Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
ReYOffline
Temat postu: Mokon W-wa 13-14.12.08  PostWysłany: 16-12-2008 - 21:15
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 28-04-2007

Skąd: ŁódĹş

Status: Offline
Co mówiła?
Że w znacznej mierze winą za niewypał konwu było niedogadanie się z kilkoma administratorami budynku ... ehh ;/
zapewne miała jakąś rację... bo mokon spotkała wiązanka nieszczęsnych przypadków losu. I wyszło na prawdę źle.

Co do audycji, faktycznie wielokrotnie się rozłączało -.- mam nadzieję, że Joe niedługo udostępni tę audycję do pobrania.

A mokon SSAŁ ! Przez cały czas! ^_^

_________________
~Czajniczek Teodor to nasza wina... ^_^

MOKON SSAŁ!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AreinuOffline
Temat postu: Mokon W-wa 13-14.12.08  PostWysłany: 17-12-2008 - 12:22
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 19-02-2008



Status: Offline
Już dawno udostępnił Razz http://***********/Radio_acp_-_Mokon_2008,download,show,312.html

Cytując za tym co pisała na acepie:
"na początku należą się wyjaśnienia odnośnie jednej rzeczy. naczytałam się tutaj dość sporo różnych informacji na temat naszych problemów z administracją budynku, które zupełnie mijają się z prawdą. małe sprostowanie. winę za niepowodzenie konwentu ponosi organizacja, czyli my, i w żadnym wypadku nie tłumaczymy swojej porażki tym, że tak a nie inaczej dogadaliśmy się (czy raczej nie dogadaliśmy się) z osobami zarządzającymi placówką. nasze wewnętrzne nieporozumienia to jedno, a konwent, za który odpowiedzialni byliśmy my, to drugie. o wiele spraw można było zadbać wcześniej, parę kwestii zostało zaniedbanych i dlatego wypadło tak, jak wypadło. tym, co wobec nas zrobiono nie fair zajmiemy się sami."

Trochę inna postawa wobec całego dogadania się z administracją budynku? Very Happy

Ale tak szczerze mówiąc miałem kiedyś (nie)przyjemność współpracować z Opolskim MDKiem. Po miesiącu załatwiania masy formalności i bycia odsyłanym od osoby do osoby zanim przydzielono nam kogoś z kim mieliśmy się dogadywać już do końca... Zdobyliśmy salę na cały wieczór i było fajnie... Tylko, że w środku wszystkiego weszła kobita z którą się kontaktowaliśmy i kazała nam się wynieść, bo jakaś grupa taneczna która była 1000 razy ważniejsza od nas musiała mieć gdzie odbyć próbę. Cóż... Tutaj to było gimnazjum+liceum+MOK, więc jak widać wszystko w Polsce co ma wspierać kulturę działa tak samo. Są ważniejsi od nas.
Konwenty jednak działają lepiej w zwykłych szkołach, ale wiem, że tu chodziło o to żeby mieć tego genialnego maina...

Ps. Wow, co za ciekawa cenzura xD Jest coś o czym nie wiem? XD"

_________________

Jeśli nie włączę DSa co najmniej raz w ciągu dnia nie mogę spać spokojnie.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Mokon W-wa 13-14.12.08  PostWysłany: 17-12-2008 - 14:50
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
To autocenzura forum. Link dziala.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits