari nie odejdzie w ogole z MM Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

anyway, niech ktos (Yohko!!!) mnie sprostuje jakbym sie mylil...
ech, ide sobie obejrzec jakis teledysk...

Bakayaro, Tsunku!!!! Twisted Evil

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Re: Morning Musume sie rozpada !?  PostWysłany: 06-08-2002 - 18:07
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Yakumo napisał/a:
Maki i Kei odchodza z MM

Ale o to chyba chodzi żeby się przeszły do następnego etapu. Kasa , Yakumo, kasa Smile

_________________
Pozdrawiam,
Raul
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2002 - 21:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
wiec mowisz ze malo zarabialy w MM ? albo ze Tsunku malo zarabial przez ich obecnosc w MM ? przeciez one byly jednymi z najpopularniejszych 'members'... o ile nawet Maki nie byla no.1 .... poza tym wiem jak konczyly wszystkie czlonkinie ktore do tej pory odeszly...

- Asuka i Aya - malo wiem co sie z nimi dzialo, ale prawdopodobnie nie bardzo sie wybily
- Yuko - ok, nagrywa solo i prowadzi program w tv
- Sayaka - nagrywa solo ale jej popularnosc to raczej pozostalosci z MM (choc naprawde jest bardzo fajna)

btw, Maki nagrala juz wczesniej kilka singli...

... i to wlasnie sux, no bo w szczycie popularnosci takie zmiany ???
poza tym czy nazwiesz normalna rzecza powolanie projektu Hello Kids w ktorym bedzie 13 dzieciakow z ktorych najmlodsza ma 9lat !!!!!!!!!

Tsunku kreci calym Hello Project ktory jest tak szeroki i skupia w sobie tyle wykonawczyn ze nie podjalbym sie liczenia....

ok, skoncze bo czuje ze prowadze monolog Smile

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
desOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-11-2002 - 03:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 04-03-2002

Skąd: Neo Szczecin City

Status: Offline
A ja uwazam ze temat jest dobry do rozwiniecia. Trzeba zaprosic na forum Ducha i porozmawiac o tym szerzej.

Wg. mnie Kei nie poradzi sobie jako solistka. Ma piekny glos - byl on wsparciem zarowno w momusu jak i w Pucchi Moni. Jednak jak sama powiedziala na konferencji - boi sie kariery solo. Do tego trzeba miec image - ktorego kei-chan brakuje. Bardzo ladnie wygladala w teledysku Seishunjidai 1.2.3! W tej piosence jej glos wydaje sie jeszcze "soczystszy" jesli mozna tak powiedziec.
Musze szczerze przyznac ze sluchajac Momusu mam problemy z uchwyceniem w tle glosu Maki, jednak Kei latwo rozpoznac (no chyba ze na pierszym planie jest Nacchi, ktora ma rownie silny glos i dominowala, szczegolnie we wczesniejszych skladach momusu).
Jednak wizerunek jest tu bardzo wazna rzecza - szczegolnie dla Idoru. W tej kwestji Maki nie powinna miec problemow. Niedoskonalosci glosowe nadrabia wygladem.
Nie zastanawialo was dlaczego nigdy wczesniej Tsunku nie dal Kei nagrac solowki? Przeciez jest ona w zespole prawie od poczatku....
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
YakumoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-11-2002 - 10:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 11-02-2002



Status: Offline
nic dodac nic ujac, Kei jest fajna ale jako solo sie nie wybije... choc moze... jak juz to ja bym ja widzial jako ekhm... raperke, cos a'la Heartdales, chyba ze Tsunku 'dorzuci' ja np. do Melonkow lub Sheki-Dol albo stworzy w ogole nowy zespol... anyway... Maki to Maki o popularnosc sie martwic nie musi bo wiem ze nawet Szczecinianie wieszaja sobie jej plakaty na scianach Very Happy

_________________
Yakumo

'Revenge is a dish best served cold'
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits