Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
AkaisoraOffline
Temat postu: Niom..  PostWysłany: 10-11-2003 - 22:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-11-2003

Skąd: Gdańsk

Status: Offline
Wszyscy tu lubią i nie lubią więc ja też dodam swoje trzy grosze Very Happy Sasuke jest boski ale dopiero od momentu gdy zdaje sobie sprawę, że jest słabszy niż Naruto... czyli to będzie gdzieś tak w 19 tomie... staje się wtedy taki mroczny... KAWAII Smile Zato żal mi cholernie Lee, co ten cham Gaara z nim zrobił... biedak... a Garaa to też ososbna historia... już dawno zauważyłam swój chory pociąg do psychopatów Very Happy A Sakura też nie jest taka zła, ale polubiłam ją dopiero w 6-tym tomie gdy w końcu dorosła Smile Ale i tak najbardziej cool jest Shikamaru... Gościa to normalnie nikt nie przebije... taki niby luzak, a inteligencję ma większą niż wszyscy Sennini razem wzięci Cool

Chyba dodałam ciut więcej niż trzy grosze, ale w końcu mogę się wyżyć ne? A tak swoją drogą to nie uważacie, że trzeci ending do Naruto jest boski...

_________________
-Don't you ever call me chibi!! I'm still growing!
-Well you're chibi now.
CHIBI-CHIBI-ULTRA-HYPER-SUPER-CHIBI!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 23:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Oczywiście, nikt nie będzie Ci miał tego za złe^^

Z endingów to najbardziej podoba mi się ten jedyny - "Wind". Jest cudoooooooowny, uwielbiam go^^ Taki....troszkę sentymentalny, wzruszający, zmusza do refleksji.... Wink

BTW >> Witam Cię na forku^^ masz uroczy avek, zrobisz z nim wielką karierę^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkaisoraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 12:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-11-2003

Skąd: Gdańsk

Status: Offline
Dzięki wielkie to bardzo miłe z twojej strony. Ja chyba też powinnam była najpierw sie przywitać, ale... nie pomyślałam o tym... Nio cóż... Very Happy

Masz całkowitą rację. Ze wszystkich trzech endingów do Naruto, "Wind" jest najlepszy. Jest spokojny i da się go normalnie słuchać, bo "Harmonia" jest jak na mój gust zbyt przesłodzona a "Viva Rock - Japanese Style" (czy jakoś tak Confused ) to kompletne ryczenie (chociaż w moim stylu Cool i dalej obstaję przy tym, że to boski ending). Co do innej muzyki z Naruto to według mnie najlepszy jest drugi ending "Haruka Kanata"

A teraz pytanie... Czy ktoś wie może skąd mogę ściągnąć jakieś obrazki Naruto, ale wysokiej jakości, bo nie mogę dobrych znaleźć?

I nie wiedziałam, że avatary mają coś wspólnego z robieniem kariery na forum. Człowiek uczy się codziennie czegoś nowego... (Bosz, ale mi się napisało Very Happy )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 13:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Hehe, jeśli jest uroczy i komuś się spodoba, to może nawet wygrać konkurs na najlepszy avatarek^^

Co do stronek z obrazkami.....poszukam Ci jakiejś w moich linkach, może coś ciekawego znajdę.... Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-11-2003 - 16:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Chobit, i co znalazłeś coś ciekawego? Razz
Postanowiłam ściągnąć parę utworów z Natuto. Znam tylko jedno dobre miejsce z mp3, stronę Lilu. Zaczełam od Wind za rekomendacją Akaisory. Very Happy Posłuchamy, zobaczymy...

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 16-11-2003 - 00:22
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Oto troszkę z mojej (skromnej :PPP) kolekcji :

http://www.narutoguide.com/images_main.htm
http://www.shadow-dragons.com/anime/gallery/naruto.htm
http://www.paintpixel.com/naruto.htm - obrazki w większości robione w Paintshopie, ale fajne są^^

Nie mam tego za wiele, jak coś znajdę, to wstawię link....

Co do Lilu, przyznaj, stronka świetna, jednak nie mogę z niej wiele ściagać, bo transfer ma powolny....albo to zakłócenia u mnie.... Confused
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkaisoraOffline
Temat postu: Wielkie dzięki!!!!!!  PostWysłany: 22-11-2003 - 19:28
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-11-2003

Skąd: Gdańsk

Status: Offline
Dzięki za te adresy, są boskie!!! Bardzo Ci Arigatou Chobit-san!!!!

Cieszę się, że Cię zainteresowałam muzyką z Naruto Dida, bo naprawdę jest świetna. Niestety strona Lilu nie ma dużego wyboru - lepiej ściągać przez Kazaa (chyba, że ktoś ma namiary na http z mp3 z Naruto).

Tylko nie zrażaj się przy pierwszym słuchaniu "Viva Rock" bo mnie na przykład zniechęciło, ale za drugim razem było lepsze. Teraz już słucham bez oporów.

I jeszcze co do strony Lilu, to faktycznie transfer ma powolny, więc to jest przypadłość jej serwera, a nie twojego kompa Chobit Very Happy

_________________
-Don't you ever call me chibi!! I'm still growing!
-Well you're chibi now.
CHIBI-CHIBI-ULTRA-HYPER-SUPER-CHIBI!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AkaisoraOffline
Temat postu: Jiraiya?????  PostWysłany: 29-11-2003 - 23:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 10-11-2003

Skąd: Gdańsk

Status: Offline
Właśnie przegladałam sobie dalsze rozdziały Naruto (zawsze tak jest jak dostanę w łapki coś narutoidalnego, a tu akurat zawinił trzeci tom, wiec siedzę już od pięciu godzin i czytam wszystkie skany jakie mam Laughing ) i mnie oświeciło (albo i nie... Cool )

W 166 rozdziale "taki jeden zły" (to żeby nie było spoilerów... chociaż Jiraiya to właściwie spoiler Confused ) mówi "takiemu drugiemu złemu", że "Naruto jest Jaraiyii..." niestety przez ten wielokropek nie dowiedziałam się kim on dla niego jest. Prawdopodobnie uczniem, ale tylko pomyślcie (i tu zaczyna działać moja zbyt wybujała wyobraźnia Very Happy ) co by było gdyby był kimś więcej... na przykład rodziną albo czymś takim. Ja bym obstawiała wersję, że Jiraiya jest dziadkiem Naruto i ojcem Czwartego Hokage. Tym samym Czwarty byłby ojcem Naruto. Kishimoto-san nic do tej pory nie napisał o rodzinie Naruto, a chłopiec i Czwarty Hokage są do siebie zadziwiająco podobni. Jeżeli dodać, że Naruto i Jiraiya mają podobny charakter to by wszystko wyjaśniało...

Co prawda ten dział jest o ulubionych bohaterach, ale na swoje usprawiedliwienie dodam, że Jiraiya jest moim ulubionym bohaterem (znaczy jednym z wielu)

Od razu poczułam się lepiej Very Happy

_________________
-Don't you ever call me chibi!! I'm still growing!
-Well you're chibi now.
CHIBI-CHIBI-ULTRA-HYPER-SUPER-CHIBI!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NoradOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-01-2004 - 14:28
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-11-2003

Skąd: CzeladĹş Siti

Status: Offline
Ulubiony bohater ? Hmmm, Sakurka rzecz jasna, nie wiem jak ludzię mogą jej nie lubieć Very Happy

_________________
POSTED BY NOR@D
---[ MANGA - WORLD ]---
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-02-2004 - 14:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja tam nie mam nic przeciwko Sakurze. Zwłaszcza, że zwykle jest postacią komediową, a ja lubię jak w mandze jest choć trochę humoru. Very Happy Ale u mnie nadal Sasuke rządzi. #Love2 Nie jest wcale samolubny i skoncentrowany na sobie, np. przecież zasłonił Naruto.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BlackOmen
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2004 - 10:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-02-2004

Skąd: Olsztyn

Norad napisał/a:
Ulubiony bohater ? Hmmm, Sakurka rzecz jasna, nie wiem jak ludzię mogą jej nie lubieć Very Happy

Ja z Idi nie wiemy jak ludzie moga ja lubic O_O przeciez to jest jedna z najgorszych postaci w calej mandze Razz Jej gigantyczne czolo i glupota --' Co do najlepszych postac to w czolowce Gaara, pervi Senin, Uchiha Itashi (mwahaha Twisted Evil )

_________________

Naprzemienna gra czerni i bieli, bieli i czerni
ma w sobie celowość i formę prawdziwej sztuki.
Ma w sobie żywotność duszy i harmonię muzyki.

"Meijin", Yasunari Kawabata o Go
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2004 - 10:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ale jeśli chodzi o płeć żeńską to w mandze nie ma, jak na razie większego wyboru. Przynajmniej do 4 tomu. Sakura? I kto jeszcze? Nikt. A jeżeli ktoś w m&a ceni sobie tylko kobiety to co biedaczek ma zrobić. Twisted Evil

W którym miejscu Sakura ujawniła swoją głupotę, bo jak na razie to niewielki bierze udział w akcji i jak dla mnie nie miała okazji? Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
BlackOmen
Temat postu:   PostWysłany: 09-02-2004 - 15:01
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 09-02-2004

Skąd: Olsztyn

Jak juz plec piekna ma byc bohaterem to wstrzymaj sie Wink pozniej przychodza fajniejsze :] Tylko niestety na cala mange jak do tej pory jest tylko 1 ladna dziewczyna ktora zreszta pojawila sie tylko 2 dwoch odcinkach :\ lacznie chyba poswiecono na nia 4 kartki (uuu...) Razz jak by tak Kishimoto inne rysowal to bylo by fajnie :] ( Tak jak ta pani Very Happy )

_________________

Naprzemienna gra czerni i bieli, bieli i czerni
ma w sobie celowość i formę prawdziwej sztuki.
Ma w sobie żywotność duszy i harmonię muzyki.

"Meijin", Yasunari Kawabata o Go
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer ICQ 
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sakura_san_Offline
Temat postu:   PostWysłany: 20-02-2004 - 23:42
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 16-11-2003



Status: Offline
A kto to jest, bo jakoś nie kojarzę. Confused

Ja i tak wole Iatachi'ego. On w sobie ma to coś, co mnie do niego ciągnie. Wink A Sasuke niech się schowa. Jego braciszek jest o wiele lepszy i starszy. ^^'

Klik ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-02-2004 - 20:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
A mi się Sakura podoba, energiczna, wcibska i pewna siebie. Ma charakterek i wkurzającą skłonność do powtarzania ,,Sasuke-kun to, Sasuke-kun tamto". Jednak trzeba mieć do niej dystans ponieważ ma tylko 12 lat, a w tym wieku robi się ,,takie rzeczy''. Podobnie Naruto i Sasuke jako typy żartownisia i twardziela. Kakashi jest interesujący, tajemniczy i zachowuje się jakby zjadł wszelkie rozumy.
,,Sasuke'' wymawia się ,,Saske'' bez ,,u'' w środku, przynajnmiej tyle usłyszałem gdzy odlądałem anime, więc jak jest naprawdę??

Akaisora napisał/a:
Ja bym obstawiała wersję, że Jiraiya jest dziadkiem Naruto i ojcem Czwartego Hokage. Tym samym Czwarty byłby ojcem Naruto. Kishimoto-san nic do tej pory nie napisał o rodzinie Naruto, a chłopiec i Czwarty Hokage są do siebie zadziwiająco podobni. Jeżeli dodać, że Naruto i Jiraiya mają podobny charakter to by wszystko wyjaśniało...

Ciekawie by było, zresztą Hokage 4 zapieczętował Kiyubi (thats me!! Surprised Very Happy Smile ) w ciele Naruto. Był studentem Jirayi i mistrzem Kakashiego... Ale się narobiło.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits