Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2007 - 21:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
Ja podalem tylko przyklad serwisu a ze akurat on ma download:P Nie mowie ze download jest potrzebny...i tak wszystkie anime mozna z torrentow/youtube posciagac...
Opisy Anime itd. ja takze biore ze swoich zrodel (najczesciej od znajomych itd.)
Takze niewiem co byscie chcieli zeby wasi userzy czytali i siedzieli czasami na stronce a nie tylko na forum:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2007 - 21:46
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
Troche sie przyczepie ale
"Cos co nie zostanie olane...cos ku wypromowaniu M&A w naszej nietolerancyjnej Polsce "
Czy mi sie zdaje czy anime jest juz w polsce wypromowane?
Moze juz nie ma tego zalewu jak to bylo przy pojawieniu sie pokemonów, w zamian pojawiło sie większe zróżnicowanie i lepsza jakość.
Ot, taki spokojny kącik.
Brak tylko dobrego fanzinu.

"do wiekszosci Polskiego glupiego spoleczenstwa nic nie trafia...dlatego nieda sie drechowi wmowic ze HipHop to nie muzyka tylko recytowanie wierszy w akompaniamencie sciezki dzwiekowej"
Chcesz dotrzec do ludzi a sam sie zamykasz w swoich pogladach.
Hip-hop do mnie nie trafia ale to jest muzyka.
wg. tego myslenia techno to podrasowane midy, a slucha je tylko zaćpana dzieciarnia na disko, metal to dzikie wrzaski dla szatanistów, itd...
Dobre jest tylko to co mi sie podoba, czy tak?

"Zeby ludzie wracali na strone to musi byc cos extra... "
krotko mowiac jest tak ze skoro cos gdzies jest lepsze to nawet nie ma sensu nic w zwiazku z tym robic bo i tak bedzie gorzej.
Tak wiec nie chcesz sprobowac w większych portalach bo "pewnie mnie nie wezmą" ani w mniejszych "bo gdzie indziej jest lepiej".
Zdecyduj sie. Albo chcesz cos robic albo nie.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2007 - 22:15
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
Troche inaczej zrozumialas moje posty:P
to o HH to byl taki przyklad tylko:P wszystko dla wszystkich...ale skoro jestes taka tolerancyjna to idz do dresow i powiedz ''Hej poogladacie ze mna Anime?'' wtedy zobaczysz tolerancje wsord Polakow:P wszystko dla wszystkich ale bez przesady...pozatym to tylko taki przyklado-aluzja

M&A nie jest wypromowane w Polsce...M&A dopiero jest promowane...Pokemony itd. nie promuja M&A...poprostu bajka i tyle..a polowa tej dzieciarni co to ogladala nawet nie wie ze to anime...M&A promuja Fanziny itd. jedynie otaku sie trzyma, reszte mozna znalezc tylko w internecie albo na konwentach.

Nigdzie nie napisalem ze do lepszego portalu nie dolacze bo mnie nie wezma a do slabszego nie bo gdzie indziej lepiej...
Npiasalem ze z nowym portalem przyjemniej sie pracuje, bo to tworzenie czegos nowego...a wiekszosc dobrych portali ma swoje obstawe+xxx chetnych+2x tyle piszacych recenzje ktorych nikt nie czyta
Mowiac ''zeby ludzie wracali na strone to musi byc cox extra'' to byla odpowiedz na poprzedni post ktory mowil ze nie trzeba tylko zwabic ludzi ale tez ich utrzymac... ''cos extra'' oznaczalo tylko tyle ze to musi byc cos innego niz pozostale portale maja...recenzjami i encyklopedia nikogo sie nie zainteresuje bo to na wiekrzosci portali wystepuje:P
Nie napisalem takze ''ze skoro cos gdzies jest lepsze to nawet nie ma sensu nic w zwiazku z tym robic'' przeciwnie...czlowiek powinien dazyc do doskonalosci
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2007 - 22:31
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Wiekszosc 'nowych' portali o mandze i anime ktore powstawaly odkad istnieje Kasumi rozplynela sie i nikt o nich nie pamieta. Ja nikomu nie zabraniam tworzyc wszystkiego od nowa, ale czasem mysle ze wiecej dobrego mozna zrobic tworzac cos swojego w ramach istniejacego portalu.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LunasOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2007 - 23:24
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-09-2006



Status: Offline
"ale skoro jestes taka tolerancyjna to idz do dresow i powiedz ''Hej poogladacie ze mna Anime?'' wtedy zobaczysz tolerancje wsord Polakow:P"
Te drechy to jakis twoj fetysz czy co? Zapomnialem wspomniec ze wedlug stereotypĂłw dresi nie sluchaja HH dylko dicho polo i jezdza beemkami. HH sluchaja skaci Razz
Po drugie skoro w realnym swiecie czlonkowie MW zdarzaja sie byc gejami to pewnie znakdzie sie paru drechow co M&A tez lubi.
Cytat:

Pokemony itd. nie promuja M&A...poprostu bajka

Moze i bajka, jednak dzieki pokemonom grono fanow M&A sporo wzroslo, czesc z nich z czasem sięgnęła po bardziej wymagajace pozycje. Inna sprawa ze ten serial wyraznie spaczyl ogolne spojrzenie na japonska animacje.
Co do Fanzinow to otaku sie trzyma ale nie moge powiedziec by to byla zbyt mocna pozycja. Pismo jest na chwile obecna dosc slabe. Przynajmiej w stosunku do kawaii przed zalewem tandety nie mowiac juz o Mangazynie.



Cytat:

''cos extra'' oznaczalo tylko tyle ze to musi byc cos innego niz pozostale portale maja...recenzjami i encyklopedia nikogo sie nie zainteresuje bo to na wiekrzosci portali wystepuje:P


Wystepuje bo w niejako musi wystepowac, dobrym pomyslem byla dawna wspolpraca z serwisem tanuki pod tym wzgledem. W ten sposob sie dowiedzialem o istnieniu kasumi.
Problem z tym cosiem jest taki ze trzeba to wymyslic. A poki sie nie wymysli nalezy pracowac na tym co sie ma.

_________________
0x5 0xA 0xF
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 00:02
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
Tak drechy to moj fetysz niestety...jestes on czy ona tak wogole? bo masz Plec:znak plci zenskiej a piszesz ''zapomniałem''.
Mnie tez sie wydaje ze lepiej zrobic kilka dobrych serwisow niz tysiac co sie po tygodniu rozpadnie...ale duzo dobrych serwisow nie potrzebuje pomocy...
Ogolnie wszystko co moze utrzymac usera przy stronie to forum...wiekszosc ludzi przesiaduje na forum bo jest interakcja...na stronach zadko sie siedzi bo najczesciej sa tam nudne rzeczy...chyba ze jest download czy cos waznego.
ten ''cosiek'' zostal dawno wymyslony i ma wiele opcji od konkursow poprzez turnieje az po wszelakiego gatunku interakcje...mnie sie wydaje ze wlasnie te interakcje sa najfajniejsze bo pusty tekst na stronie ktory mozna przeczytac w 100 miejscach nie jest fajny...
Nagrody to nie problem w konkursach, wiele osob wezmie udzial ''for fun'' a innym wystarczy dopisek po ranga na forum
takie moje skromne zdanie xD
Jesli jest kilka dobrych seriwsow i kazdy z nich posiada podobna ilosc materialu to wybiera sie ten ktory oferuje wiecej atrakcji, ma wieksze forum oraz milsza szate graficzna Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 00:10
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Serwisów o M&A jest od groma. Na pewno dużo więcej niż np. o filmach gore. Sądzę, że M&A jest nie tylko popularniejsza od krwistych filmów, ale nawet od filatelistyki i szachów.
Zamiast tworzyć kolejny sajt, który po paru miesiącach padnie z braku odwiedzających lepiej przyłączyć się do istniejącego projektu. Tym bardziej, że właściwie nawet nie masz żadnej wizji serwisu. No, poza tym, że chcesz nim zarządzać, ma być wypasiony i przyciągać internautów. Niestety brak tu choćby jednego konkretu.

BTW Ze stron o Japonii (bo o M&A prawie nie przeglądam) najchętniej czytam blogi. Co kilka(naście) dni pojawia się nowy tekst -- krótszy lub dłuższy -- i czasem jakieś fotki. Blog to taki jakby zbiór artykułów, ale choćby największy zbiór nie utrzyma czytelników jeśli nie będzie pojawiać się coś nowego. Forum przyciąga ludzi, bo codziennie jest coś nowego. Niusy przyciągają ludzi, bo ciągle pojawiają się nowe. Jeśli ktoś przeczytał wszystkie materiały (które go zainteresowały) na stronie i wie, że nic nowego nie będzie, to nie ma po co wracać.

Sam sprawdź jakie strony odwiedzasz najczęściej i jak często są aktualizowane. Ruch przyciąga.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 00:47
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
To nie tak ze ja chce zarzadzac i mniec wyjechane na wszystko...najpierw szukalem na lepszych serwisach czy kogos nie potrzeba...na MangaPL potrzeba kogos do recenzji na DA takze potrzeba recenzentow oraz korektorow...ja najczesciej wchodze hm....AnimeComPL na Kalendarz z konwentami, na DA zeby posciagac anime...co tydzien na NarutoChaos po nowy chapter naruto...pozatym ostatnio na Kasumi iMangaPL Razz
A co do stron o Japoni...kiedys bywalem na Konnichiwa Travel itd. ale juz malo dobrych stron o Japonii;x
Mowisz ze M&A jest popularniejsza od szachow? ale kiedy szachy byly popularne? M&A popularniejsza od szachow ...ale mniej popularna od motoryzacji,filmu,zwierzat,milosci i wielu wielu innych kategoriach stron internetowych:P
Mowisz z eja niemam wizji...ja mamogromna wizje ale niemam jak jej zrealizowac...
Moja wizja wyglada tak:
Strona, niezbyt duzo grafiki, prosta,elegancka, ciemne kolory, ale takie zeby byly napisy widoczne (niema nic gorszego od zoltych stron z czerwonymi napisami><)
U gory strony jakas grafika z wkomponowanym napisem tytulowym,w zawartosci artykuly,info itd. czyli to co wszedzie
forum,artykuly,newsy...dotego duzy dzial dotyczacy Japoni, bo tego coraz mniej,jakies lekcje Japońskiego on-line,IRC i inne dobra internetu.
Do tego duzo interakcji z uzytkownikami, konkursy itd.
jak sam powiedziales musi byc ruch, ludzie musza wiedziec ze jak wejda na strone to na pewno bedzie cos nowego i takie powinny byc wlasnie serwisy...
Ale jak ktos wczesniej napisal...najlepiej tworzyc takie cos ze znajomymi...a ja znam tylko 2-3 osoby ktore by mi pomogly a to stanowczo za malo...dlatego chyba nie widze dla siebie przyszlosci...jak 1 raz w zeszlym roku jechalem na konwent to ktos mi mowil ze ludzie malo sie interesuja...czekaja na gotowe a powinno byc wiecej osob ktore pomagalyby sie rozwijac, dlatego coraz mniej konwentow...bo coraz wiecej chetnych a coraz mniej organizatorow...
Myslalem nawet kiedys na dkonwentem ale to raczej nie mozliwe z moimi 2-3osobami:P
Slyszalem ze potrzeba fanow aktywnych co by chcieli cos zrobic...ale naprawde trudno chciec cos zrobic jak niema sie jak:P

PS:tak wogole...strona i forum dzialaja poprawnie? czy tylko mi tak wszystko fiksuje i wyskakuja bledy jak glupie a na forum mi pisze z eniema nikogo online;x
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 01:40
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Nie wiem skąd to przeświadczenie, że recenzji czy innych artykułów nikt nie czyta... Ja np. bardzo sobie cenię stronę Tanuki i kilka anime nawet zdecydowałam się obejrzeć po przeczytaniu ich recenzji (a z kilku innych zrezygnowałam Wink ) Nie miałabym nic przeciwko, żeby rozbudować ten dział na Kasumi...
A co do planowanego portalu, to widzę, że od strony graficznej masz wszystko opracowane, ale wygląd, to sprawa drugorzędna... Pytanie czym Twoja strona różniłaby się od innych dostępnych po polsku?
Co do PS, to u mnie wszystko działa poprawnie... przynajmniej w tej chwili Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 02:26
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
Mowie...wszystko zalezy od interakcji, jesli bedzie duzo aktualizacji i konkursow to bedzie dobrze..nie jest wazne dla mnie zeby miec wielkie b00m i duzo userow i wogole...wazne zeby ci co lubia M&A nadal lubili a ci co nie znaja to poznali:P
Wiele serwisow robi konkursy ale za zadko..a z aktualizacjami tez sie spozniaja:P albo ich za malo albo za leniwi...pies ich wie.
Aha i odradzam oceniac anime na podstawie recenzji...ja zawsze ogladam 2-3 epy i wtedy wiem...
Na Tanuki maja tendencje do recenzowania podlug wlasnych doswiadczen a kazdy ma inne gusta...czasami cos sie tym z tanuki nie podoba a innym sie moze podobac:P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 04:17
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
Aktualizacje i konkursy... stadiony i autostrady... Wink
Cóż... konkursy, które dają uczestnikom jedynie radość z współzawodnictwa szybko się nudzą, a na inne (tzn. z nagrodami) trzeba mieć fundusze...
W ogóle mam wrażenie, że planujesz z miejsca osiągnąć to, na co inne portale pracują latami. Chcesz stworzyć stronę, do której właściwego funkcjonowania będziesz potrzebował nie kilku, ale min. kilkunastu osób, a sam narzekasz na brak zgranej ekipy. Jeśli stworzysz sprawnie działającą stronę o jakimś węższym zakresie, to dalsi współpracownicy znajdą się sami.
A co do wątku "recenzjowego", to szkoda mi czasu, na oglądanie 2 - 3 ep. zupełnie nieznanej serii. Dobre recenzje (tzn. takie z przykładowymi kadrami, zarysem fabuły, oceną animacji i muzyki) pozwalają na dokonanie wstępnej selekcji. A osobiste przemyślenia autorów sprawiają, że przyjemnie się je czyta...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 07:40
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Od razu powiem, że IRC się nie sprawdza w obecnych czasach. Dla większości ludzi jest za trudny, a innym się zwyczajnie nie chce. Co najmniej dwa razy startowaliśmy z IRCem i po kilkunastu dniach jedynym userem zostaje kanałowy bot.
Lekcje japońskiego on-line? Nie wiem co bierzesz, ale zmień dilera. Widziałeś gdziekolwiek zrealizowany taki pomysł (poza Japonką - chociaż chyba tam też ruch niezbyt wielki). Języków trzeba się uczyć z żywym człowiekiem przed sobą. Próby realizacji tego w serwisach M&A widziałem wielokrotnie i zawsze kończyło się po kilku lekcjach. Osobie, która prowadzi odechciewa się, bo ma zero wytrwałości albo widzi, że na 1,5k userów chce się uczyć dwóch w mocno nieregularnych odstępach czasu. Nikomu nie chce się tracić czasu i energii, jeśli widzi, że idzie w próżnie. Testowaliśmy to na kasumi też ze trzy razy przynajmniej. Powiem więcej - sam nawet myślałem o zrobieniu lekcji, ale sensownego programu nauczania nie wymyślę, a kopiować zawartości podręczników nie będę, bo czasy są takie, że za opowiedzenie znajomemu treści filmu niedługo będzie ścigać RIAA*. Choć przyznam też, że byłoby to również motywacją do nauki dla mnie (o ile byłoby przynajmniej pół tuzina krzyczących - Więcej!)

Co jeszcze masz na myśli pod pojęciem "dobra Internetu"?

*Edit: Oczywiście nie RIAA, tylko MPAA.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.


Ostatnio zmieniony przez iss dnia 08-08-2007 - 13:33, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 12:41
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
Jak ja kocham ludzi ktorzy potrafia innych sprowadzic do ''parteru''
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 15:16
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
To przeprowadz sie do Wroclawia. Wink Tu znajdziesz tyle milosci, ze nie dasz rady zyc. ;-P

"Języków trzeba się uczyć z żywym człowiekiem przed sobą"

A gdzie tam. Nieprawda. ;-P

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
OwcaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-08-2007 - 16:21
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-06-2007



Status: Offline
Nienawidze sie uczyc a co dopiero jak mam nauczyciela przed soba XD
a ja Japonskiego sie ucze sam i idzie mi dobrze
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits