Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Pierrot  PostWysłany: 20-11-2003 - 18:34
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Kolejny zespól, który mi się podoba. Obejrzałam clip z wystepu live neo dramatic anniversary, i ....kurcze, ale atmosfera na sali!!!!!!!!
Własciwie z tego co zauwazyłam chlopaki z pierrota nie przesadzaja z visual, kirito lekko podmalowany, i ma fajne ciuchy, ale nic rzucajacego sie w oczy az tak bardzo jak np "indiesowa" sukienka.
Wiecie moze, czy oni byli kiedys bardziej wizualni?^^
Co do samej muzyki - taka melodyjna, wokalista nie wyje, nie wrzeszczy, nie szczeka, tylko spiewa. Choć nie wszystko jeszcze słyszałam^^;
refleksja nr 2: ilosc posiadanych przez nich clipow mnie przeraza.....

a jak sie Wam ten band podoba?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 19:18
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
co do wystepow live to jako ciekawostke dodam, ze wokalista czesto przeklina (ciagle wstawki *piikk* Wink
image raczej bardzo im sie nie zmienia, a okresu 'jestem lady pan' nie pamietam Wink

Cytat:
Co do samej muzyki - taka melodyjna, wokalista nie wyje, nie wrzeszczy, nie szczeka, tylko spiewa. Choć nie wszystko jeszcze słyszałam^^;

no czasami i sie wydrze ; ) faktem jest, ze ich pisoenki roznia sie od siebie (a nie jak u np. Janne da arc... wszystko na jedno kopyto) i sa melodyjne
polecam "yuuyami suicide" (teledysk tez ; )

z tego co wiem w najblizszym czasie ma sie ukazac kompilacja z najlepszymi piosenkami pierrota i nowy single (starosc nie radosc - tytulow nie pamietam ; )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-11-2003 - 19:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
znam i lubie yuuyami suicide^^
to jest dosc nowy singiel, ne?

eeee, serio? z tym "piiikk" mam na mysli, a taki z niego aniołeczek^>^
chyli pierrot juz sie dorabia "the best of!"^^ Nie wiem czemu tego typu płytki kojarza mi sie z glay'em XD, starszymi panami u schyłku kariery i żółtymi kalendarzami XD


wracajac do image: na clipie neo grotesque kiri na spodnie ze spódnica i paskiem do pończoch i goła noga - totalna kompilacja. Ale niezłe to było^^ Chyba najbardziej udziwnione gatki w jakiach go widziałam^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-11-2003 - 15:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
yuuyami suicide jest z z konca lipca lub poczatku sierpnia (cos kolo tego)


Cytat:
eeee, serio? z tym "piiikk" mam na mysli, a taki z niego aniołeczek^>^

hehe tez sie _troche_ zdziwialam Wink to pierwszy raz kiedy widzilam zeby ktos przeklinal na koncercie (bo 'za scena' to normlanka ; )

Cytat:
starszymi panami u schyłku kariery i żółtymi kalendarzami XD

pierrocik ma cos okolo 5 lat... osobiscie nie lubie jak mlode zespoly (czyt do 8 lat ) wydaja swoje ' the best of...' uwazam ze do takiego momentu trza sie czegos konkretnego dorobic ; )

Cytat:
wracajac do image: na clipie neo grotesque kiri na spodnie ze spódnica i paskiem do pończoch i goła noga - totalna kompilacja. Ale niezłe to było^^ Chyba najbardziej udziwnione gatki w jakiach go widziałam^^

tia tez mi sie podobaja jego ciuszki : D ale ten stroj widzilam gdzies juz wczesniej : ) (i cos podobnego bylo w Gothic&Lolita Bible )

http://www.todokanai.net/ritz/pierrot/index.html<-- swietna stronka, duzo informacji
dehira>>> koniecznie looknij do dzialu speszjal>fanworks>consplej (jest tam pewien LADNY kosplejowiec : ) tak tak to jest facet *___*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-11-2003 - 19:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
luknelam na ta stronka, probuje zidentyfikowac cosplayowca o którym mowilas... hehe, calkiem niezły, daje słowo, ale jako facet, bo na pewno nie zachwycil mnie strojem. W ogole pierrota łatwo coslayować.
Prawde mowiac mozna sie na tych przebierancach niezle przejechac. Niedawno totalnie obslinilam jednego, który potem okazał sie plaska jak decha dziewczyną.... XDDDDDDDDD

ci japonczycy maja takie fajne plaskie buźki i gładziutkie skórki^^ tak to przynajmniej wyglada na zdjęciach^^
Aha, i jeszcze zapomniałabym napisac, o tych sweet pounty lips ;P~~~~~~
czytałam niedawno artukuł o wzroscie japończyków, ze rosna i to mocno w ciagu ostatnich lat (pewnie silny dobór w kierunku dryblasów^^), ale dalej jest i tak nizej o ladnych kilka cm niz sredni europejczyk. Ale małe jest piekne ^_^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 22-11-2003 - 20:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
Cytat:
hehe, calkiem niezły, daje słowo, ale jako facet, bo na pewno nie zachwycil mnie strojem. W ogole pierrota łatwo coslayować.

a nie mowilam Very Happy swoja droga najpierw myslam ze to dziwczyna Wink za ladny chlopak jest i tyle Smile

Cytat:

Prawde mowiac mozna sie na tych przebierancach niezle przejechac. Niedawno totalnie obslinilam jednego, który potem okazał sie plaska jak decha dziewczyną.... XDDDDDDDDD

dokladnie. To samo tyczy sie modeli/modelek z Gothcich pisemek Wink

Cytat:
Prawde mowiac mozna sie na tych przebierancach niezle przejechac. Niedawno totalnie obslinilam jednego, który potem okazał sie plaska jak decha dziewczyną.... XDDDDDDDDD

no tak Wink maja tam juz mamutow po 175~80cm Wink a modelki maja o zgrozo! cale 165 ; ) !!!!!!!!!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2003 - 10:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Taaa, z jednej strony takie mamuty sa mniamu (patrz - choćby Die) A z drugiej maleństwa niżsi nawet ode mnie sa tacy słodcy - rozwalają mnie i juz, na inny sposób ^0^

wiesz...ja tez raczej do wysokich nie należę, wiec te 165 to taka jakas norma......a facet 175-180 nawet w pl nalezy do wysokich!

Ciekawe jest to, ze w tych pisemkach sa tez zdjecia z ulicy, ne? Czyli mozna myslec chyba, ze pewna czesc ludzi naprawde chodzi tak ubrana! A wiec - pewna czesc slicznych chlopaków chodzi w sukienkach i spodnicach (czasem nawet mini ^0^) i najwyrazniej nie maja jakis oporów. A wydaje mi sie, ze ubranie faceta w spodnice nawet na konach, gdzie wszyscy wiedza o co chodzi i to by nie szokowało - u nas to bylby problem.
Hehe, czyli japończycy i szkoci rządzą ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu: Re: Pierrot  PostWysłany: 23-11-2003 - 12:49
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:

a jak sie Wam ten band podoba?

mnie? bardzo :D
dehira napisał/a:
to jest dosc nowy singiel, ne?

wzglednie nowy, z 18 czerwca.
Nacka napisał/a:
z tego co wiem w najblizszym czasie ma sie ukazac kompilacja z najlepszymi piosenkami pierrota i nowy single (starosc nie radosc - tytulow nie pamietam ; )

wiecej informacji na biezaco ;]

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2003 - 15:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
thx...znalazłam pod tym linkiem tez niezłe foty ^0^
Kiri ma taka delikatna twarzyczke - no i kto mu dal to ostre narzedzie do rak???? hehe, ale dobrze mu z nim. tylko niech nie pojdzie w slady dega i nexty numer niech nie bedzie z glowami aijiego, juna i kohty pod nogami kirito XD
Pierwszy singiel pierrota (kikurui piero) - znalazłam info ze jest z 1994 roku! czy oni maja juz ok 10 lat!...czyli jednak jesli to info jest prawdziwe, to jak najbardziej kwalifikuja sie do "the best of" XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2003 - 20:41
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
Pierwszy singiel pierrota (kikurui piero) - znalazłam info ze jest z 1994 roku! czy oni maja juz ok 10 lat!...czyli jednak jesli to info jest prawdziwe, to jak najbardziej kwalifikuja sie do "the best of" XD

10 lat beda miec w przyszlym roku ;]
"kikurui pierrot" to album, nie singiel. swoja droga cienki jak rabarbar :>

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-11-2003 - 21:12
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
eh, nie ma co oczekiwac od pierwszych piosenek jakiś rewelacji Wink nawet chłopcy z dega to co wydawali pod indiesowskim szyldem nie nazwałabym inaczej jak...rabarbarem XD zdołałam tego przesłuchiwac tylko 1 dzień.
grunt, ze sie wyrobili.
niah, czyli dziadzio kirito (nie gryĹşcie mnie^^Wink jest w naprawde wiekowym zespole ^_^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 25-11-2003 - 20:58
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
eh, nie ma co oczekiwac od pierwszych piosenek jakiś rewelacji ;) nawet chłopcy z dega to co wydawali pod indiesowskim szyldem nie nazwałabym inaczej jak...rabarbarem XD zdołałam tego przesłuchiwac tylko 1 dzień.

szczerze powiedziawszy, ja wole indiesowego Dega niz Pierrota. Pierrot oprocz nieco nudnawych piosenek mial beznadziejnego wokaliste.
dehira napisał/a:

niah, czyli dziadzio kirito (nie gryĹşcie mnie^^;) jest w naprawde wiekowym zespole ^_^

czy ja wiem...? BUCK TICK sa bardziej wiekowi, a jak sie trzymaja (na zdjeciach) :D

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NackaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2003 - 16:32
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 31-08-2003

Skąd: Sh-n

Status: Offline
harlock napisał/a:

czy ja wiem...? BUCK TICK sa bardziej wiekowi, a jak sie trzymaja (na zdjeciach) Very Happy


o wlasnie BUCK-TICK : ) chyba przymierzaja sie do nowego albumu czyz nie Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2003 - 22:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
? O_o a mysalałam, ze oni juz nie istnieja, i to od dosc dawna.....ciekawe dlaczego XD...jakies głupie ploty na necie pewnie....


co do indiesowego dega.... obejrzałam kilka wystepów live, zeby sobie przypomnieć, i hyhyhy, ale oni byli zabawni, kyo tańczył na scenie, odstawiał jakies para para, i w ogóle zabawni byli, a w biała kiecka die ...do tej pory mnie skreca ze smiechu jak ja widze.....ktos go musial podstepem w nia wsadzic, daisuke ma wieeeele lepszy gust XD

czy sa jakies nagrania pierrota z tego własnie czasu, kiedy kiri zajmował sie gitarą?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
harlock
Temat postu:   PostWysłany: 05-01-2004 - 20:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 03-06-2002



dehira napisał/a:
czy sa jakies nagrania pierrota z tego własnie czasu, kiedy kiri zajmował sie gitarą?

tasmy demo: "HOMME", "FAMME" i album "kiurui pierrot".
Nacka napisał/a:
o wlasnie BUCK-TICK : ) chyba przymierzaja sie do nowego albumu czyz nie

wydali singiel "gensou no hana" (3.12.2003). zapomnialem o tym watku, sorki :>

_________________
Frukto's JMusic Site => piszemy o japońskiej muzyce

rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei

welcome..addiction world. "slow dance with me?"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits