Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Autor Wiadomo¶æ
USAGIOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 13-09-2007 - 00:54
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 08-09-2005



Status: Offline
W tym roku wszyscy zagłosujmy na macki O! ;P

:E

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI


Ostatnio zmieniony przez USAGI dnia 13-09-2007 - 12:58, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 13-09-2007 - 10:55
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-09-2006



Status: Offline
z tego co pamietam to jest bezplatne.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 13-09-2007 - 12:20
Admin Forum
Admin Forum


Do³±czy³/a: 05-01-2002



Status: Offline
Chcialbym przypomniec ze sa OGRANICZENIA we wstawianiu obrazkow. I jest cos takiego jak zalacznik.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 13-09-2007 - 22:50
Pisarz
Pisarz


Do³±czy³/a: 20-08-2003



Status: Offline
w sumie to e okregach sa listy wyborcze
w jakis dziwny sposob jest ustalana kolejnosc ludzi na listach wyborczych, jesli nie oddasz glosu twoj glos przechodzi na osobe nr 1 na liscie jesli oddasz niewazny nie przejdzie na nikogo

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaionOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 14-09-2007 - 19:04
Czytelnik
Czytelnik


Do³±czy³/a: 16-04-2003



Status: Offline
Polska to pokopany Kraj i ma Pokopaną Ordynację wyborczą (a Skąd wiem bo wkręciłem się w swego czasu w politykę ale mi na szczęście przeszłoVery Happy).
I Zdecydowanie jestem za J.O.W.- Jednomandatowe Okręgi wyborcze a co to to może innym razem bo za dużo pisania^^
A głosować będe za UPR wiem wiem że na czas wyborów weszli w układ z LPR i nad tym wielce Ubolewam
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 14-09-2007 - 19:13
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Uch, też przełknąłem jakoś "koalicję" z LPR (cytat z bloga JKM: "Co do honoru - tak całkiem honorowo to by było nie kandydować, by nie zasiadać w Sejmie z tymi gangsterami... Tak: wolelibyśmy grać z NIMI w brydża, w szachy, fechtować się na szpady itp. - ale w d***kracji o władzę gra się w dupnika. I albo się gra - albo nie..." xD ), dlatego nie unieważnię mojego głosu. Ale jednomandatowe okręgi wyborcze mi się nie podobają.

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 15-09-2007 - 02:49
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
A dla mnie to tylko potwierdza tezę, iź JKM oszołomem był, jest i zapewne będzie...Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 15-09-2007 - 18:38
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Jeśli oszołom ma "dziwne" pomysły dot. naszego ustroju, które potrafi logicznie wyjaśnić i udowodnić, to ten oszołom nie jest oszołomem : ).. Ale te dowody to kwestia gustu i podejścia do życia, do mnie trafiają i jestem skłonny się z Nimi zgodzić. Jeśli wolicie, to mogę to nazwać wybieraniem mniejszego zła, bo innej partii na którą mógłbym głosować nie widzę..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 15-09-2007 - 21:10
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
Dla mnie, by uznać JKM za oszołoma, wystarczą jego pomysły w stylu:
1. Wywieść chorych na HIV na Madagaskar
2. Odebranie kobietom praw wyborczych
3. Likwidacja tramwajów jako sposób na korki
4. Jego poglądy - antysemityzm, antyfeminizm, antymatriarchat itd. - są w ogóle nie do przyjęcia przez człowieka ceniącego sobie godność drugiego człowieka. Ja tam w obliczu stwierdzeń typu "pożytek można mieć z kogoś, jak faszyści z Żydów robiąc mydło" dostaję mdłości.
Wink

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 09:00
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



Po pierwsze: http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0907/glosujvs2da42.jpg

Po drugie do Thond'a:
ad.1. Zastanów się teraz logicznie. Chorzy na HIV są nosicielami, którym wystarczy odbycie jednego stosunku z partnerem (albo i nie : P), a rozniosą chorobę. To są ludzie, którzy już (przynajmniej raz, a nie czarujmy się, raczej nie jeden.. : P) "to" robili. Teraz pytanie - celibat do końca ich życia? Przecież nie zamkniesz ich w więzieniu, a to przecież tylko ludzie.. Wniosek: trzeba ich jakoś odizolować. Tekst o Madagaskarze traktuję jako żart, wyrwany z kontekstu - jak zresztą już widziałem, wypowiedzi Pana JKM bardzo chętnie są poddawane temu zabiegowi...
ad.2. Podobnie jak wyżej. Ostatnio czytałem jego wypowiedzi na temat np Pani Zyty Gilowskiej, jakoś nie mogłem się tam doszukać jakiegoś sprzeciwu w stosunku do kobiet w sejmie.. Po prostu jesteśmy różni. Statystyczny facet myśli i nadaje się do innych rzeczy niż statystyczna kobieta i wcale to nie musi oznaczać, że chcę wszystkie kobiety posłąć do robienia dzieci i mycia garów...
ad.3. Nie wypowiadam się, bo nigdy o tym nie słyszałem, podejrzewam tezę z pierwszego pkt. : P..
ad.4.
Antysemityzm - nie spotkałem się z jego negatywnymi wypowiedziami nt. Żydów. Mam wrażenie że chodzi o coś podobnego jak w wypadku kobiet - (zaznaczam, że nie jestem w najmniejszym stopniu antysemitą..) nie da się ukryć, że są ciekawym tematem. Mało który naród ma tak duży wpływ na nasz świat, w dodatku teoretycznie są tylko małym państwem, a np w pierwszych 30 latach XX w. ponad połowa polskich poetów była pochodzenia żydowskiego. O czym to świadczy? Że coś jest w stwierdzeniu, że "są wszędzie" : P, a już na pewno że trzeba się z Nimi liczyć.
Antyfeminizm - ?? ke ; PP?? Tzn. nie chcesz mi powiedzieć że jesteś feministą ; D? Jeśli nawet tylko popierasz feministki, to wyobraź sobie, że ja NIE xP.. Nie można sprawić, żeby kobiety dały rady wszystkim tym rzeczom, którym dają redę mężczyźni (i na odwrót..). Przykład z mojego podwórka: dlaczego nie ma kobiet-programistek, dlaczego już na tym najwyższym poziomie odpada zdecydowana większość (a wyobraź sobie dziedzinę programowanie mikrokontrolerów : P...).. Ja też jestem antyfeministą, bo nie znoszę feministek : P..
Jeśli już nawet definiujesz pojęcie antyfeminista jako ktoś kto nienawidzi/nie lubi/chce zmarginalizować kobiety, patrz pkt 2.
Antymatriarchat - .. no proof ; ).. może jeszcze "antymateria" xP?
Co do cytatu, to proszę, podaj kontekst w którym to zdanie zostało wypowiedziane, bo to nawet nie jest poprawne zdanie ; )...

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 09:26
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
Nie wypowiadam się, bo nigdy o tym nie słyszałem, podejrzewam tezę z pierwszego pkt. : P..

JKM, nie pamiętam przy jakiej okazji, głosił tezę, że gdyby zlikwidować tramwaje, to przy wielu waznych ulicach możnaby zastąpić tory dodatkowym pasem dla samochodów. Zamiast tramwajów proponował utworzenie nowych linii autobusowych. osobiście uważam to za bzdurę, bo uprzywilejowanie tramwajów (pierwszeństwo w większości przypadków, nie stoją w korkach) sprawia, że sporo ludzi wybiera je jako środek transportu - gdyby zamienić je na jeżdżące normalnie autobusy, to wiele osób by z tego zrezygnowało i zaczęło jeździć smaochodami, wypełniając nowe pasy.
Cytat:
dlaczego nie ma kobiet-programistek, dlaczego już na tym najwyższym poziomie odpada zdecydowana większość

Znam co najmniej jedna naprawdę dobrą i drugą na najlepszej drodze do osiągnięcia wysokiego poziomu Wink
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 10:06
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 22-02-2005



@Sinn - szczerze : P? niech to nawet będzie prawda, każdemu zdarza się powiedzieć/uważać bzdurę, co nie zmienia faktu, że to co Pan JKM uważa na temat tramwajów jest NIE ISTOTNE : P.. Inni politycy gadają bzdury na temat np polityki zagranicznej naszego kraju i jakoś nikt im tego nie wypomina...
Nie ma ludzi idealnych, trzeba za to umieć znaleźć ludzi, którzy mają coś ważnego do powiedzenia w sprawach istotnych, a na sprawy drugorzędne umieć spojrzeć z przymrużeniem oka, a wybierając ludzi do parlamentu trzeba spojrzeć z perspektywy "ja mieszkający w Polsce" a nie np. "ja mieszkający na Mickiewicza, koło przystanku i budki z kebabem" : P..
Acha, jeszcze jedno, na dobrą sprawę tramwaje to takie metro które nie zeszło pod ziemię : p.. Jesteśmy biednym krajem, który jeszcze nie zakopał swoich tramwai, może właśnie o to chodzi? : P

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 12:56
MÅ‚odsza elita forum
MÅ‚odsza elita forum


Do³±czy³/a: 25-10-2005

Sk±d: Bydgoszcz

Status: Offline
Ad 1. A o antykoncepcji słyszałeś? Razz O ile mi wiadomo regularne stosowanie prezerwatyw zminiejsza ryzyko zarażenia partnera z 10-15 do 2%. Poza tym, jeżeli partner wie o tym, że osoba z którą zaraz pójdzie do łóżka jest zarażona, to Mikke ma niewiele do gadania, to ich świadoma decyzja.
Dodam jeszcze, że nie widzę sensownych argumentów (nawet pomijając niewykonalność takiej akcji) za izolacją chorych, którzy w pełni panują nad rozprzestrzenianiem się choroby - HIV nie rozchodzi sie drogą powietrzną, więc w czym problem? Kontraargumentacja jest zaś dziecinnie prosta: to łamanie konstytucji i wolności osobistej podyktowane fobią przed zarażeniem. Wszystkich chorych i tak nie wyizolujesz, a groźni są przede wszystkim ci, którzy o swojej chorobie nie wiedzą.

ad.2.
Cytat:
Nawet Lady MaÅ‚gorzata Thatcherowa jest przeciwniczkÄ… prawa kobiet do gÅ‚osowania. Dlaczego miaÅ‚aby być za?!? Kobiety jako istoty rozsÄ…dne i tak zazwyczaj gÅ‚osujÄ… na mężczyzn – wiÄ™c Ona na tym traci!

Co do lekceważącego stosunku do kobiet:
Cytat:
Otóż po to kobieta sobie znajduje faceta, żeby był od niej mądrzejszy, silniejszy i wykonywał za nią różne czynności, jak rąbanie drzewa, całkowanie i inne, dla kobiet niedostępne. Robiłem taki eksperyment, jakieś 30 lat temu, że pytałem niewiasty w okolicach 20 lat, które skończyły szkołę średnią, podchodziłem na ulicy i grzecznie pytałem, co to jest logarytm. Żadna nie wiedziała, a wszystkie skończyły szkołę średnią.


ad.4.
Kontekstu poszukam w wolnej chwili, teraz mam mało czasu. Wink
SÅ‚ownik KopaliÅ„skiego napisa³/a:
antyfeminista - przeciwnik równouprawnienia kobiet; mizogin.

Dalej uważasz się za antyfeministę? Razz
Z nieznanych mi przyczyn nie trawię ludzi, którzy uważają kobiety za głupsze, ani tych, którzy głoszą wyższość rodzaju męskiego.
Oczywiste jest, że wiele kobiet nie wie co to logarytm, ale równie dobrze można przejść po ulicy i zapytać spotkanych 20-latków o definicję logarytmu. Ilu ją zna?

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 13:00
Moderator
Moderator


Do³±czy³/a: 29-11-2002



Status: Offline
Alez ja absolutnie nie włączam się w polemikę odnośnie JKM, po prostu udzieliłem Ci informacji, której nie znałeś i podzileiłem się swoją opinia na ten temat.
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: uniewazniamy swe gÅ‚osy  PostWys³any: 17-09-2007 - 19:34
Elita forum
Elita forum


Do³±czy³/a: 07-01-2005



Status: Offline
Korwin startuje ze wspolnej listy z LPR i z partia Marka Jurka. W moich oczach - to podwazylo go do reszty.

Anyway, slysze tutaj, ze Radek Sikorski bedzie kandydatem PO na premiera. Zarabiscie popieram ten pomysl! Sikorski byl jednym ministrem w rzadzie PiS, ktorego szanowalem - oprocz tej rozhisteryzowanej hipokrytki Zyty, ktora jednak umie liczyc.

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci Zobacz nastêpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits