Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Legend of Lemnear  PostWysłany: 03-04-2004 - 15:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Veg napisała:

Jestem bardzo ciekawa, czy kupil ktos oprocz mnie Smile Moim zdabniem, najlepsza wydana u nas dotac pozycja w ktore mczl palce Urushihara - nawet ma toto jakas fabule (od razu widac, ze nie Satoshi to pisal Razz) w przeciewienstwie do Chirality i Plactic Little. Zdecydowanie wole takie klimaty od jakichs przyzlosciowych statkow, itp. Co fantasy, to fatasy Smile Ogolnie bardzo przyjemnie sie czyta, wydanie jest sweitne - tak grubego zarwono tomiku jak i papieru, jeszcze u nas nie bylo Smile Co prawda co jakis czas wydawalo mi sie ze kartki sie skleily, bo to w koncu prawie blok techniczny Wink Szkoda tylko, ze dali box (nie uzywam takowych, teraz wrzucilam do niego naklejki - napawde za kazdym kolejnym boxem ciezko sie zastanawiam, co ja mam z nim zrbic Razz) a nie pocztwoki, czy kalendarzyk (kalendarzyki dali, owszem, nawt 2 - z Miyu i Slayersami, te same co w promocji Just 30, tylko nie caly komplet - w promocji dawali po 4). I zastanawia mnie skad ten znaczek od 18? to jest raczej imho od 15, nie znalazlam tam NIC od 18...

----====----

A to już nika napisała:

Ja mam wydanie niemieckie tak więc polskiego nie kupiłam, ale serdecznie polecam - jak zwykle piękne ilustracje. Co do fabuły to na pewno lepsza, ale nie spodziewajcie się czegoś nadzwyczajnego. Niemcy nie dali żadnych ograniczeń wiekowych a ja sama nie widzę nic takiego, co by 18 usprawiedliwiało - na pewno Chirality było pikantniejsze. Szkoda, że nie ma widokówek... Veg, ten box jest z rysunkami Urushihary? Jak tak to może byś się na coś wymieniła?

Post wyedytowany, bo poprzedni temat się popsuł i trzeba było zamieszać w forumowym kotle.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2004 - 15:07
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Box jest taki jak okladka polskiego tomiku - z przodu jest rysunek z Lemnear, a z tylu maly obrazek z Lemnear, Meshem i jakims zlym z czerwonymi oczami. Poczta juz sie zajela tym boxem, wiec ma jedna wade, mianowicie jest troche rozwalony przez brzegu (kocham poczte) ale zawsze sobie mozna skleic (mnie sie nie chce bo mi na nim nie zalezy) Takze wymian odpada, ale moze chcesz go przyjac w dobre rece? :) Tylko w wakcje, oki? Bo jade do pewnego miejsca i Ci kupie troche widokowek :) To sie razem wysle-njo.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2004 - 17:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Wiem, że to offtop, ale jesteś wspaniała, kochana, fantastyczna i w ogóle uosobienie superlatyw! ^___________^

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2004 - 21:39
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Jaki offtop, slowa Twoje skierowane byly do Lemnear i tyle ;P Albo do Uruhihar, chociaz jest facetem, hehehe ;P

To moze przywroce na wlasciewe tory - w Lemnear nie podoba mi sie taki jeden dzidek, bo IDENTYCZNY jest w Plastic Little - zawsze uwazalam, ze Satoshiemu nie wychodza faceci, ale zeby rysowac IDENTYCZNYCH? ;P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 03-04-2004 - 23:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

ja osobiście żałuję, że Satoshi nie przykłada się do facetów - akurat w Lemnar jest apetyczny towarek, który mógłby być lepiej eksponowany. Twisted Evil jestem za równouprawnieniem - dlaczego same tylko gołe panienki, do tego z wstrzykniętym silikonem?!?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-04-2004 - 10:08
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Ale przynajmniej Lemnear jest fajna i sympatyczna - bardzo mi sie podoba :) Jest naprawde sliczna z tymi dlugimi fioletowymi wloskami. No i zdecydowanie bardziej mi przypadla do gustu niz Tita, a juz na pewno ta z Chirality (nawet jej nie lubie, takie rozmemlane cos ;P)

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MuzzyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 23:15
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 13-03-2004

Skąd: Kielce

Status: Offline
a ja nadal sie zastanawim czy kupic
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 05-04-2004 - 23:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

jasne, że kupić! śliczne, cudowne, wspaniałe ilustracje.

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nicodemusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-04-2004 - 18:47
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 15-10-2003

Skąd: Aiur

Status: Offline
Hmm, ja czekałem długo na tą mangą. Bo, przyszła do mnie po równo miesiącu, choć zamawiałem jeszcze przed premierą. Ale, nieważne. Imho całkiem fajny tytuł. Fabuła może niezbyt lotna i innowacyjna, jednak warto poczytać dla samych pięknych rysunków pana Urashiry.
Drugi tomik także kupię.

_________________


Only idiots do the cool, dangerous stuff.
That's why they're cool.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
WaniliaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2004 - 14:42
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 04-03-2004

Skąd: KrakĂłw ; Bielsko-Biała

Status: Offline
Mnie się bardzo ta manga podoba. Czyta się prosto, łatwo i przyjemnie
Wink Lubię coś takiego przeczytać po ciężkim dniu

_________________
I can resist anything but temptation
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
kiyubiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 25-07-2004 - 00:13
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 31-01-2004

Skąd: warszawa, polska, europa, świat kuli, droga mleczna, wszechświat, przestrzeń, więcej przestrzeni....

Status: Offline
Nawet fajna rzecz, tylko powinni mniej rzucać tymi wielkimi kulami energii.
Naprawde autora stać na oryginalniejsze pomysły...
Lemenar ładniej by było w krótkich kudełkach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
dyrcieOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-07-2004 - 14:32
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 13-03-2003



Status: Offline
Ja uwielbiam wszystkie tytuły Urushihary Smile
Chociaż nie lubie klimatów fantasy Satoshi tak uchwycił ten temat że zupełnie mi nie przeszkadza. Ilustracje są piekne, jak zawsze w jego dziełach, ale jednocześnie widać że to jego pierwsza profesjonalna manga.
Jeśli chodzi o fabułe to jest spoko, ale wolę Chirality (moim zdaniem najlepszy komiks Urushihary zarówno pod względem scenariusza jak i rysunku)

Veg-mała errata. Do Plastic Little scenariusz napisał również Kinji Yoshimoto. Tylko do Chirality i Eidron Shadow Urushi fabułę wymyślił sam.

_________________
JAPONIA RULEZ!!!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
AerlinOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2004 - 17:31
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 28-09-2003

Skąd: Chojnice

Status: Offline
Jestem maniakiem Urushihary i kupuje wszystko c się da, a Legend of Lemnar, hmmmm, jest po prostu super. Co prawda nie mówie tu o jakiejś super-hiper-ekstra fabule ile o wspaniałe rysunki i fajne wydanie(minus-> jak wyciagam tomik to mi się ten karton lekko rwie Confused )

_________________
Lepiej umrzeć stojac niż żyć klęcząc
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
vulcan69Offline
Temat postu:   PostWysłany: 24-09-2004 - 21:59
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 14-09-2004

Skąd: Zabrze

Status: Offline
dyrcie napisał/a:
Ja uwielbiam wszystkie tytuły Urushihary Smile
Chociaż nie lubie klimatów fantasy Satoshi tak uchwycił ten temat że zupełnie mi nie przeszkadza.


Trzeba mieć odwagę, żeby napisać, że Urushihara jest żenujący jeśli chodzi o scenariusze w ogóle. Mnie tam podoba się jak Urushihara rysuje kapsle, tzn. sutki chciałem napisać, a przynajmniej nie wciskam kitu, że nie lubię fantasy, a podoba mi się w jego wykonaniu. Bo jakbym nie lubił fantasy to po jego mangach jeszcze bardziej bym je znienawidził, bo są po prostu płytkie. Ja mam jego artbooki i tam mogę się napatrzeć na cycki do woli, a nie czytać jakieś nie trzymające się kupy naiwne pierdoły (choćby o potrzebie odsłaniania klatek piersiowych przez jego bohaterki). Tym co lubią jego super cycuszki polecam artbook Venus (zawierający min. wszystkie te kartki, które JPF dodawał do wydań deluxe, ale za to w wersji A4 na ślicznym papierze) , a tym co lubią jego "wciągającą fabułę" polecam jego artbooko-mangę (bo to manga ze stronami artbookowymi, czyli bez dymków i w wydaniu A4) Ragnarok - The Sex City Story.

_________________
"My rządzimy światem, a nami... manga".
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 08:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Nie dorownywal Razz Lemneary sa naprawde grubsze. Wez sobie porownaj, u mnie na polce stoja kolo siebie, to mam latwo Razz

Przeciez grubosc zalezy w duzym stopniu od grubosci papieru Smile A ten w Lemnear jest naprawde "potezny" XD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits