Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
Brush
Temat postu:   PostWys³any: 23-12-2003 - 21:12
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 11-10-2002



Nie wiem czemu, ale najbardziej mnie dołują niedostateczne oceny. Może tak myślę, bo w mojej rodzinie są sami wzorowi, a ja czuje się jak czarna owca w rodzinie. Zawsze jak słyszę że siostra dostała świadectwo z czerwonym paskiem, to mnie to jakoś dołuje, i wtedy mam ochotę wlepić gały w monitor, i połazić w sieci (czego nie mogę robić zbyt często, bo mam dial-upa)
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWys³any: 25-12-2003 - 16:12
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 04-07-2003



Status: Offline
i o to chodzi! sie tylko zastanawiam dlaczego wszyscy asystenci zapomnieli jak to jest byc na studiach i ulubionym ich zajeciem jest 'umilanie' zycia studentom??

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-12-2003 - 20:33
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Dokładnie....
Bingo!
Trafiłeś...

Człowiek skonczył studia pare miesięcy temu i tylko mysli jakby tu sie zemścić za krzywdy które zadali jego psychice poprzedni asystenci gdy on/ona sami studiowali... Twisted Evil

I tak w kółko... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWys³any: 27-12-2003 - 11:26
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 04-07-2003



Status: Offline
aczkolwiek zdazaja sie wyjatki, ale naprawde bardzo rzadko.

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiOffline
Temat postu:   PostWys³any: 30-12-2003 - 03:12
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 14-10-2003

Sk±d: WaWa - Kabaty

Status: Offline
własnie tak czytałem 1 strone i chyba Nika powiedziała tak jak ja myśle...

wg. mnie lepiej być pesymistą... z racji tego że np. jak jestes optymistą to mowisz sobie "dostane 5 z klasówki... na 100%" a potem sie okazuje ze to jednak 3 i Ty sie załamujesz... a jakbyś powiedział / ła sobie "dostane laske... na 100%" a dostał / ła byś 3 to by było Happy... i tak to wg. mnie wygląda Smile

_________________
"We must live and love..."
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-12-2003 - 11:30
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 04-07-2003



Status: Offline
marne 3 z klasowki mnie nie zalamie. poza tym nigdy nie mowie ze dostane piatke, dostane piatke, DOSTANE PIATKE. to nie ma sensu. do klasowek podchodze zazwyczaj z postawa co ma byc to bedzie. tu sie raczej objawia moj flegmatyzm. Smile

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 31-12-2003 - 11:57
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Ja wychodzę z założenia, ze szkoła to za mały pryszcz żeby mnie zdołować. Tzn oceny w szkole, bo atmosfera to inna sprawa.. Np ostatnio poje...głupie rozporzadzenia rady pedagogicznej doprowadziły mnie na skraj załamania psychicznego i do stanu gdy nieomal nie rzuciłem się z pięściami na nauczycielkę - nienawidze nauczycieli uważających, ze są czymś lepszym tylko dlatego, że są nauczycielami. Wykonywanie tego zawodu nie daje prawa dręczenia ucznia!

A co do ostaw życiowych - czasem przydaje się optymizm, czasem pesymizm. Optymizm pozwala nam przetrwać czarne chwile, daje nadzieję na lepsze jutro. Z drugiej strony czasami są sytuacje, gdy szalona nadzieja i chęć zrobienia czsegoś przysparza tylko kłopotów - wtedy mówię sobie, że i tak nic z tego nie wyjdzie. Nie lubię takich stwierdzeń, więc czuję się gorzej niż zwykle, ale nie tak jak z poczuciem, ze nadzieja mnie zawiodła. Słowem - mniejsze zło.

Niom, moje podsumowanie - w zyciu należy wybierać, czerpać to co najlepsze. Jak to mawia Metatron - "życie to gówno. Naucz się wybierać z niego rodzynki."

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWys³any: 01-01-2004 - 16:55
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 08-06-2003



szczęściem jest ujrzeć spadający śnieg
szczęściem jest obejrzeć z kimś bliskim film w kinie
szczęściem jest rozmawiać
szczęściem jest posiadać przyjaciół
szczęściem jest żyć

tempus fugit...
wszystko siÄ™ zmienia...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-01-2004 - 10:48
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
No tak, wszystko się zmienia, my sie zmieniamy, ale nie zmienia to w żaden sposób faktu, ze czasami ktoś jest głęboko nieszczęśliwy i pozostaje to niezmienne - czasami człowiek załamany nie widzi szczęścia, choćby się miał o nie potknąć.

A bywa i tak, że człowiek bardzo szczęśliwy i mający tego pełną świadomość nadal jest smutny.

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWys³any: 04-01-2004 - 11:53
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 08-06-2003



tak, bedac zalamanym trudno jest widziec szczescie. w tym momencie trzeba miec kogos na kim mozna polegac, z kim mozna porozmawiac. bo jak nie to mozna zrobic cos bardzo, bardzo glupiego...

czasami trudno jest byc szczesliwym gdy naokolo tyle zla i nieszczescia...

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-01-2004 - 19:27
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Cytat:
głupie rozporzadzenia rady pedagogicznej doprowadziły mnie na skraj załamania psychicznego i do stanu gdy nieomal nie rzuciłem się z pięściami na nauczycielkę - nienawidze nauczycieli uważających, ze są czymś lepszym tylko dlatego, że są nauczycielami. Wykonywanie tego zawodu nie daje prawa dręczenia ucznia!


A mozna wiedzieć o co konkretnie chodzi?

Nie zebym ci mógł pomóc...
raczej dlatego że sam niezdługo bedę nauczycielem...
Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-01-2004 - 20:43
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Oki, obiecuję opisać za jakiś czas, tzn jak tylko popracuję troszkę :) Jak będziesz za jakąś godzinkę do dostaniesz świeżutkiego, cieplutkiego pościka!

Miło Cię znów słyszeć :D

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 04-01-2004 - 22:02
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Po pierwsze - zaczęło się od tego, ze szkoła wprowadziła idiotyczny zakaz siadania na przerwach na korytarzach. Nie mamy żadnych ławek ani nic takiego a oni wymyślili, ze nie wolno nam siedzieć na podłodze. Umotywowania są rózne, ale to mniejsza. W każdym razie sytuacji jest wiele - na poczatku czepiali się praktycznie wszyscy, potem coraz mniej osób, aż w końcu tylko garstka zapaleńców, którzy chyba znajdują jakąś przyjemność w wydawaniu nam rozkazów.

Miałem np taką rozmowę z pedagog szkolną - siedzę sobie z Veg i uczymy się francuza, miała mieć chyba jakiś sprawdzian czy coś, albo tak po prostu na lekcję, już nie pamiętam. W każdym razie podchodzi ta baba i każe wstać. No to wstałem, bo jak się ze starszym rozmawia to tak trzeba. No i pytam ją, o co chodzi, mówię, ze w regulaminie szkolnym nie ma zapisu o niesiedzeniu itp. Ona mi na to "No bo wy tak siedzicie, te nogi wyciągaci e i przejść nie można" No i teraz parę spraw. Po pierwsze - korytarz był prawie pusty. Po drugie - chodzi o zachowanie klas sportowych (prezentujacych u nas w szkole bardzo wysoki poziom...chamstwa i debilizmu) i części pierwszych. Po trzecie - siedzieliśmy po turecku. Mówię babce - ale ja przecież siedzę po turecku, poza tym tu nikt nie chodzi! Jej odpowiedź? "No ale wy tak te nogi..." i tak w koło macieju. Wkurzyłem się, i w końcu powiedziałem jej że takie kazanie mi wstać bo tak i już godzi w moją wolność osobistą i ze ja czegoś takiego tolerował nie będę. Ona ze jak mam problem to do rzecznika praw ucznia.

Morał? Siedź człowieku i rób swoje. Im w końcu przejdzie, debilom jednym, albo się nauczą, ze mnie to nie rusza i ruszać nie będzie. W każdym razie - cała ta sytuacja mi krwi napsuła. Wkurzał mnie kazdy taki incydent, szczególnie jak pewna profesorka miałą coś do mnie.. Ech, dużo by o tym gadać...

A tak konkretnie konkretnie to nie znoszę czegoś takiego, ze wielki nauczyciel pokazuje mi jakim to jestem śmieciem bo on może zrobić mi co mu się podoba. Nie znoszę wyzywania i poniżania uczniów przez nauczycieli - a to widzę często. Długo by mówić...

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWys³any: 05-01-2004 - 10:41
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 30-09-2002

Sk±d: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Acha...
dzieks za wytłumaczenie...
jeśli mogę cos poradzić...
najłatwiej będzie wyjąc z najbliższej sali krzesło i usiąść na nim...
a jak pani profesor co cię opieprzyła będzie przechodzić to nogi
(od krzesła) do góry i nad głową unieść...
Razz wraz z odpowiednim uśmieszkiem powinno zadziałać... Twisted Evil

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Herbert WestOffline
Temat postu:   PostWys³any: 06-01-2004 - 17:30
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 29-01-2003

Sk±d: Kraków, dawna stolica Polaków!

Status: Offline
Hehehe,dobre! A ja i tak robię (robiłem - już się trochę uspokoiło... - chyba tylko jedna osoba jeszcze w swej... hmmm... nawet nie wiem jak to nazwać... próbuje egzekwować) to po swojemu - to znaczy siadam, nie mam zamiaru wstawać, nauczyciele pewnie uwazają mnie za bezczelnego chama, ja tracę zdrowie. Ale przynajmniej mam swiadomość że pieprzona racja jest po mojej stronie :( Tylko co z tego? :(

_________________
Dynamite, the product of Nitroglycerin and Saltpeter, can be attached to doors and containers of all kinds. Imagine the surprised thief who opens your boudoir and finds that he's strangely missing his hand! Brilliant!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits