Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DOffline
Temat postu: Schiz ostatnich odcinkĂłw ??  PostWysłany: 18-10-2003 - 20:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Kiedy tylko dostałem w swoje ręce płytki z Evangelion'em nie mogłem przestać oglądać tego anime ! Ale ostatnie odcinki I-serii były naprawdę...
schizowe... Dowgłębna psychoanaliza głównych bohaterów... To napewno nie bajka dla dzieci...
P.S. Czy ktos widział w TESCO kasetę z Mononoke Hime ustawioną tuż obok Kubusia Puchatka i Pszczółki Mai ? To dopiero Schiz !!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-10-2003 - 21:58
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
D napisał/a:
Czy ktos widział w TESCO kasetę z Mononoke Hime ustawioną tuż obok Kubusia Puchatka i Pszczółki Mai ?

Serio? To mieszkasz w fajnym miejscu. W rzeszowie mononoke nie ma, w poznaniu juz daaaaawno sie skonczyło.......

witaj na forum, D. Ściskam łapke^^

Z twojego posta bije entuzjazm dla NGE^^ Dawno tu nikogo takiego nie było.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-10-2003 - 11:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Mnie sie ostatnie odcinki Evy praktycznie wcale nie podobaja. Moze t dlatego, ze najpierw widzialam Enda???? I to wlansie ten film uznaje za pelnoprawne zakonczenie...

Co do kasety z Mononoke - a unas w Empiku chyba jszcze stoi... To normalne, ze stoi miedzy bajkami.... ale moze sie to niedlugo zmienie (sama kupilam Mononoke za 10 zlotych na Allegro, bo gosciu sie nie znal i nie wrzucil do kategorii Manga, tylko Bajki dla dzieci :P no i nikt tam nie szkal Mononoke akurat, ale bylam inteligentna i sprawdzilam :) Tenchi Muyo tez tam byl :P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: Co do miejsca zamieszkania...  PostWysłany: 19-10-2003 - 11:56
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
W całym moim mieście jest więcej super, hiper itp. marketów niż kin (swoją drogą kino jest w filcharmonii Razz )
Wracając do tematu:
Czy te ostatnie odcinki, tj. psychoanalizy głównych bohaterów nie przypomniały wam trochę przesłuchań a la KGB ? Twisted Evil
Bohater na krześle, światło w oczy i tylko głosy dookoła niego ... Twisted Evil
Co wy na to???

p.s.
Dzięki za przywitanie Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-10-2003 - 14:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
odświeżamy tematy aż miło Very Happy
tu zgodzę się z VEG End jest jakimś takim zakończeniem które "w pewnych kręgach i u pewnych ludzi " (w tym u mnie) przyjeło się za prawidłowe zakończenie, a reszta- może i ciekawa, ale czy konieczna ?

p.s. I ja toĹźe witam Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Re: Co do miejsca zamieszkania...  PostWysłany: 19-10-2003 - 16:17
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
D napisał/a:
W całym moim mieście jest więcej super, hiper itp. marketów niż kin (swoją drogą kino jest w filcharmonii :P )
Wracając do tematu:
Czy te ostatnie odcinki, tj. psychoanalizy głównych bohaterów nie przypomniały wam trochę przesłuchań a la KGB ? :twisted:
Bohater na krześle, światło w oczy i tylko głosy dookoła niego ... :twisted:
Co wy na to???

p.s.
Dzięki za przywitanie :)


Nie przesadzaj, w OKFie jeszcze kino jest. Chihiro tam puszcali, czego sie nie da powiedziec o Wolnosci majacej siedzibe we wspomnianej filharmoni.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 19-10-2003 - 20:10
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Ja też uważam Enda za prawidłowe zakończenie serii, a nie te dwa ostatnie odcinki, które zakończeniem mają być. Jakoś ta wizja ukazana w Endzie mi sie bardziej podoba. Fajna jest scena jak Rei wpada na Shinjiego oraz ta scena kłótni w szkole Very Happy

D napisał/a:
Czy te ostatnie odcinki, tj. psychoanalizy głównych bohaterów nie przypomniały wam trochę przesłuchań a la KGB ? Twisted Evil
Bohater na krześle, światło w oczy i tylko głosy dookoła niego ... Twisted Evil
Co wy na to???

Na przesłuchaniu w KGB przynajmniej wiadomo, że gadasz z człowiekiem, a tam słychać tylko głosy we własnej głowie. I na dodatek z nimi gadasz. Można pomyśleć, że jest sie wariatem.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: EVA  PostWysłany: 20-10-2003 - 17:54
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Ale wskrzeszenie Asuki tylko po to żeby ją zabić po prostu mnie rozwaliło !!! Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu: Re: EVA  PostWysłany: 20-10-2003 - 22:37
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

D napisał/a:
Ale wskrzeszenie Asuki tylko po to żeby ją zabić po prostu mnie rozwaliło !!! Twisted Evil

Hmm.... Asuka chyba tylko raz umarła w serii. I to nawet nie jestm pewien. Dawno oglądałem serię. Wiem, że po walkach z aniołami załamała sie psychicznie i leżała w szpitalu w krytycznym stanie, ale czy tam umarła?? To nie wiem. Umarła chyba tylko podczas walki z SEELE(czy kto to tam był), wtedy jak jej EVE rozszarpali na strzępy. Chociaż i wtedy nie pokazali, że ona naprawdę nieżyje. Pokazali tylko EVE z wyprutym flakami.

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 20-10-2003 - 23:29
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
no ale jesli byla podlaczona do evy przez .....bla ....bla.... neuronowy ....bla.....bla......i stanowila jako taka calosc z nim to ewentualne 'wyprucie flakow', ze uzyje obrazowego opisu, musialo byc dla niej raczej trauamatycznym doznaniem i po mimo tego ze sama wczesniej te 'flaki' wyprowala to jednak nie byl przygotowana na cos takiego. co innego zostac pobitym, czy miec zlamana reke a inna rzecza jest dostanie wlasnych jelit na tacy...



PS uwazajcie na tego D, to degenerat, pijawka spoleczna i wykolejeniec moralny. wiem cos o tym. mieszkam z nim pod jednym dachem od 17 lat Very Happy

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Anime_Maniac
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2003 - 10:25
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-07-2003

Skąd: Lublin

Ale Asuce jelit nie wypruto. Tylko EVIE. Więc co najwyżej mogła dostać jelita EVY na tacy Twisted Evil Chociaż jeśli sie wcześniej nie odłączyła, to poprzez sprzężenie zwrotne w połączeniach nerwowych między nią a EVĄ, mogła nastąpić śmierć samego mózgu Asuki. Ale to tylko teoria.

Braciszek?? Very Happy

_________________
Mou Nido to akirametari wa shinai yo!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2003 - 13:18
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 04-07-2003



Status: Offline
i to mialem na mysli. jesli uklad sprzezajacy byl caly czas wlaczony, a mniemam ze tak bylo, to umysl asuki musial doznac powaznego wstrzasu i rzeczywiscie moglo dojsc do smierci mozgu, lecz nie moglo. nie znamy do konca mechanizmow obronnych czlowieka. w takim wypadku reakcja mogloby byc jej 'wylaczenie' czyli spiaczka innymi slowy.




jak zgadles ???? Twisted Evil

_________________
Hear me, my chiefs. I am tired. My heart is sick and sad. From where the sun now stands, I will fight no more...

Chief Joseph of Nez Perce,1877
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: Szok ?  PostWysłany: 21-10-2003 - 16:55
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Szok?! To trochę zbyt ogólnie powiedziane... Uczucie "wypruwanych flaków" kiedy z tobą wszystko OK mogło być trochę dziwne, co ?
Co do jej "powtórnej śmierci" to w ostatnim odcinku END'a zostaje przecież uduszona na plaży przez głównego bohatera! To było ciekawe zakończenie Twisted Evil
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DOffline
Temat postu: P.S.  PostWysłany: 21-10-2003 - 16:58
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 18-10-2003



Status: Offline
Nie wierzcie Metatronowi, przecież to tylko Twisted Evil głos Boga Twisted Evil







chociaż częsciowo to prawda (ta część o pokrewieństwie Twisted Evil )
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-10-2003 - 17:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
A ja sie dziwilam, ze znowu kto z Czewy jest. :PPPP

Co do Asuki: Eva ze tak powiem byla troszenke ;P uszkodzona, wiec moze rozwalilo si i jej polaczenie z pilotm, co???

tak poza tym, to jak uwazacie: (co do ostatniej sceny) Asuka zyje, czy nie?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits