Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
dehiraOffline
Temat postu: >_<!!! [temat do narzekania]  PostWysłany: 05-04-2004 - 21:41
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 26-08-2002

Status: Offline
posiadanie ksi??ek niesie ze sob? powa?ne niebezpiecze?stwo - kto? wczesniej czy pózniej co? pozyczy. a potem bedzie oddawa? przez miesiac, 2, 5, w ko?cu mijaja miesi?ce, mozna si? steskni? za swoj? w?asnoscia, pro?by i ponaglenia nie skutkuja,.....no i co robi????

czy mieliscie jakie? szczególnie trudne przypadki oddawaczy? i jak sobie poradziliscie?

<<dehira jest wkurzona, bo mimo wysi?ków nie mo?e odzyska? swojej ulubionej ksi?zki>>

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 22:50
Moderator
Moderator

ja mam tak? ciotk?, która po?ycza?a od nas ksi??ki a jak prosili?my o zwrot to mówi?a, ?e to przecie? jej. sytuacja patowa: przecie? si?? jej nie odbierzemy... tak straci?am jedn?, któr? lubi?am jako dzieck? i mimo up?ywu lat nie mog? jej nijak od?a?owa?. natomiast ja sama mam kilka nie swoich ksi??ek, ale ich w?a?ciciele nie upominaj? si? o zwrot... gdyby si? upomnieli to bym odda?a, s?owo! Wink

IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 10:24
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 30-09-2002

Niku? a pami?tasz tego Sherlocka Holmes'a co go pozyczylismy od W., zabralismy do W?och i tam ja go zakrwawi?em...

nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 15:15
Moderator
Moderator

pewnie, ?e pami?tam, bo to by? drugi Sherlock Holmes nie oddany W. - pierwszego po?yczy?am od niego juz w liceum i od razu zapowiedzia?am mu, ?e mu nie oddam. po?yczaj?c mi drugiego chyba wiedzia? czym ryzykuje. Twisted Evil

Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 06-04-2004 - 15:56
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 01-02-2004

Ja po?yczy?am kole?ance "Wyzwolenie ?pi?cej królewny" Anne Rice i jakim? trafem po dwóch miesi?cach wyl?dowa?a u jej kolegi i po kolejnych czterech miesi?cach kolega mi w ko?cu j? zwróci? ... na szcz??cie w ca?kiem niez?ym stanie ale i tak ...........

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 16:42
Elita forum
Elita forum

ah, ta ostatnia czesc jest jedyna której nie czyta?am ;3

a nie moge odzyskac czarnej kompani!!!! ;_;

hm, tak naprawde to ja tez mam jedna ksi??ke, która nie jest moja, tylko....ona jest u mnie juz od tak dawna, ze nie mam pojecia czyja ona jest...no wiec lezy u mnie nadal ^^;
ale jak sie zg?osi w?a?ciciel, to oddam, naprawde!

kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 22:39
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, ?wiat kuli, droga mleczna, wszech?wiat, przestrze?, wi?cej przestrzeni....

B?d?c w podstwówce po?yczy?em od kumpla ,,Krainy Podmroku'' i mam je do dzi?, a z nim nie mog? nawi?za? ?adnego kontaktu. On ma za to ca?? moj? trylogi? Icewind Dale....................................tiamat...

KashueOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-04-2004 - 13:38
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 01-12-2003

Jak dot?d straci?em tylko Trylogi? Mrocznego Elfa, lecz na szcze?cie pami?tam komu j? po?yczy?em(<<powy?szego osobnika czeka dzie? s?du>>)A prawd? mówi?c dobrym sposobem na unikni?cie powy?szego probelu jest zalo?enie zeszytu i po?yczanie ksi??ek na okreslony czas Twisted Evil

P.s
dehira, gdy "Czarna kompania" wróci do ciebie to jestem na ni? ch?tny ^^"

Drugi raz czapl?, by miano zyska? prawdziwe.
Raz Smoka, przez pami?? utracon?.
Drugi raz Smoka, przez cen?, któr? musi zap?aci?"

MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 17:42
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 21-10-2002

jak to sie mówi " dobry zwyczaj nie pozyczaj, jeszcze lepszy nie oddawaj" Wink

a tak na serio to najlepiej jest pozycza? co? za co? i oddawa? równocze?nie natomiast ja mam zwyczaj taki ?e nie pozyczam rzeczy które s? mi "drogie", lub lubiane... s? wyj?tki ale ogó?em po?yczam tylko osob? sprawdzonym lub tym do których mam zaufanie...

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-04-2004 - 22:05
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Dokladnie. Ja pozyczam rzeczy mi drogie, ale jednej, dwom osobom, dla reszty to restricted area ;P Jak pozyczam jakies rzeczy na ktorych mi dosyc zalezy, to zapisuje sobie (mam pliczek tekstwoy na pulpicie - wszystkie mangi, anime itp wpisuje, ale pozyczylam komus kasete wideo z dzieczmi z dworca ZOO, nie wiem komu i wsiakla ;P) Ale to bylo z TV zgrywane, mala strata, natomiast West pozyczyl komus daaaawno temu kasety z Ranma (3 oryginaly), nie wrocily i nie pamieta komu, pytal sie chyba wszystkich znajomych.... Kicha, ale dobrze, ze zrobilam kopie ;P

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2004 - 22:57
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Skąd: warszawa, polska, europa, ?wiat kuli, droga mleczna, wszech?wiat, przestrze?, wi?cej przestrzeni....

Narzekanko....Czy kto? z Kasumi Squad Wawa wie gdzi mozna dosta? ''W??omaga'' Gregorego Beara po w miare rozs?dnej cenie?
Albo ma j? do po?yczenia?
Wszelkie informacje b?d? doceniane i nagradzane moj? niezwyk?? wdzi?czno?ci?. Very Happy

dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2004 - 17:23
Elita forum
Elita forum

jak juz to zdobedziesz, to koniecznie powiedz jak sie spodoba?o ^0^ (to jedna z ulubionych ksi??ek dehiry^^)

Aha, mia?am napisac, ?eby? przejrza? allegro, jakis tydzie? temu by?o tego chyba ze 3 egzemplarze po bardzo rozs?dnych cenach.

kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2004 - 17:54
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Ou ou ou ou ou ou! Really??
Jestem pod du?ym wp?ywem Koncertu Niesko?czono?ci, wi?c szukam drugiej cz??ci. Pogrzebie na Allegro.

dehiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-06-2004 - 18:01
Elita forum
Elita forum

kolejny "narzekajacy" post ....
Postanowi?am przypomniec sobie ulubione ksiazki z dziecinstwa i ponownie wzie?am sie za czytanie czterech pancernych i psa.
Pewnie nie wiecie czemu pisze to wlasnie tutaj, ale narzekania nigdy nie za wiele Razz
Dziwna ta ksiazka. kiedys wydawa?o mi sie ze pisana dla doros?ych, teraz jak sama sie do tej grupy zaliczam to stwierdzam, ze strasznie naiwna ta ksiazka, wiec pewnie dla dzieci.... nie podoba mi sie juz.

chlip....wiecie, chyba takie fajne ksiazki/wspomnienia lepiej pozostawic wspomnieniom, ze sa fajne, bo jak sie po nich znow siegnie, to obraz moze sie rozsypac na kawa?ki.

IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-06-2004 - 18:31
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 30-09-2002

Cytat:
Dziwna ta ksiazka. kiedys wydawa?o mi sie ze pisana dla doros?ych, teraz jak sama sie do tej grupy zaliczam to stwierdzam, ze strasznie naiwna ta ksiazka, wiec pewnie dla dzieci.... nie podoba mi sie juz.

Mnie sie ona kojarzy z Arturem Andrusem cztuj?cym "poezje" g?ownego scenarzysty serialu o tytule ksi??ki i, naturalnie, komentuj?cego na bie??co.... Laughing Twisted Evil

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat