Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: Kakashi // Ulubiona postać  PostWysłany: 01-11-2003 - 21:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
To mój ulubiony bohater z mangi. (nie czytałam do konca, wiec to sie moze zmieni, a moze nie^^).
Troche szkoda, ze w drugim tomie naruto i reszta tak łatwo zdali u niego ten poczatkowy egzamin, ne? Tyle lat juz uczył i nikogo nie przepuscił, a tu zwykłe podanie żarcia i juz zostali geninami.... XD Autor mógł tu wysilic wyobraxnie.
Poza tym ciekawi mnie ten jego sharingan w oku. Czy ktoś dysponuje juz jakims spoilerem na temat tego, co powiedział Sasuke? Ze takie bajery to mają tylko członkowie jego rodziny???
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-11-2003 - 22:10
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ja gdzies czytalam (nie pamietam gdzie... gome...) ze mozna kupic w japonii soczewki kontaktowe wygladajace jak toto.... O_O

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2003 - 08:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

Sharingan posiadają faktycznie tylko członkowie rodziny Uchiha, nie powinna się ona ukatywnić u innych ludzi. Ten wątek nie został jeszcze rozwiązany w mandze i fani prześcigają się w wymyślaniu teorii. ;) Tez mam kilka, ale narazie ich nie przedstawię (głównie dlatego, że za chwilkę ide do koscioła i nie mam czasu XP).

Co do soczewek - nie w Japonii tylko w Ameryce. :) Strona producenta: http://www.9mmsfx.com/lenses.html
Zawiasem ro maja w tym mangazynie refleks straszliwy..... info lata po necia przynajmniej od wakacji. :P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2003 - 12:26
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Aaaa, to z Mangazynu bylo!!! XD

Tak, refleks szok - info o Dark angelu bylo, az z krzesla spadlam :PPPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2003 - 15:06
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
popieram przejawy konsumpcjonizmu, wyrazajace sie tym, ze na co istnieje popyt jest tez podaĹź ^^
ja tez stworzyłam juz kilka dzikich teorii na temat sharinganu kakashiego ;P
Najprostsze o pokrewieństwie (koniecznie od strony matki, bo mi sie nazwisko nie zgadza XD) po bardziej powydziwiane.

Aha, a co z odbudowa rodu, o której mówił sasuke? wiecie co sie z nim stało?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2003 - 15:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

Dehira napisał/a:
Aha, a co z odbudowa rodu, o której mówił sasuke? wiecie co sie z nim stało?

oczywiście ostrzeżenie przed spoilerem jest tylko formalnością...

Jakieś trzy lata przed rozpoczęciem się akcji mangi brat Sasuke, Itachi zabił wszystkich członków Klanu Uchiha oprócz Sasuke, po czym się ulotnił. Wraca chyba w tomie 16.

co do teorii... mnie najbardziej prawdopodobna wydaje się ta z transfuzją krwi albo przeszczepem oka (fakt, w naszym świecie nie byłoby to możliwe, ale przecież to komiks ;p). Pokrewieństow raczej nie wydaje mi się prawdopodobne (chyba Sasuke by o tym wiedział? :?)


Ostatnio zmieniony przez idiotka dnia 02-11-2003 - 15:35, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-11-2003 - 15:33
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
niekoniecznie, przeciez sasuke jest młody, a z dzieciństwa nie musi wiele pamiętać. Poza tym kakashi jest wieeele starszy, moze pochodzic z wszesniejszych czasów.
Przeszczep - o tym nie pomyślałam. Ale moze sharingan to tez jedna z wyzej zaawansowanych technik, do którego sczególny talent ma jakaś rodzina, ale nie ma na to wyłaczności? Wiesz, jakies zwoje, trudne do odczytania/wymówienia/znalezienia/opanowania?
poza tym wychoodzi na to, ze kakashi ma sharingana cały czas aktywnego, prawda? Bo zakrywa go opaską. A nie kazdy z rodu tak ma, ne? XD (fajnie byłoby pogadac ze spoilerami, ne?^^) Tu tez jest coś dziwnego w tym sharinganie. (kurcze, ale ta teoria świetnie pasuje go Twojego pomysłu o przeszczepie XD)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 14:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Z tym sharingan to rzeczywiście ciekawe. Daje pole do popisu.
Sasuke... Embarassed Mam niezdrowe ciągoty w kierunku nieletnich. Wink A ogólnie w kierunku małómównych, tajemniczych i przystojnych. Kakashi z pozą ofermy i Eldorado flirtujących Very Happy też jest w porządku, ale zupełnie nie w moim typie.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 15:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

teoria o przeszczepie nie jest moja, ktoś pisał o tym na forum MangaZero albo Toriyama's World, nie pamiętam już dobrze. :d Poza tym to chyba jedna z najczęsciej spotykanych. :d

Sharingan to umiejętność przekazywana z krwią, nie ma możliwości wykształcenia go sobie samemu (tak wynika z mangi, ale jak Kishimoto będzie zależało to coś sobie wymysli :d)


Sasuke... uuuuu! >.< Potwornie go nie lubię, moja druga (po Sakurci -.-) najbardziej znienawidzona postać z tej mangi. -.- Tez podobają mi się małomówne, tajemnicze postacie, ale Sasuke jest po prostu zarozumiałym kretynem. >.>; Z podobnych charakterem znacznie fajniejszy jest Neji. ;]
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 16:00
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
A może z sharinganem jest podobnie jak z SSJ w DB. W tym drugim przypadku najpierw była mowa o jakieś legendzie, czystym sercu, a potem wszyscy stawali się SSJ jak popadnie. Razz
Idi, po przeczytaniu dwóch tomików Naruto, jakoś nie zauważyłam, żeby Sasuke był szczególnie zarozumiały, ale może jego charakter ewoluuje w dalszych częściach. Think

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 16:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

- mĂłwi do Naruto jakby tamten stal na niĹźszym stopniu ewolucji,
- nawet nie próbowała pomóc Sakurze ani Naruto, od początku nastawił się na samodzielną walkę z Kakashim. Znowu potraktowała innych jak 'przeszkadzajki',
- robi miny młwiące 'tak wiem, ze jestem super' (w klasei, kiedy Sakura się do niego przysuwa. Przynajmniej ja tak interpretuję ten wyraz pyska. -.-''),
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 16:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Kakashi ma na oczku bliznę, a może komuś ino wydłubał "patyczkiem" oczko na swój urzytek ?

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 17:38
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
a czy kakashi pokazuje pozniej swoj pyszczek? tzn czemu on go wlasciwie caly czas zaslania ta czarna szmatka?
(nie uznaje odpowiedzi ze pewnie jest brzydki i szczerbaty^^!!!)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 17:59
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

nie, dotąd nie pokazał :/ trochę było o tym za to w specialu 'ichiraku ramen', którego można ściągnąć w angielskiej wersji językowej stąd:
http://www.brainfart.org/naruto/extras/extras.htm
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-11-2003 - 19:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
jak zwykle niezawodna idi^^

oki, poczytałam juz i w dalszym ciagu mam nadzieje, ze zobacze kiedys jego twarz.
Jeszcze kilka miesiecy temu najbardziej czekałam na chobitsy, ale ten naruto wciaga jak diabli! XD
mógłby wychodzic czesciej.....to i tak tasiemiec.......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits