Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-01-2004 - 17:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
eh, masz wlasne forum i duzo zajec, wiemy o tym dobrze, wiec nie masz co przepraszać...... ^^;
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2004 - 23:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
po tak długim czasie miło odświeżyć topic - a okazja sama wpada w łapki - obejrzałam nowy PV = "smiley skeleton" no i ...no i... podoba mi się. Kiri & ska na czarno, kiri z kataną (on je chybe namiętnie lubi). Cały videoklip w dośc tradycyjnym klimacie, nie tylko z wystrojem wnętrza ale i w tle słychac takie fajne dźwięki^^
Czy kiri leciutko przytył/podpakował się czy mi się wydaje?
Aiji - rewelka, co tu dużo mówić
Jun cokolwiek by nie robił to i tak ma słodki pyszczek.
Singla jeszcze nie mam i nie słuchałam, ale piosenka jest przyjemna. No i to przyjemne przypomniec sobie znów o Pierrocie. Ostatnio jakos zbyt cicho jak na mój gust siedzieli.
Ktos jeszcze ogladał? i jak?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Miyabi
Temat postu:   PostWysłany: 29-08-2005 - 19:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 29-08-2005

Skąd: Tokyo

Pierrot ... pasjonujacy zespol. Wokalista ma fajny styl i swietny glos. O ile mi wiadomo jego bratem jest Kohta tez z Pierrot'a. "Mad Sky", "Fukai" sa naprawde niemal perfekcyjne. Ich muzyka potrafi zrobic wielkie wrazenie na sluchajacych uwaznie. Mam ich 2 cd i naprawde podoba mi sie. Kirito jest kwaiiiiiiii zwlaszcza z tym pseudo krzyzem na oczku. To jest takieeeeeee j-rockowe!!!!!!!!! Kocham Pierrot !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ubostwiam ^_____^ Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh......................

_________________

____风间雅 ____Web

www.miyabi.w.interia.pl
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits