Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2005 - 15:48
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



Chrono napisał/a:
a takie pytanko ile ma odcinkow saiyuki zwykle.


wg ANN całkiem okrągłe 50

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
firedogOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2005 - 19:39
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-07-2005



Status: Offline
nom 50 i o 50 za duzo :X jeszcze moze poczytam o reload moze w to anime wlozyli troche pracy...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ChronoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-07-2005 - 19:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 04-09-2004

Skąd: Warszawa/NY

Status: Offline
dzinki za info czyli musze sciagnac jeszcze 25 epkow i sie zastanawiam czy mi sie to oplaca.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
firedogOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-07-2005 - 14:18
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-07-2005



Status: Offline
to znaczy ze ogladales juz 25 epkow i co podobal ci brak animcaji? XD walki w stylu widzisz bron a w nastepnym slajdzie rozpadajace sie kropki :>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ChronoOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-07-2005 - 14:34
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 04-09-2004

Skąd: Warszawa/NY

Status: Offline
wsumie to mam 25 epkow a widziale z tego oklo 7 bo jakos mnie ogoltnir odzucilo to anime i tak sobie lezy na dysku i sie zastanwaim od klimu miechow czy sie za to zabrac czy skasowac a nadodatek przypadkowo mi sie sciagnela wersia z angilskim dube i to jeszcze godzej brzmi w tej seri. a jak chodzi o animacje to tez w tym anime jest srednia
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
firedogOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-07-2005 - 18:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 03-07-2005



Status: Offline
gdyby chociaz srednia byla.. to jest amatorszczyzna na poziomie paint shop pro.Razz ja tam niewiem jakim cudem dobrnelem do 20 odcinka . Mialem chyba głupia nadzieje ze puzniej bedzie lepiej a pierwsze odcinki to tylko żart... I tak pozatym przyglądałeś sie tłom ?;p bo ja tak chociaz mozna policzyc je na palcach jendej reki w kazdym odcinku.. i musze powiedziec ze lepsza tla sa w bajkach na jedyne o 19:00:P Jedyne co w saiyuki moze sie podobac to projekt postaci bo dobrze wygladaja i maja dobre glosy (mam tu na mysli glowne postacie bo drugo planowym czesto brakuje szczegolow..) Chociaz i tu troche przesadzili z baloonami :> chyba juz naprawde niemieli czym przyciagnac ludzi do tego anime..
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2005 - 02:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
ja zaczęłam od Reloada, a dopiero potem zabrałam się za "zwykłą" serię, a właściwie starszą wersję tego anime.
Moim zdaniem z oglądania Gensou Maden Saiyuki spokojnie można zrezygnować. Oczywiście nie dotyczy zagorzałych fanów (albo fanek Wink Historia, mimo różnic w ilości odcinków (Reload 26, Gensou Maden 50) praktycznie ta sama, a grafika i muzyka o niebo lepsze. Reload przez to, że jest krótszy nawet zyskał, bo zniknęło wiele patetycznych wstawek. I to Urasai na koniec Smile Firedog radzę spróbować.
Trzeba tylko uważać, aby nie trafić na dubbingowaną wersję. Prawie się udławiłam, jak usłyszałam jak wymawiają imiona #_#
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits