Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
Radagajs
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 13:09
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 23-03-2003

*********** , post Krzycha Ayanami.

"Na konwencie Aicon, wydawnictwo Kasen ma zamiar zaprezentowa? dwa nowe tytu?y. Jednym z nich jest zbiorek Yaoi Edition 1. Drugim jest tytu?-niespodzianka (która co nie jest wykluczone równiez b?dzie nale?e? do gatunku shonen-ai) - aby si? przekona?, co te? ma do nas trafi?, trzeba si? b?dzie wybra? na konwent.

Tak swoj? drog?... Raul reklamowa? Saish? jako wydawnictwo zajmuj?ce si? yaoiami i na razie stan??o na jednej ksi??ce i mandze. Jak wida? kto inny przejmuje pa?eczk? w tym temacie."

Wzmiankowany zbiorek prezentowa? b?dzie jedno dzie?o polskie ("?owca" Minaka i Pradery) i dwa importowane. Notabene , autorka pierwszego polskiego oficjalnie wydawanego yaoia ?ali?a si? , ?e musia?a swoje dzie?o do?? mocno ocenzurowa? z uwagi na wymagania wydawcy ^^ Cena b?dzie wynosi 13 z?otych.

Co do niespodzianki , wiadomo o niej tyle , ?e b?dzie korea?ska.

I do not read that Potter slash.
I do not like it, Call-me-Trash.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 15:12
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 25-01-2003

Status: Offline
I ta niespodzianka to chyba nie bedzie Ragnarok, nie? Co to by byla za niespodzianka o ktorej ludzie wiedza Razz Ale jesli nie to cos ostatnio duzo tego wydaja.

EDIT - najpierw pisze, a potem zauwazam newsa.... Jakie to do mnie podobne... Widzialam ten obrazek z tej niespodzianki i zdecydowanie nie jest to Ragnarok Razz Tak BTW to imho nie wyglada za ciekawie...

Ostatnio zmieniony przez Veg dnia 07-10-2004 - 20:41, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
TIGRAOffline
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 16:03
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

niespodzianka korea?ska- hmmm (pewne pomys?y chodz? mi po g?owie ale cichosza)
fajnie ?e co? b?dzie nowego akurat na konwent Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Krzych AyanamiOffline
Temat postu: Plany Kasenu  PostWysłany: 07-10-2004 - 16:30
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 21-02-2003

Na stronie Kasenu jest mowa o tym, ?e "komiks bedzie nawi?zywa? do tematyki konwentu" - czy co? w tym stylu. Aicon jest z tego co wiem nastawiony raczej na yaoie (plus nieco yuri), na grafic? zdecydowanie wida? faceta... Wi?c podejrzewam, ?e b?dzie to kolejny shonen-ai.

Gotenks
Temat postu:   PostWysłany: 12-11-2004 - 14:05
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 10-03-2003

Wydawnictwo Kasen ujawni?o swoje plany na najbli?sze miesi?ce.
I tak: w listopadzie zobaczymy pierwszy tom serii Les Bijoux oraz Mortadello & Filemon. Na grudzie? zapowiedziano z kolei pierwsze tomy serii Ragnarok i Viox oraz czwarty tom Island.

Les Bijoux- manga której autork? jest Park Sang Sun rozgrywa si? w ?wiecie podzielonym na dwana?cie kopalni- ka?da z nich rz?dzi si? w?asnymi prawami. Klas? dominuj?c? jest grupa tzw. "Habit", podlegaj? im za? i s?u?? "Spar". Nadziej? "Spar" jest dziecko w którego przeznaczeniu zapisane jest pokonanie ciemi??ców),

Viox- Viox - tytu?owy bohater przemierza zniszczony ?wiat w poszukiwaniu zabójcy swojego klanu. Natrafiaj?c na grup? uciekinierów, pierwszy raz od d?u?szego czasu nawi?zuje kontakt z innymi lud?mi, odzyskuj?c uczucia, które powoli zacz?? zatraca? podczas swojej w?drówki w?ród zgliszcz i milcz?cej ?mierci. Teraz musi ich ochrania? przed "Libiomerami" - stworami, które z niewiadomych przyczyn pojawi?y si? na powierzchni zniszczonej, postapokaliptycznej planety.

info: aleja-komiksu.pl

Les ma 5 tomów, kilka przyk?adowych stron mo?na zobaczy? tu

Ok?adki:
ISLAND
Les Bijoux

Za? le?li chodzi o "Mortadello & Filemon", to tu jest dziwna sprawa. Nie jest to komiks mangowy, tylko europejski Rolling Eyes
Imho lepiej, ?eby Kasen zosta? przy korea?skim rynku, bo jako jedyny wydaje komiksy z tego kraju.
Tutaj jest ma?e info o tytule

Droga do raju
wy?cielona jest jasnymi
p?atkami ?liwy

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-11-2004 - 12:45
Moderator
Moderator

no to robi sie jush t?ok- ciekawe czy Kasen wyrobi z tymi wszystkimi tytu?ami ?

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-05-2005 - 15:45
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 24-02-2003

Wydaje mi si?, ?e Kasen ma gdzie? to, czy si? wyrabia ze wszystkimi tytu?ami. Confused Wydaje je nieregulanie i nigdy nie wiadomo czego i kiedy si? spodziewa?.
Cieszycie si?, ?e w wakacje wyjdzie 'Priest'? Smile Ja tak, bo przynajmniej oszcz?dz? kas?, któr? musia?abym wyda?, gdyby pojawi? si? jaki? inny, bardziej mnie interesuj?cy tytu?. Twisted Evil

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 13:44
Moderator
Moderator

Mnie to irytuje tak szczerze mówi?c, licze tylko, ?e Wspomnienia jako? w miar? regularnie b?d? si? ukazywa? naszym oczkom

nika
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 23:52
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

Priest jest straszny z tego, co widzia?am w Anime+. ?yczy?aby sobie tylko, ?eby Wspomnienia nie by?y takie cholernie drogie. jak my?licie czy jest jaka? szansa, ?e zrobi? promocj? tak? jak JPF czy Waneko?

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-05-2005 - 09:18
Moderator
Moderator

Szczerze- nie s?dze... Chyba, ?e JPF w swojej jakiej? tam nast?pnej promocji, zrobi promocje dla innych wydawnictw, i wtedy ewentualnie ceny mog? si? troch? obnizy?.
WD... prawa w oczy kole z t? cen?...

DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-06-2005 - 13:37
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 24-02-2003

Zgadzam si?, 19 z? to stanowczo za du?o. #evil A mo?e maj? ma?y nak?ad i ?eby wyj?? na swoje musieli ustali? tak? cen?? Think
'Bye now' mia? wyj?? 16.05, a tu jak zwykle ani widu ani s?ychu. Confused Obejrza?am galeri? na stronie Kasenu, przyk?adowe plansze i mnie zainteresowa?o. Smile

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-06-2005 - 11:50
Moderator
Moderator

a mnie przerazi?o...
ale jak mówi?, warto zapozna? si? ze wszystkim co jest inne ><

DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2005 - 00:08
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 16-03-2005

hym... a ja nie trawi? Kasen... po prostu nie trawi? =.=

nika
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2005 - 02:06
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 26-08-2002

czemu nie? Wspomnienia demona s? rewelacyjne i Garou te? sobie od nich kupi?am - mo?e drogie, ale ?adnie wydane bez rozmazuj?cej si? farby

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-06-2005 - 14:29
Moderator
Moderator

drogie- zdecydowanie
?adnie wydane- n/c

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat