Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
CaliOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 29-02-2008 - 15:23
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 11-05-2004



Status: Offline
Ktoś oglądał co o nim myślicie ?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
wonsOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 05-07-2008 - 23:45
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 05-07-2008



Status: Offline
Czy ogladal? Zakochalem sie w tym anime <3 co o nim mysle? nie bede przeklinal, jakie to one nie jest zaje*iste Very Happy poprostu dla mnie cos niesamowitego, nie moge o Nim pisac, bo za bardzo sie ekscytuje >_<
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu: School days  PostWysłany: 06-07-2008 - 20:09
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



Kreska jest całkiem całkiem, ale pierwszy odcinek mnie nie powalił. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że w kolejnych odcinkach wszystkie dziewczyny polecą na głównego bohatera :/

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ReilaOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 27-01-2009 - 18:19
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 27-01-2009



Status: Offline
Strasznie ciężko ocenić School Days, bo jest naprawdę dziwne. xd Zaczynało się jak w mało oryginalnym romansie a na końcu thriller/horror xD W połowie SD tak nienawidziłam głównego bohatera, że zaczynałam przeczuwać co się stanie.
Jedynie żal mi było Sekai...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
klocekOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 15-04-2011 - 20:55
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 26-08-2008



Status: Offline
Fajne było zakończenie. Takie nietypowe Very Happy Gdyby osoba, która mi je poleciła nie zachęcała do oglądania dalej to bym odpuścił po 3 odcinkach.

_________________
шестьсот шестьдесят шесть
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
crossboyOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 04-11-2011 - 21:56
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 04-11-2011



Status: Offline
Z wypowiedzią poprzednika mogę się zgodzić. Po raz pierwszy zetknąłem się z tym anime bodajże w 2006 roku i po obejrzeniu jednego odcinka odpuściłem. Pierwsze wrażenie: szkolny serial romantyczny w najgorszym wydaniu. Dopiero, gdy dowiedziałem o nietypowym zakończeniu kilka lat póżniej na jednej ze stron, postanowiłem go obejrzeć ponownie.

Co tu dużo ukrywać, seria okazała się bardziej interesująca niż w pierwotnym moim założeniu, ale nie jestem pewien, czy tak znowu lepsza. Choćby pierwsze nasuwające się pytanie: "Gdzie byli rodzice?" Very Happy Ogólnie absudalna fabuła, ale anime dobre na rozluźnienie Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ryuujiOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 25-08-2012 - 02:00
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 25-08-2012



Status: Offline
Strasznie szkoda mi było Kotonohy, a ten Makoto mnie tak wkurzał. Zakończenie? Należało mu się - w sensie, że ta cała nienawiść do niego ze mnie zeszła.
Ale jednak zakończenie nie podobało mi się, nienawidzę, fu!
Nie wiem jak, ale dotarła w końcu do mnie informacja, że anime jest zrobione na podstawie gry (18+!).
I tak się stało, że ze złości przeszedłem grę z 5 razy szukając najlepszego dla mnie zakończenia, w którym idiota Makoto nie traktuje Kotonohy jak...... Bywa też i tak, że fabuła wymknie mi się spod kontroli, podobnie jak było w przypadku kiedy oglądałem anime, krzycze wtedy jak wariat do monitora: "Makoto ty debilu ogarnij się".
To wszystko sprawiło, że nie zapomne o tym anime przez długi czas.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: School days  PostWysłany: 26-08-2012 - 11:29
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Problemem sporej czesci anime na podstawie gier 18+ jest to, że nie wiadomo o co chodzi. W grach historia jes odpowiednio zarysowana i wiadomo, że będzie krwawo i brutalnie. Lubie np. wszystkie anime z Typemoon, ale nie wiem czy chcialbym grac w ich gry.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits