Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 20:15
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Lady Magmo ... czy to nie ja tobie pokazywałem droge którędy na dworzec?? hehe wiedziałem że gdzieś ten nick jak Lady Magma znam Very Happy miło sie dowiedzieć ale czemu tak późno Wink


Dehi... co do filmu to już pisałem na GG Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 22:44
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Niezwykle żałuję, że nie udało mi się z Wami spotkać. Wypatrywałem Waszych ksywek na plakietkach. Jakoś jednak nie udało się. Raula widziałem jedynie na konferencji z wydawcami, a potem nagle jakby wyparował.
Jednakze co do konwentu: na najgorszym można się bawić świetnie, jezeli ma się świetne towarzystwo. Tyle, że to nie zasługa organizatorów. Pewnym jestem, ze w dobrym towarzystiwe moglibyśmy swietnie się czuć na zjeździe hodowców kanarków. Ja oceniam wyłącznie na BACE organizację, a ta była FATALNA. Przede wszystkim zabrakło punktów programu, niezwykle ubogiego. Osoby, które były mają przeciez plany. Anime, jak anime. Moim skromnym zdaniem poinny być jeszcze ze dwie sale ze zwykłymi telewizorami, na których cos ciągle jest puszczane. To jednak drobiazg w porównaniu z kompletną słabością w konkursach, panelach, spotkaniach. Prowadzenie, hm, no różne. Wybrałem sie na przykład na panel o debiliźmie w anime. Temat ciekawy. tyle, że prowdzący kompletnie nie potrafił zapanować nad dyskutantami. Ciagle schodziło na postmodernizm, Matrix i Brazil. Pytanie tylko, co to miało0 wspólnego z anime? Miało się ogólne wrażenie, ze organizatorom totalnie zabrakło pomysłów, albo chętnych do pomocy. Mozliwe też, ze jednego i drugiego. zasada bowiem została przyjęta taka taktyka: dajmy kilka punktów programu, a tak w ogóle, to zawsze sobie mogą ludzie poogladać anime. Moze to owszem zadowolic fana, który przyjechał ogladać, bo po prostu nie ma innej mozliwosci, przy tym kompletnie niewymagającego, ale nie tego, który chce się czegoś nowego dowiedzieć, czy wymienić poglądy. Według mnie zabrakło co najmniej kilku paneli i kilku konkursów, chocby dotyczących najpopularniejszych mang i anime. Ludzi po prostu trzeba zagospodarować.
Co do elementów, które najbardziej zapamiętałem z sobotniego dnia:
spotkanie z wydawcami: odpowiedzi i uwagi przedstawiciela Kawai, to był poziom smarkacza, a ponieważ konferencja została opanowana pprzez problematykę Kawai a Mangazyn wypowiedzi tego pana niestety zajęły jej dużą część. Dalej: co z innymi wydawcami? Poza Raulem i przedstawicielami Mangazynu i Kawai innych nie było.
cosplay: fajne, sympatyczne i makabrycznie poprowadzone przez Hebiego, który co chwilę się mylił. Poziom zróżnicowany. Dotyczy to zarówno scenek, jak i kostiumów. Najbardziej chyba wydała się przemyslana i dobrze poprowadzona scenka, w której co drugie słowo brzmiało wiem.
Wreszcie panel o debiliźmie, o którym już wyraziłem swoją opinię.
Tak, że ocena w skali 0-10, to nie 8,5, jak Magnus, ale raczej coś koło 4.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 13:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
powiem że przemyślałem konwent i gdyby nie znajomi to ocena była by niższa... także co do mojej oceny to bym jednak ocenił bez znajomych na 5,5...

co do paneli... wyglądały różnie wszystko zależało od prowadzącego... jedne były twórcze a niektóre odtwórcze... panelu o Final Fantasy nie daruje ... taka bieda że hej...

a co do organizatorów to jednak dali ciała w wielu sprawch pomimo nazwimy to doświadczenia z poprzednich edycji...

ale byłem w miłym towarzystwie więc jak dla mnie było fajnie ale dzięki znajomym głównie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 16:21
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
panel yaoi był tak do bani, ze az nie mam sił o tym pisac.......
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2003 - 20:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
na elitarności było spoko Very Happy

no i na tłumaczeniach też ale co sie dziwić jak to znajomy prowadził... troche śmiechu więc było Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 00:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Super było się z Tobą zobaczyć - mam nadzieję, że nie po raz ostatni. może następnym razem w Łodzi?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 09:43
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Magnus, nie byłem na panelu o elitarności. Mógłbyś wspomnieć, do jakich wniosków doszli dyskutanci?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 14:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
w sumie do konkretnych wniosków o elitarności nie doszliśmy bo czas gonił ale wszło tak że rozmawialiśmy kto jest elitą i kiedy można na siebie tak mówić... pare przykładów o Elitach i "Jelitach" (czyli psełdo elit) trudno mi teraz dokładnie przytoczyć bo padło dużo tez ale nie było podsumowania więc trudno mi o tym pisać... jakoś tak czas szybko zleciał że w sumie sie nic nie powiedziało... ale rozmowa była taka ze elita to taky prawdziwi fani a co do prawdziwych fanów to można przeczytać w jednym z tematów na forum... no i tez doszliśmy że ta prawdziwa elita nie tytułuje sie...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2003 - 20:21
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
nie wiem jak wy ale mnie sie podobało
przyznaje niedociagniecia niedociagnięciami , ale to byl najlepszy konwent na jakim byłam nigdzie nie było podobnej atmosfery

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-11-2003 - 23:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Właśnie oglądałem kasete ale bajer Very Happy

teraz tylko czekać by zrzucić to na płytki Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2003 - 14:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Magnuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!!!!!!!
Ty zwierzaku bezlitosny.... ;_; tak dreczyc dehiry to nieludzkie! ;P

hje hje, czyli jest jakas mozliwosc zrucenia tego na płytke? ^_________^
:: szczerzy sie jak totoro^^::
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2003 - 17:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
TAK Very Happy

okazuje sie że znajomy ma karte Very Happy teraz pozostaje tylko czekać Very Happy

no i w końcu dorwałem płytke z poprzedniej edycji BAKA Very Happy

Dehirko chcę tobie powiedzieć że jesteś upamiętniona na naszej kasecie Very Happy (hihi podły jestem co nie ... mówiąc takie rzeczy Wink )

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-11-2003 - 19:02
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
^___________________________________^
To cisnij teraz znajomego, zeby nie zapomnialo mu sie o zrzuceniu tego na plytke ^0^
hje hje, czyli ukrywanie sie nic nie dało? XD
czy masz tam moze na nagraniu cosplaye i scenki?^^
hope, ze sam tez tam jesteś?^^
niaaah, ja tez chce sie bawic i to widziec!!!!! ;_;
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-12-2003 - 11:26
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no wiec cosplay jest scenki sa , oprócz tego jeszcze co sie działo na stoiskach, w sleeping roomach no i były kamerowane "trupy" znaczy sie osoby śpiące na korytarzach i ne tylko Very Happy .... jest też co sie działo na DDR (ale nie konkurs) .... minusem moze być to że brak drugiego dnia konwentu ... jakoś tak wyszło ... film sie kończy w okolicach 5-6 rano

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-12-2003 - 14:35
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Rzeczywiście sympatycznie było sobie powspominać, choć część filmu ujmowala przede wszystkim obraz ludzi, tak powiedzmy od pięt do pasa. Ale przypomnieć sobie cosplay było fajnie. Natomiast inną rzeczą jest odpowiedź na pytanie: coś ty Magnus zrobił Dehirze, ze tak się przed Tobą chowała? Przysiady, nagłe zwody, uniki, zasłanianie sie ludźmi wskazywały na to, ze dziewczyna sie po prostu Ciebie boi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits