Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
-Sora-Offline
Temat postu:   PostWysłany: 06-11-2003 - 20:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-08-2003

Skąd: OstrĂłw Wielkopolski

Status: Offline
Mi jednak nie uda się dotrzeć Sad opiszecie mi jak było Wink

_________________
Ano hito dake kokoro no seikanti...anata ni meguri aete...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 16:03
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Planuję być. Przynajmniej w sobotę. Może uda się spotkać choc na chwilę.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 22:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
NO TO DO ZOBACZENIA NA KONWENCIE Very Happy MOZE SIE ZNAJDZIEMY Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 20:08
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Byłem w sobotę na BACE. Według prywatnej oceny: kto nie był, niech się cieszy. Dlaczego ta impreza tak się popsuła. Potworny chaos, brak zagospodarowania uczestników, mała liczba atrakcji, imprez, konkursów etc.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 20:13
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ehhh... Ja sie nie ciesze. Na 100% by mi sie podobalo... Mi wsyastacza do szczescia 4 krzeselka i z 2 mangofilow ktorych nie znam - co do konwentow jestem BARDZO malo wymagajaca... Bylam tylko na dnich fantastyki dwa razy, a tam tylko maly telewizorek/maly komputerek, niewygodne krzeselka, moze z 10 (gora) mangofilow oprocz mnie i Herberta, i ogladnaie anime (ktore juz widzialam) przez 10 godzin bez przerwy (potem okropny bol glowy). Heh..... Ja chce na konwent :(

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 20:37
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
oki, no to wraĹźenia po konwencie:
Kelly, nie znalazłam Cie ;_; Za to widziałam sie z magnusem (hehe, dobrze ze mnie znalazł^^, dehira jest slepa) i Raula też widziałam - to z tych starych znajomych. A co do nowych, to ludu naprawde było mnóstwo.......Wink Czyli wszystko we własnych łapkach. Kurcze, jestem taka zmeczona i niewyspana, ze moge bredzić ;P Atrakcji tzw dodatkowych, czyli konkursów, paneli itepe było faktycznie drastycznie mało. Niekoniecznie wszystkie te co były były dobrze przygotowane - tez sie tu zgadzam.
Nie wszystko wypaliło, np noc j-muzowa była...ekhem..niom......sprzet zawalał na całego, w końcu zadziałał 3 komp jakiego przynieśli, ale nie było juz czasu ani na panele, ani na koncert... XDDD I tak twierdze że było super. Zakochałam sie w zjawisku zwanym tańcem para para ^O^ Hyhy, musze sobie cos takiego sciagnąć i sie troche pouczyć. Mówię Wam, czad!!!!!!! To takie głupiutkie, że aż cudowne ^0^

Cospay był super, ale z powodu uczestników, a nie orgów - ci zawalili. Duzo cosplayowiczów, dużo scenek i super scenki. Sporo "j-rockersów" w swych charakterystycznych ciuszkach (a właśnie, niektóre były super!) no i .....fryzury!!!!!!!!!! łaaaa, tu poszli na całość, można było zobaczyć kilka really interesujących ^O^
Zreszta, Magnus szalał z kamerą, hyhy. Jak juz sie wyśpi to zacznę go dręczyć ^OO^

Co do plusów - kinówki (2) na anime działały bez zarzutów, big screeny, duze sale, każdy mógł usiąść, tu ogromny plus. Anime też ciekawe leciało, nie można sie było nudzić.
Minusy - wczesnie skończyły sie kserówki z planem konwentu, pierwszego dnia o 13.00 juz nie dostałam, bo zabrakło. Mało miejsca do spania, ale jakoś sobie z tym poradzono - ludzie spali na kartonach na korytarzach, na ławkach, krzesłach, na siedzaco na salach i takie tam...zreszta nie wszyscy spali, ne, Magnus? Razz


Własciwie to wiecej napisze, jak sie wyspie!!! Pierwsze wrażenie po: było bardzo fajnie i nie żałuje ze byłam. Pisze sie na nexty raz na cos takiego! ;D
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 22:46
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
No więc po paru godzinach choć dalej to i tak za mało snu moge coś przybliżyć na temat konwentu...

konwent był spoko choc tak jak i w zeszłym roku konkursy i panele były teoretycznie słabe to jednak paru osobą dało sie wybronić obronną ręką i mozna było fajnie pogadać na różne tematy.. oprócz panelu Final Fantasy bo to była kompletna BIEDA!!!!!!! bo koleś puszczał tylko trailery i filmiki a prawie nic nie mówił...
tak jak Dehira napisała co do anime nie mozna było narzekać były fajne już mam na oku pare serii które mósze zgrać ... największy hard core to była "czarodziejka z księżyca" w wersji LIVE tak sie uhahałem że hej Very Happy
Zgodze sie też troche z Kellym że był na początku chaos (ale tak na prawde gdzie go na początku nie było Smile ) ... początek dla mnie to było kupienie sobie czegość i sprzedawanie fanzinu także początek mi szybko upłynął

Oczywiście dzięki znajomemu z grupy fanzinowej długo zapamiętam tą Bake bo jak juz zdradziła Dehira znajomy przyniósł kamere i nawzajem z nim kręciliśmy co sie działo to ty to tam... jak to wyjdzie to sie zobaczy... kręciliśmy "wszysctko i nic" Very Happy

podsumowując... ludzie mówili różnie o tym konwencie... dużo za i przeciw było... jak powiem tak... było super bo umiałem sobie zorganizować jakoś ze znajomymi czas więc sie nie nudziliśmy... poza nocą gdzie jakoś nie spaliśmy i troche sie włuczyliśmy nagrywając "truposzów" znaczy sie śpiących Twisted Evil z niktórych była niezła polewka oraz konkurs para para gdzie znalazłem Dehire która oglądała też konkursik Very Happy moje sokole oko ja wypatrzyło...

Co do reszty osob które miały być to:
Kelly - śmigneła mi twoj identyfikator ale sprzedawałem fanzin i nie mogłem sie wtedy ruszyc ze stoiska a potem jak szukałem Ciebie to nie znalazłem Sad
Raul - hehe zawsze jak go widziałem to z kimś rozmawiał więc nie chciałem przeszkadzać Razz ale w sumie mogłem sie wtrącić w jakąś romowe poznałbym nareszcie osobiście naszego Admina Very Happy .... następnym razem nie popełnie tego błędu Wink

podsumowując w skali 1-10 dałbym 8,5 bo w sumie było fajowo ale były niedociągnięcia i na poprzedniej edycji sie lepiej bawiłem... pare sytułacji uratowało mi ten konwent ponieważ dzięki niektórym osobą i sytułącją nie zapomne go tak szybko Very Happy

PS ide dalej spać Twisted Evil Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 00:08
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Moje wraĹźenia:
Sobota do godziny 18:47 byla dla mnie tak mila ze patrzac moimi oczami najgorszy konwent bylby cudowny Smile
Mimo wszystko uwazam ze spokojnie moge ocenic konwent na 4z malym plusikiem. Ogladalem anime! na konwencie pierwszy raz od Makonu 2 (pol roku) wiec to juz cos znaczy. No i stoisko mielismy otwarte do 2 w nocy Very Happy

Dehirka - czemu mi ucieklas tak szybko Smile
Magnus - wiecej odwagi Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 22:45
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Raul Drugi raz tego błędu nie popełnie Razz

moja ocena jest taka bo byłem mało na konwentach to był mój hmm 4 choć w sumie 2 bo 3 razy na bace byłem Razz

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 22:52
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
zapomniałem spytać... Raul to u ciebie sprzedawała taka klientka w okularach?? nie pamiętam jaki miała nick napisany...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 23:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Magnus napisał/a:
zapomniałem spytać... Raul to u ciebie sprzedawała taka klientka w okularach?? nie pamiętam jaki miała nick napisany...

Tak, Rally. Smile A co byś chciał od niej? Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 23:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
chciałem powiedzieć że dobrego sprzedawce macie Very Happy naciągneła mnie na kupno mangi Wink i do tego jeszcze targowała sie ze mną o cene fanzinu u mnie na stoisku... a że z trudem odmawiam kobietom to kupiła 3 fanziny z nizoną ceną.... skubana dobra jest Twisted Evil

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 10:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 26-08-2002



Status: Offline
Raul>> wydawałes sie zajęty, wiec nie chciałam przeszkadzac.

Hyhyhy!!!!!!!!!!!!
A ja wczoraj byłam w warszawie i widziałam się z Nika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
żaden konwent, nene, nic tajnego sie nie odbyło, ale i tak się ciesze jak diabli. To bardzo miłe spotykac ludzi, których się zna, a nie widziało!
:PPPPPP

Magnus>> czy mozesz zrzucić ten filmik z konwentu na jakiś inny nosnik niz kaseta??? Pliiiiiiiiisu!!!!!!!!!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 12:24
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
dehira napisał/a:
Raul>> wydawałes sie zajęty, wiec nie chciałam przeszkadzac.

Zdradzę Wam tajemnicę - ja zawsze wyglądam na zajętego.
I z reguły tylko wyglądam Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-11-2003 - 15:29
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
Baka była super
mimo iż nic nie obejzałam i nie mogłam brac udziału w zadnym konkursie
to sie swietnie bawiłam
ale straciłam głos

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits