Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2004 - 09:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jest dużo do czytania - zobacz temat w tym samym dziale "Co się dzieje z Kawaii?" a także podobny temat poświęcony Kawaii w dziale Nie związane gdzieś na drugiej stronie chyba. Ja też jestem fanem od samego początku, ale pismo po prostu zmieniło adresatów i niestety nie chce, żebym tym fanem dłużej była. Będą dla mnie oszczędności.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 24-06-2004 - 15:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

michio napisał/a:
nika napisał/a:
Czy ktos ma jeszcze prenumeratę Bakajca? Bo ja mam, nowy numer powinien być już prawie dwa tygodnie a w skrzynce pustki... Confused nie chce mi się tam dzwonić


To napisz. prenumerata@phoenix.pl Just click away.


To niestety jest czysta żywa fikcja - po raz kolejny mam problem z prenumeratą. Rozumiem, że poczta mogła coś zgubic i to nie wina Kawajca, ale dlaczego nie odpowiada się na maile? Napisałam w poniedziałek o 2 rano - był cały dzień na odpowiedź, ale dziś jest czwartek i do tej pory nikt mi nie odpowiedział!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-06-2004 - 10:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
PowaĹźnie ???
Intereująca sytuacja, ciekawe jakby oni coś potrzebowali załatwić a druga strona miałaby to gdzieś- bo inaczej określić sie tego nie da

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 28-06-2004 - 17:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wiecie co - już nie wiem, które pismo mnie bardziej wkurza Kawaii czy Mangazyn - oba są moim zdaniem siebie warte. Nigdy więcej nie wykupię żadnej prenumeraty!!! GRR! Dostałam odpowiedź: moja prenumerata była do numeru 4/2004 a ostatni numer dostałam gratis!!! Shocked Owszem miałam wykupioną prenumeratę od numeru 05/2003 na 6 wydań (12 miesięcy), ale w międzyczasie Kawaii zmieniło się z dwumiesięcznika w miesięcznik i tylko pierwsze wydanie, które dostałam było podwójne - pozostałe 5 numerów dwumiesięcznika zmieniło się tym samym w 10 numerów miesięcznika a chwilowo dostałam ich tylko 7, dlatego uważałam, że jeszcze trzy powinnam dostać. Niestety była to tylko moja interpretacja czy raczej pobożne życzenia! W numerze 47 było wyraźnie zaznaczone przy prenumeracie, że osoby, które wykupiły prenumeratę na dotychczasowych warunkach nie muszą ponosić dodatkowych kosztów i dostaną "więcej numerów Kawaii za taką samą kasę!!!". Niestety źle coś zrozumiałam! W tej chwili czuję się oszukana, ponieważ płaciłam za pismo 80-stronnicowe, które normalnie kosztowało 9,50 a zamiast tego dostaję 50-stronnicowe pismo za 5,90. Gdybym dostała jeszcze 5 munerów po 80 stron byłoby to w sumie 400 stron, natomiast 6 numerów po 50 stron to razem 300. Czy może ten "gratisowy" numer 5/2004 miał stanowić rekompensatę? Nawet z bonusem to 350 stron, nadal jestem więc stratna. Nawet jeśli dwa numery miesięcznika kosztują dwa złote więcej niż dwumiesięcznik to przecież prenumeratorom gwarantuje się stałą cenę - podwyżki ich nie dotyczą. Co znaczy więc "więcej numerów Kawaii za tę samą kasę"? Według nich - zamiast 5 numerów dostanę 6 i jeszcze jeden gratis, super!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2004 - 10:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
łaska "Pana" nie zna granic. Niko czujesz się oszukana i masz do tego prawa, ale szkoda zdrowia bo i pewnie tak nic nie wskurasz.
Dlatego winniśmy zbierać na wongliczka Twisted Evil

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2004 - 10:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

miałam dostać 480 stron, wartych w sumie 57 zł a dostaję z GRATISEM! 430 stron wartych 51 zł... przecież to jest skandal i jeszcze ktoś mysli, że nie umiem liczyć! jestem ciekawa czy naprawdę nie ma bata na takie postępowanie?!? przynajmniej na forum się pożalę i ostrzegę ludzi, żeby nie wykupywali prenumeraty takich pism.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2004 - 11:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
można by się zaczepić o prawa konsumenta, ale...
No własnie, zawsze jest to ale Confused

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 12:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Zaraz mi się przypomina, jak:
a) od lutego moi rodzice użerają się z telekomunikacją, która zdaje się też uważa, że klienci nie potrafią liczyć, Confused
b) wykłócałam się z Bauerem o ostatni egzemplarz Bakajca z prenumeraty, w końcu przyznali mi rację, tłumaczyli się, że to dlatego iż przepisywali dane Rolling Eyes i dali jeden numer gratis na przeprosiny Smile , to było ostatni z wersji 1.0 i dzięki temu udało mi się uniknąć zamawiania kolejnej prenumeraty i problemów takich, jak ma Nika.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 13:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wiecie co mnie najbardziej irytuje? Teraz kiedy wiem już co dokładnie znaczył ten ich przypisek przy prenumeracie, wkurza mnie ich bezczelność - "dostaniecie więcej numerów bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat" - jakich dodatkowych opłat ja się pytam?!? Mam dopłacać za tańsze pismo, prawie w połowie cieńsze?!? Przecież trzeba nie mieć za grosz wstydu, żeby coś takiego napisać!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 13:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
dla nich widocznie liczy się kasa, a nie klient...
Ja Wam osobiście współczuje, tyle nerwów przez coś takiego

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 20:16
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Shocked szczerze mówiąc szczena mi opadła - wysłałam im maila, ale nie liczyłam na to, że to coś da a jednak dostałam odpowiedź: "po konsultacji z szefem, mogę Panią poinformować, że w ramach promocji czasopisma, będziemy przesyłać Pani "KAWAII" do końca roku 2004;
miłej lektury". tu mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli... co Wy na to?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2004 - 20:54
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
miłej lektury". tu mnie bardzo pozytywnie zaskoczyli... co Wy na to?

Ja powiem tylko jedno - milo z ich strony Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 12:20
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Dokładnie. Very Happy Może się przestraszyli tego, co może naopowiadać potencjalnym prenumeratorom rozżalona klientka? Twisted Evil
Trochę z innej beczki, ale ciągle na temat prenumeraty. Razz Najlepsze jest, że mimo obniżki ceny Bakajca w prenumeracie, od dwóch numerów nadal chcą 5,90 za numer. Laughing

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 13:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
WOW się rzucili Nikuś Wink
wiedzieli z kim zadzierają Twisted Evil

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 01-07-2004 - 22:25
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

niom, z magistrem!!! Twisted Evil

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits