Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: pogadajmy o BL mangach^^ || chłopcy a BL :]  PostWysłany: 30-10-2003 - 17:57
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
no właśnie, pogadajmy o boys love' mangach. Taka cisza tu ostatnio, az sie nie chce wierzyc, ze to jest tez forum m.in wydawnictwa zajmujacego sie ta tematyka....
co tam ciekawego ostatnio widzieliscie?
ja np ostatnio czytałam Under Grand Hotel by Sadahiro Mika. Akcja dzieje się w więzieniu, do którego trafia "nowy", tak, wymagajacy opieki Wink A przynajmniej ktos tak uwaza, niekoniecznie sam "nowy".
wiecej nie spoileruje, ale nawet nie było takie złe, hyhy.

jesli znacie to, to czekam na komentarze, a jak znaleźliscie coś innego ciekawego, to rzućcie tytułem!
:wynudzona dehira::
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-10-2003 - 21:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ja ostatnio dostałam skany autorstwa Ayano Yamane- i jestem tym zachwycona, poprostu cudo Smile ech ja chcę więcej- na Aiconie tyle mang tam było, a ja kasa=null, ale spoko spoko już nad tym pracuję Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-10-2003 - 18:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
A co dokładnie wpadło Ci w łapki? Kompletnie nie kojarze autorów! (tylko kodake ;P)
I pytanie z innej beczki: jak się ma sprawa ze skanami i oryginałami u Was? Czy posiadacie duzo tych ostatnich?
Wiem, ze skany to dostepna rzecz, i przypuszczam ze gdyby ich nie było, to pewnie nie zetknelibysmy sie z tym tematem, ale czy zdobywacie tez oryginały?
No i pochwalcie sie, co macie ^0^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2003 - 03:38
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 14-10-2003

Skąd: WaWa - Kabaty

Status: Offline
ej... to nie fair... my "boys" nie mozemy się tu wypowiedzieć bo nas za pedałów wezmą... ale zaraz zaraz... ja się wypowiedziałem Laughing Laughing Laughing

_________________
"We must live and love..."
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2003 - 13:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
wiesz co Kamui ( ja mam kolegów, którzy czytają, bądz oglądają ) takie mangi/czasem anime- i mogę na 100% powiedzieć, że pedałami/gejami nie są Smile wręcz przeciwnie Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IthilOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 10:04
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-12-2002

Skąd: Opole

Status: Offline
Przeciwnie...? To znaczy? Smile

Obawiam się, że moja kolekcja wygląda ubogo, bo z komiksów podchodzących pod kategorię jaojcowatych mam tylko Prochy i Wisha Clampa, NYNY Ragawy i Bananowego Śledzia Yoshidy (aaaaa, żeby dokupić sobie dalsze tomy muszę czekać aż do przyszłych wakacji.... @___@), a skanów żadnych... O, nie, przepraszam, znalazłam jeden rozdział czegoś Nitty. Wygląda to na chiński, więc tytułem niestety służyć nie mogę. Wink

if

_________________
Przynoszę pecha...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 11:01
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
eh, ja tez mam mało mang w oryginale....(eee....fake? i chyba tyle). Za to skanów całkiem całkiem sporo. Nic chlubnego, wiem, ale gdyby nie skany, to nie wiedziałabym prawdopodobnie do tej pory co to jest yaoi. Smutne, ale prawdziwe.
(czekam teraz na update na pewnej stronce, zeby skanowali i tłumaczyli 4 tom nyny ^0^!!!!! Ithil, ale z ciebie szczesciara!!!!!)

Skad wrazenie, ze XY czytajacy BL sa gejami? XD nie rozumiem. Tez znam kogoś kto czyta, a homo ani bi nie jest.
(choć fakt, ze wiekszośc ma jakies dziwne opory przed czytaniem tego. Tego tez nie rozumiem. Mnie od yuri nie odrzuca, wiec o co chodzi? Jakies stereotypy? Męska chemia organiczna jest inna? Macie jakies teorie?? ;P)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 20:41
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
ja mam teorię facet nie przyzna się, że inny facet może mu się podobać fiufiu a może się mylę ? Ale nie wszyscy są tacy, przypomina mi się Aicon Smile Większość ludzi jest spoko, nie mają ani nic do yaoi ani yuri, więc wszystko gra; ale są też takie ewenementy na skalę światową że to poezja, daj mu powód a Ciebie zabije Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 11:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Ja nie wiem, co faceci mają do yaoi i shonen-ai...przecież to takie romantyczne jest Wink

Ale tak na poważnie, mam kilka skanów z niektórych dojinshi ( co prawda, nie są mocne w TE sceny ::to dobrze, bo bym się zakopał...==":: ) i bardzo miło się to czyta....Nie pojmuję, co większość facetów do tego ma....spoko mangi i tyle - potrafią ukazać faceta prawdziwego, a nie takiego, jaki żyje wśród nas - wyidealizowany macho...:PPPPP

Co do wypowiedzi Dehi - jeśli ją, jako kobietę, nie odrzuca yuri, to nas, jako mężczyzn, niech nie odrzuca yaoi! :: sankyuu - wypowiedziałem się...ide spać, nyuuu =="
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 12:13
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
nio zgadzam się z Chobitkiem Smile
a swoją drogą- macie może coś ciekawego, bo ja ostatnio cierpię na braki yaoi :/
z góry wielkie dzięki Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 23-12-2003 - 12:55
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Polecam Ci "Gohou Drug" droga TIGRO^^ Świetne i bardzo narkotyczne...i powinno się wielu podobać*^^*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Toshi_TanakaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2003 - 09:29
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-12-2003

Skąd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
Mogę wam zadać pytanie: co wam się podoba w yaoi, dziewczyną to wiem co w końcu mogą się popatrzeć na samych chłopaków, ale chłopakom- nie rozumiem, nie lepszy jest hentai. Ja osobiście nie nawidzę yaoi, doujinshi, jeżeli widze je z okładki to mnie brzydzą, proszę bez komentarzy bo to moje osobiste zdanie, wystarczy mi drobne wyjaśnienie, ale przez chłopaków a nie dziewczyny.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2003 - 10:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jestem dziewczyna, ale i tak sie wtrace :PPP
Co do Twojej wypoiwedzi: rozumiem ze hentajow tez nie cierpisz? Brzydisz sie seksem???????? (normalnym, co sie rzadko w hentajcach zdarza, ale zdarza, nie mowie tu o jakichs "dziwnych rzeczach", ze tak to najogolniej nazwe, bo wszyscy wiedza ze Japonczycy wele dziwnych rzeczy w tej kategorii wymyslili :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Toshi_TanakaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2003 - 13:52
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-12-2003

Skąd: Japonia, Kakegawa High School

Status: Offline
Seksem napewno się nie brzydzę, nie nawidzę po prostu yaoi, jeżeli ty lubisz jak chłopak z drugim chłopakiem ... to już twoja sprawa.

_________________
Kocham Mangę ( oprócz yaoi i doujinshi ), moje ulubione Mangi to: Shoot!, Whistle!, I'S, wszystkie Mangi Mitsuru Adachi oraz Yaiba i Detective Conan Gosho Aoyama.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-12-2003 - 15:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
mi nie przeszkada że chłopak z drugim chłopakiem, albo dziewczyna z dziewczyną (sam znam takie pary w realu); uważam się za tolerancyją, a chłopaki, a zresztą niech sami się wypowiedzą Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits