Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Sorata Arisugawa
Temat postu: Jest juĹź 22 ^^  PostWysłany: 26-09-2003 - 18:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-09-2003

Skąd: Czestochowa

Jak to cudownie, ze dzis wyszedł OMG 22. Ja juz go mam. Jest cudny. Tak ładnie w nim te bogineczki sipiewają. A jakie cudne stroje. Oczywisicie Urd jest najpiekniejsza no ale inne tez sa boskie. A nie wiecie ile jeszcze bedzie tomikow bo słyszałem ze tylko 23. Sad Tak by było głupio. No ale Kosuke zrobi tyle ile zechce. Nie? Very Happy

_________________
Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2003 - 18:37
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

co do iloscie tomow - w Japonii jest 26 i na pewno bedzie wiecej. Slyszalam kiedys, ze ma byc 30, ale traktowac to nalezy jako kompletna plote. ;p
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2003 - 19:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
Może to już lekka paranoja, ale niektórzy moi znajomi miewają koszmary, w których właśnie do kiosków trafił 96-ty tomik... Nie chcę martwić, ale jeżeli to są prorocze sny?

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2003 - 21:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



byloby smiesznie z taka iloscia tomikow - znaczy jakby utrzymywaly klimat i sie nie powtarzaly :]

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2003 - 22:03
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
idiotka napisał/a:
co do iloscie tomow - w Japonii jest 26 i na pewno bedzie wiecej. Slyszalam kiedys, ze ma byc 30, ale traktowac to nalezy jako kompletna plote. ;p


Heh, wolalabym zeby sie na 30 tomikach skonczylo..... Mam tylko pierwsze 4, a chce zebrac kase i kupic tomiki do konca......

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-09-2003 - 23:00
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
W końcu dostałem swój 22 tom!!!
Takie małe (no właśnie! ale o tym zaraz), a tyle z tym radości.
Najpierw wykreślając dni z kalendarza człowiek nie może się wprost doczekać, a jak już dostanie to co chciał to 0.5 godziny później już ma wszystko za sobą... Sad Gdyby chodziaż o jeden rozdział dłuższe... O pare stron Sad

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-09-2003 - 13:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Fakt to jest problem...
Ale jak to mowią wszystko co dobre musi się kiedyś skończyć
Mnie osobiście najbardziej podobały się malutkie Hild i Maler...
Kawaiiiiii!!!
dłuższa chwila przerwy spowodowana parowaniem głowy iggiego

A przy okazji... WIN zwrocila mi uwage na fakt że w pewnym momencie ktoś uzywa słowa NIGHTINGALE mówiąc (chyba) o tej malusieńkiej pielęgniareczce...
Zastanawialismy sie nad tym chwilę aż przyszło mi do głowy skojarzenie że F(lorence) Nightingale była Pierwszą na Świecie Pielęgniarką -
(wojna krymska) zaczeliśmy sie zastanawiać jak okresla się osoby parające się tym zawodem w Kraju Kwitnącej Wiśni...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2003 - 10:14
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Mam i przeczytałem. Ewidentnie widać, że Fjishimie brakuje pomysłów. Choćby popatrzcie na zmianę sposobu rysowania od jakiegoś czasu: dominują duże, całostronicowe obrazy, często bez tekstu. To wspaniały wypełniacz, ale nie zakrywa braku wątków. Nie da się zaprzeczyć, i tak lubię OMG!, ale wolałbym czytać mangęo znacznie wyższej jakosci niż tomik 22.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
jaczak
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2003 - 16:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 08-06-2003



jestem juz po i.... nie narzekam i na prawde nie wiem w czym widzisz problem Kelly - dla mnie to wciaz jest cudowne [pikus ze zaczalem od tomu16]...

tylko ten koci laser?! O__o

_________________
hope you never grow old
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-10-2003 - 18:11
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Rzeczywiscie Jaczak, możesz mieć kłopot z porównaniem, jesli zacząłeś od 16. Jak będzieszl miał w rękach pierwszą dychę, to wtedy porównaj pod względem akcji, pomysłów i w ogóle tego, czy coś się w poszczególnych odcinkach dzieje, czy nie. Obecnie, możesz mi tylko wierzyć, bądź nie wierzyć na słowo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-10-2003 - 21:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Fakt...
Od pierwszego tomu akcja rusza tak że pomysł goni pomysł a jedna smieszna sytuacja pogania następną...
Z drugiej strony jednak siostrzyczki Bell-chan nie pojawiają się od początku (to one są źródłem większości w/w sytuacji) a mimo to komiks przykuwa uwagę....

Mnie najbardziej szkoda Przygód Mini-Boginek (Szczurek RZOMDZIŁ!)... a szczurom Maller-ki daleko do nich...

Co do całostronicowych ilustracji bez textu...
Śpiewające boginki sa śliczne i ani słowa, bo zdekapituję!!!

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 06-10-2003 - 00:41
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Nikt nie powie złego słowa, 22 tomik jest wspaniały! Uwielbiam Hild, a jej wersja "chibi" to czysta rozkosz! Embarassed

Urd ma fajną mamę i troszkę szkoda, że nie może naprawdę tego przyjąć z ulgą....a podczas rozmowy Bellci z Hildzią na temat, czy nie Hild nie żałowała (prawdopodobnie) opuszczenia ojca Bell, Urd i Skudl....DRAMAT, NORMALNIE!!! Shocked

Ech, ciem juś 23, a potiem 25 i 26 tomik!!!!! Cool
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-10-2003 - 16:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
Jaczak napisał/a:
tylko ten koci laser?! O__o
Racja... To było już letkie przegięciec........... Very Happy

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 15-10-2003 - 17:30
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

No czo Wy! Koci laser był najlepszy! Very Happy

Smutno mi, że Hild już zniknęła (wolę ją jako wersję "adult" niż "baby" - małe boginki trochę mnie....no wiecie)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-10-2003 - 17:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
słuchajcie a mnie ostatnio wzieło Smile otóż sprawa jest następująca; kidyś dostałam od taty (nie mam pojęcia dlaczego) 8 tom OMG i tak sobie leżał, leżał aż w końcu jakieś 3 dni temu go przeczytałam i wiece- cholcia dlaczego ja tego od początku nie zbierałam to nie wiem- ni w ząb :/ kupiłam ostatnio 22 i jeszcze bardziej mnie wciągneło, no teraz mam załatwione 5 pierwszych- oj czuję, że głodować będę wszak muszę trochę tomów [trochę 15 Smile ] nadrobić Cool

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits