Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
ThondorOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 21:01
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
Heh, Sikorski jest u nas nr 1 na liście PO. PiS wystawia, znanego z taśm Reni B. i nie tylko, Wojciecha Mojzesowicza...

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 18-09-2007 - 09:43
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
No, w sumie logiczne, ze u nas go nie dali... O_o We Wwiu liberalowie zawsze wygrywaja, wiec szkoda marnowac lokomotywy wyborcze...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 18-09-2007 - 12:20
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
U nas go dali pewnie dlatego, że tu się urodził. Very Happy
Chociaż pewnie i tak wygra Zemke...

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 20-09-2007 - 15:55
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



@Thond:
ad. 1. Zmniejszenie prawdopodobieństwa, to nie zażegnanie problemu. Dzięki prezerwatywom ludzie mogą "to" robić jakieś 10x częściej więc gdzie jest ten zysk? Podpowiem Ci - jeśli dzięki prezerwatywom będziesz to robił nawet tylko 5x częściej (realnie imo jest to większy stosunek..) to szansa zakażenia po 5ciu "razach" jest taka sama jak bez prezerwatyw (nie jestem pewien szacunku, bo nie pamiętam jak się takie prawdopodobieństwo liczyło, niech mnie ktoś poprawi jeśli zrobiłem błąd..).
Widzisz, nie wiem jak ty ale ja takiego ryzyka nawet nie chcę podejmować. (!)
ad. 2. Cytat z Panią Margaret Tatcher nic złego nie mówi o kobietach. Zdaje się, że Pan JKM po prostu z Nią rozmawiał i z tego co pamiętam jest pod wrażeniem jej osoby : )..
Co do reszty gadania o antyfeminiźmie, przywołuję to co napisałem o jego podejściu do kobiet wcześniej, a także świeżutki post z Jego bloga: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/2,ID253538616,index.html.. Mam nadzieję że coś rozjaśni.. ; )
To jest człowiek, który w przeciwieństwie do reszty, chce dać Ci prawo do myślenia samodzielnie i nie każe Ci słuchać samego siebie.. Myślę, że właśnie dlatego nie ma sobie równych ; )..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 21-09-2007 - 10:42
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
OK, ale nie po to wybierasz sobe wladze, by ta wycofywala sie i znikala z Twego zycia.

Poza tym jak taki z niego liberal, to dlaczego wchodzi w koalicje z LPRem? Bo najblizej im do siebie ideologicznie!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 21-09-2007 - 19:53
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Mnie też rozczarowało to wejście UPR w koalicję z LPRem. I sądzę, że tyle z tego będzie, że się znowu do Sejmu nie dostaną.
A oddawanie pustych/formalnie wadliwych głosów mija się z celem.
Już lepiej zagłosować przeciw komuś wybierając to nieszczęsne mniejsze zło.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 22-09-2007 - 03:31
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
@Losiul
ad. 1. Nie wiem jakie ryzyko chcesz podejmować, a jakiego nie, ale sposób jest prosty - nie sypiaj z osobami, do których zdrowia nie masz pewności i po kłopocie.
Izolacja chorych jest pomysłem idiotycznym. Po pierwsze musieliby równocześnie przebadać wszystkich obywateli, by wyłapać zarażonych. Po drugie musieliby ich odizolować w jakimś getcie. Po trzecie musieliby ograniczyć ich wolność osobistą i nie wypuszczać na zewnątrz.
AIDS jest straszną chorobą i niezaprzeczalnie może wzbudzać strach, ale to nie dźuma - nie zarazisz się oddychając tym samym powietrzem co chory. Jeśli jednak strach przed zarażeniem spędza Ci sen z powiek, to zgłoś się do zakładu i poproś o izolatkę, tam będziesz bezpieczny... Skoro można izolować zarażonych wirusem HIV, to tym bardziej można wyizolować ogarniętych fobią.
ad. 2. Właściwie to ten wpis z bloga nic nie rozjaśnił, skłonił mnie tylko do refleksji - ilu słów można użć, by nic nie przekazać...

Cytat:
To jest człowiek, który w przeciwieństwie do reszty, chce dać Ci prawo do myślenia samodzielnie i nie każe Ci słuchać samego siebie.. Myślę, że właśnie dlatego nie ma sobie równych ; )..

To jest człowiek, który publicznie zjada PITy, a potem się dziwi, że nie chcą go zapraszać do programów publicystycznych. Założył partię o nazwie Unia Polityki Realnej, która realnie pozostaje poza polityką.
W wypowiedziach zwolenników JKM wielokrotnie pojawia się deklaracja "nie jesteśmy miłośnikami stołków, foteli w parlamencie". To stwierdzenie brzmi nieco komicznie, zwłąszcza w zestawieniu z koalicją, jaką UPR zawarła z Ligą...

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-09-2007 - 11:43
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
Takie małe pytanko odnośnie izolacji chorych na AIDS...
Czy dotyczyłaby ona także tych zarażonych poprzez np. transfuzję krwi zawierającej wiadomego wirusa albo osób przed którymi partner zataił fakt, że jest nosicielem? A może mieliby oni prawo do np. dodatkowych paczek... Wink
A co do podanego przez Losiula przykładu odnośnie kobiet:
Najtaniej jest w supermarketach, które często sprzedają niektóre produkty poniżej ich rzeczywistej wartości, aby wykończyć konkurencję. Cierpią na tym procederze małe osiedlowe sklepy (często jedyne źródło utrzymania jakiejś polskiej rodziny). Czyli te ubogie kobiety, które suną od sklepu do sklepu w poszukiwaniu taniego makaronu w rzeczywistości wykańczają polską gospodarkę Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-09-2007 - 19:12
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Impos - w supermarketach nieraz sprzedaje się niektóre towary poniżej kosztów (tzw "loss leader") nie po to (a przynajmniej nie tylko) aby wykończyc konkurencję. Ale jesli ktoś przychodzi po tanie masło, to prawdopodobnie kupi też chleb/wędlinę/ser/dżem/szwedzką pompkę do penisa/U name it. Więc opłaca się dopłacić do jednego produktu, żeby zarobic na innych.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWys³any: 24-09-2007 - 23:59
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 10-09-2005



Status: Offline
I taki klient po zrobieniu dużych zakupów w supermarkecie nie pójdzie już do konkurencji... w sumie sprowadza się do jednego...
W każdym razie nie jest to dla mnie przekonujący argument o podejściu JKM do kobiet...
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWys³any: 25-09-2007 - 21:14
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Po kolei : ).
@Mike:
Nie prowokuj : P..
Cytat:
OK, ale nie po to wybierasz sobe wladze, by ta wycofywala sie i znikala z Twego zycia.

Ale Mike, właśnie po to chcę by wybrano UPR i nie widzę w tym nic nielogicznego : P..
Cytat:
Poza tym jak taki z niego liberal, to dlaczego wchodzi w koalicje z LPRem? Bo najblizej im do siebie ideologicznie!

Już o tym pisałem. To sposób by przejść próg wyborczy, żeby zacząć coś "robić".

@Raul:
No cóż, to wygląda nieładnie, ale jestem zdania, że czasem ludzie od robienia zamieszania robią dobrą robotę..

@Thond : )
ad 1. Nie nie sypiam : P.. Ale co jeśli mam pewność której mieć nie mogę? Jeśli zostałem zakażony podczas transfuzji krwi i nawet o tym nie wiem? To jeszcze nie epidemia, ale jeśli do niej dojdzie, to nikt z Was nie będzie protestował przeciwko izolacji .. To środek ostateczny, ale i najskuteczniejszy.
Nie wybieram się do izolatki - jestem (wg mnie oczywiście : P) zdrowym człowiekiem, więc czemu mam ograniczać moją własną wolność, bo ktoś nie jest zdrowy?
ad 2.
Cytat:
Właściwie to ten wpis z bloga nic nie rozjaśnił, skłonił mnie tylko do refleksji - ilu słów można użć, by nic nie przekazać...

To był tylko przykład, na to że nie twierdzi o kobietach nic ponad to co napisałem : P..
Cytat:
To jest człowiek, który publicznie zjada PITy, a potem się dziwi, że nie chcą go zapraszać do programów publicystycznych.

No cóż, skoro wolisz ludzi, którzy Cię okłamują nie zjadając papieru na Twoich oczach to gratuluję : P..
Cytat:
W wypowiedziach zwolenników JKM wielokrotnie pojawia się deklaracja "nie jesteśmy miłośnikami stołków, foteli w parlamencie". To stwierdzenie brzmi nieco komicznie, zwłąszcza w zestawieniu z koalicją, jaką UPR zawarła z Ligą...

UPR nie jest, patrz: moja odpowiedź na drugie zdanie Mike'a.

@Impos:
Wniosek jest prosty - supermarkety są wygodniejsze niż przydomowe sklepy. Jeśli zawsze bylibyśmy za tym co już jest, wojny toczyłyby się na miecze, a pługi ciągnęłyby konie. Pozatym, jakoś np w stanach (przecież to tam je wymyślono!) fast food nie wyparł całkowicie restauracji, a markety nie wyparły targowisk z zieleniną..
A jeśli chcesz bronić małych sklepów to dlaczego nie chodzisz do przydomowego spożywczaka? : ) Widzisz, ja tak robię, a mam do całodobowego Tesco 10 min jazdy autobusem. A jeśli już jakiś sklep sprzedaje ceny po niższych niż mu się opłaca, to kupuj tylko te i nic więcej : P.
W prawdziwej demokracji oprócz różnych rodzajów wolności każdy MUSI mieć prawo do głupoty - z której rozliczy go życie..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 26-09-2007 - 10:24
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Wladza nie moze wycofac sie z zycia ludzi. O_o Ludzie nie sa w stanie bronic sie w pojedynke przed zagrozeniami wspolczesnego zycia. System jest niezbedny.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWys³any: 12-10-2007 - 21:00
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Rozwiń wypowiedź, bo póki co stalinizm też był jednym z tych niezbędnych systemów.
//sorka, ale mam kompa ostatnio średnio raz na tydzień.. Życie bywa przewrotne : P..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWys³any: 12-10-2007 - 21:56
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Rozwine, ale na razie - ktos ogladal debate Tusk-Kaczynski? Very Happy przewaga 3:1 po stronie Tuska...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWys³any: 12-10-2007 - 23:47
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Ja widziałem. Też uważam, że Donek (btw: zdrabnianie imienia Tuska wymiatało Very Happy) wygrał, ale raczej 3:2 niż 3:1.

Na jego kozyść na pewno działała pewność siebie - był cały czas spokojny. Kaczyński nie potrafił skoncentrować wzroku w jednym miejscu, chociaz punktował przemówieniami wprost do kamery (a więc do widzów). Drugi punkt dam mu za trzymanie sie tematu - odniosłem wrażenie, że Tusk odpowiadał nieco mniej konkretnie, jakby przy okazji odpowiedzi na pytanie starał się przemycić mnóstwo innych treści, a samo pytanie gdzieś się po drodze gubiło. Ostatecznie jednak mówił z większym sensem i tu uzyskuje swoją przewagę.
Rozczarowały mnie podsumowania - zamiast spuentować dyskusję obaj zaserwowali nam wystąpienia wyborcze.

Zachowanie publiczności pozostawię bez komentarza.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits