Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Shuffle!  PostWysłany: 17-07-2005 - 20:51
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Kolejna nowość w kategorii anime "haremowe" zapowiada się sympatycznie. Nasz bohater, który mieszka już z piękną dziewczyną (childhood friend of course) został wytypowany na kandydata na męża dla córki władcy bogów albo demonów. Obie narzeczone zostały jego "klassmejto" a teściowie sąsiadami. Tylko ten władca bogów coś ma dziwnie demoniczne usposobienie. Ciężko coś więcej powiedzieć po pierwszym odcinku, ale zdecydowanie obejrzę drugi, choć bez przesadnych oczekiwań. W końcu mamy sezon ogórkowy. Wink

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu: Shuffle!  PostWysłany: 17-07-2005 - 21:51
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Początek nijaki, jednakze potem nieco się rozkręciło, no i moze wyjść całkiem sympatyczna komedia. Podobnie, jak Nika, planuję looknąć na drugi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-07-2005 - 11:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Sympatyczne toto- nie powiem, bardzo ładnie rysowane postacie- szczególnie kobitki im wychodzą.
Będę obserować ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2005 - 09:49
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
hmm, moze sie sympatycznie zaskocze odnosnie tej serii-->zanosi sie na troche smiechu, zabieram sie za dl 2 epa, zeby sie o tym przekonac...

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2005 - 11:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Na mój gust będzie to z pewnością lepsze niz Suzuka...

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2005 - 11:07
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Drugi odcinek Szufli przynosi powiększenie haremu. Ciekawe ile to ma odcinków. Jednakże odniosłem niejakie wrażenie, że dwójka była nieco słabsza od jedynki, no i patrząc tak na obydwu ojców, czy córeczki, wcale bym, z zachowania, nie powiedział, które osoby należą do którego świata. Powiedziałbym, ze demonica na razie wydaje się sympatyczniejsza.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2005 - 11:11
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
W sumie tytuł to po angielsku znaczy tyle co "pomieszanie z poplątaniem" więc czy to może dziwić? Wink

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 21-07-2005 - 19:40
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
widac ze po 2 epie, zaloga G sie powieksza. Nowy diabelek w rodzinie. Plus nowy okreslenie Loli-Pedo-Fi:)

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SheitanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-07-2005 - 21:08
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 19-07-2003



Status: Offline
3 ep i seria zostaje spuszczona w toalecie...Kolejny klon tak naprawde nie wiadomo czego, jakos mi sie kojarzy z DearS...

_________________
I really should get a decent signature
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
CaliOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-08-2005 - 21:53
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 11-05-2004



Status: Offline
Mi kreska przypomina troche Air :/

W sumie lubie takie głupawe klony nic ciężkiego ( mam nadzieje ) Jakies tam młodzieńcze problemy czyli coś podobnego mojego życia ( tylko ,że mnie nie koniecznie okrazaja ponetne dziewczyny Sad )

Obejrzymy zobaczymy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2006 - 10:45
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Nieczęsto zdarzają się serie, które wraz z rozwojem akcji zyskiwałyby na wartości. Szufla jest dla mnie taką anime. Wydawałaby się prosta komedyjka, tymczasem potrafiła wywołać u mnie podniesienie brwi. Zdziwiłem się nieźle zakończeniem. Metoda chłopaka na pomoc swojej ukochanej była niestandardowa, no i zresztą sam wybór mnie zadziwił, choć jednocześnie bardzo ucieszył.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
szpanerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-01-2006 - 20:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 27-12-2005



Status: Offline
Kelly napisał/a:
Nieczęsto zdarzają się serie, które wraz z rozwojem akcji zyskiwałyby na wartości. Szufla jest dla mnie taką anime. Wydawałaby się prosta komedyjka, tymczasem potrafiła wywołać u mnie podniesienie brwi. Zdziwiłem się nieźle zakończeniem. Metoda chłopaka na pomoc swojej ukochanej była niestandardowa, no i zresztą sam wybór mnie zadziwił, choć jednocześnie bardzo ucieszył.


własnie... wybór bohatera był dla mnie niespodzianką, nie spodziewałem sie ze to nia nia wypadnie (chociaz liczyłem na to i to BARDZO i sie nie zawiodłem) motyw z "siłą przekonywania" bohatera był tez zaskakujący ale musze przyznac ze oglądajac ostatni odcinek zanim doszło do tej sceny pomyslałem ze sam bym tak zrobił... szkoda ze seria sie juz skonczyła... uwazam ze jest jedną z lepszych gdyz w wiekszosci haremówek z gory wiadomo kto bedzie wybranką i jakie bedzie zakonczenie... ale w tym wypadku jest inaczej, nawet happy ending jest nie dokonca happy... przynajmniej ja to tak odebrałem...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-01-2006 - 20:27
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Obejrzałam w końcu całość Smile
I powiem tyle, jak z początku myślałam "On nie, kojene anime z super laseczkami i jednym frajerem w tle" tak teraz to cofam. Ostatnie 3 epy mnie zrównały z ziemią, tego naprawde się nie spodziewałam, Rin okazał się być facetem, który umie dokonywać wyborów i jest w pełni konsekwenty wręćz zdesperowany. Punkt dla niego Smile

Ale i tak moją ulubienicą będzie Rimu-chan ><"
Zakładam jej klub (jak koledzy ze szkoły Rin'a) Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
iLLiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-01-2006 - 06:30
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 15-01-2006

Skąd: Legnica

Status: Offline
Zgadzam się ze szpanerem, właśnie skonczylem anime po 18 odcinku mialem iść spac ale heh niedało rady przyssało mnie do fotela te anime, niespodzianka? no a jak aż mi smutno ale zarazem dziwnie, każdy ma inne charaktery, ale zeby wybrać Asa-sempai to mnie zawiodło :/. Ostatni odcinek pewnie zrobiony z myślą o tych zdołowanych, przez wyburs Asy, poprawilo to humor chociasz i The End. Anime trafia do moich ulubionych :].
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-01-2006 - 08:00
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Można preferować np. Kaede, a nie Asę, jednakże według mnie, Szufla jest filmem, z którego wycisnieto wszystko, co się da. Niby prosta historyjka, niby postacie standardowe, niby gatunek aż prosi się o zrobienie banalnej przygodówki romantycznej, tymczasem scenariusz poszedł inną drogą i potrafił wpleść w ten banał coś więcej. Wystarczy porównać z Suzuką. Niby też ładnie rysowana, ścieżkę dźwiękową ma nawet ładniejszą, jednak, w porównaniu z Szuflą, tam się nic nie dzieje. Kolejna sprawa, to bohaterowie. Szufla pokazuje ich znacznie normalniejszych, a główna postać męska to nie gość z sianem w głowie, ale normalny ktoś. Zresztą wśród dziewczyn także nie ma wiedźmy (choć rzeczywiście ładnej) typu Suzuka, ale wszystkie są fajne i, co ciekawe, każda ma swoją drugą osobowość. Tak zresztą możnaby długo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits