Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Autor Wiadomo¶ć
RaulOffline
Temat postu: Boku dake ga Inai Machi  PostWysłany: 08-02-2016 - 16:47
Admin Forum
Admin Forum


Doł±czył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Pewnie mógłbym się rozpisywać jak to robią recenzujący na myanimelist po 4 czy 5 odcinkach. Czy anime jest bardzo dobre bo ma wysokie oceny? A może ma wysokie oceny bo jest bardzo dobre?
Gdyby to anime miało słabą kreskę, kiepską muzykę, animacja byłaby komputerowa to nie miałoby żadnego znaczenia.
To jest świetnie napisana historia, gdzie nawet poboczni bohaterowie są przemyślani i niejednowymiarowi.

Dlaczego robimy to co robimy? Jakie jest nasze prawdziwe ja i czy to takie istotne? Czy mówienie prawdy coś zmienia, czy kłamanie coś zmienia?

Dlaczego dana osoba jest wobec ciebie niemiła? Może się boi. Jest/była raniona. Może czuje się gorsza/y. Można wiele zmienić wierząc w kogoś, wyciągając do niego rękę.

Ta historia szarpie moją duszą. Powinienem bać się oglądac ją dalej, ale nie mogę się powstrzymać. Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶ć Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits