Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
deathrollOffline
Temat postu: Eureka 7  PostWysłany: 18-06-2007 - 15:02
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 18-06-2007



Status: Offline
chciałem sie was o coś spytać, gdyż ja osobiście nie jestem z informacjami dotyczącymi anime zbytnio na bieżąco: mianowicie chodzi mi o kontynuacje eureki 7, spotkałem sie z rożnymi wersjami: jedni mówią o filmie, inni o kolejnej serii. Jeżeli coś wiecie na ten temat to piszcie Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
USAGIOffline
Temat postu: eureka 7 kontynuacja ?  PostWysłany: 18-06-2007 - 21:06
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 08-09-2005



Status: Offline
ja pierwszy raz słysze ,ze jest w ogóle takie anime Very Happy
Polecam strone producenta albo studia które robiło pierwszą serię, tam pewno będzie napisane co i jak ale.... pewno też po japońsku xD

_________________
Raju we śnie poszukując...
USAGI
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: eureka 7 kontynuacja ?  PostWysłany: 18-06-2007 - 22:31
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



AniDB - 50 epków, nic więcej o żadnych ciągnięciach
AnimeNfo - podobnieĹź
Anime News Network - też mi nic nie powiedziało
strona główna projektu - tyle co i gdzie indziej, pewnie nie update'owana od ostatniego odcinika
strona producenta - też nie pomogła

za to nieoficjalne forum mi się przydało:
http://z7.invisionfree.com/Eureka_Seven/ napisał/a:
Hello My faithful Eureka Seven fans. Big news, apparently their are rumors that not only might their be an EUREKA SEVEN movie, but their might be an entirely new 50 episode TV series! The following is from wikipedia.org


i've heard rumors of a continuation of the series called "EUreka Seven: New Order". anyone heard of it? is it true? - 7/15/06
I think its gonna be called "Eureka Seven: The New Wave" with the only character from the old Eureka Seven: Moondoggie24.58.144.102 </w/index.php?title=User:24.58.144.102&action=edit> 01:30, 20 July 2006 (UTC)
New Wave is the second PS2 game. New Order seems to be just a rumor, but I guess we won't know until the final DVD comes out.--Tenks </wiki/User:Tenks> 18:18, 20 July 2006 (UTC)
i know but the game might be based on the new eureka seven, i swear to god its called new wave i mean ive already seen its opening Yells at soup </wiki/User:Yells_at_soup> 21:42, 20 July 2006 (UTC)
oh wait it will probably be called the new orderYells at soup </wiki/User:Yells_at_soup> 03:54, 3 August 2006 (UTC)
no, i'm talking about a second season anime, not a game - 8/4/06
From what I have gathered, there is no direct evidence of a second Eureka Seven series. Most of the rumors have been fueled by a voice-acted performance at the Sony Anime Music Festival. There was no showing of a movie or anything else. There is a recording of this performance on youtube.com. Search "eureka seven" and "new order". There is also a rough translation of the performance, I believe it is located on a website called nanashi-fansubs.com. As far as I know, there is no evidence to indicate whether the performance was preview of a possible continuation of the series or whether it was simply for entertainment. Flame0430 </w/index.php?title=User:Flame0430&action=edit> 08:33, 7 August 2006 (UTC)


poszukaj gdzieś w dyskusjach na angielskiej wiki, to jest rozmowa do 7 sierpnia więc wiesz Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
deathrollOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2007 - 14:07
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 18-06-2007



Status: Offline
ok dzięki za info ;]
rok mija a dalej nic nie wiadomo Smile a szkoda bo dobre anime
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
deathrollOffline
Temat postu:   PostWysłany: 19-06-2007 - 19:35
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 18-06-2007



Status: Offline
jak ktos cos jeszcze wie niech pisze Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2007 - 09:32
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Nic nie wiem o kontynuacji ale anime doskonałe chociaż na początku było nudne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
aroweOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-07-2007 - 18:08
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 15-07-2007



Status: Offline
Dokładnie! Anime doskonałe!!!! Z początku rzeczywiscie może wydawać sie nudnawe, ale potem jak się rozkręci, to niemożna się oderwać! A co do kontynuacji, hmmm, narazie niewiele wiadomo, czas pokaże. Ja chciałbym zobaczyc chociaż jeszcze jeden odcinek. Było by wspaniale!!!
Pozdro!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
aroweOffline
Temat postu: Eureka seveN  PostWysłany: 22-07-2007 - 23:23
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 15-07-2007



Status: Offline
Wziąłem sie za tą serie, bo nie miałem nic innego w planach do oglądania. Przeczytałem parę komentarzy w necie(szczególnie na Azunime), czemu nie! Zapowiada się fajnie. Fajnie?! - To mało powiedziane! Po obejrzeniu paru odcinków, zadajesz sobie pytanie - co w tym takiego niezwykłego? No cóż ciągnąłem dalej. Około 9 epa zaczeło robić się ciekawie, aż do obejrzenia 19 epa. Po obejrzeniu 19 ep, przestało być ciekawie. Zaczeło się maniakalne oglądanie! Eureka 7 wessała mnie jak czarna dziura i trzymała do samego końca. Już od bardzo dawna nie widziałem tak wybitnej serii. Największe brawa studiu Bones należą się za doskonale zrobione postaci, oraz bardzo ciekawą i wciągającą fabułę, a także za świetną muzykę i bardzo dobrą kreskę. Jednym słowem wszystko! Naprawdę nie można się oderwać, gdzies około 19 epa, tak było w moim przypadku. Eureka 7 posiada to coś , dzięki czemu budzi się to proste pragnienie, zobaczenia tego co dalej. Uwaga serii nie można przerywac pod żadnym pozorem, trzeba przebrnąć przez pierwsze kilka, kilkanaście odc, a potem to już czysta przyjemność. 50 epizodów to dużo, ale po obejrzeniu całośći ma się ochotę na więcej! Jest to seria, która daje do myślenia po tych 50 odc. Obok Elfen Lied i Last Exile daje 10/10 Polecam, naprawdę warto! Very Happy

Pozdrawiam!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
pawel_322Offline
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2007 - 08:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 11-07-2006



Status: Offline
Wady to bardzo denerwujący Renton przynajmniej we wcześniejszych odcinkach ale późniejszych również i te głupie 3 dzieciaki szczególnie ten najstarszy. Niestety więcej niż raz tego nie obejrzę bo po pierwsze długie a po drugie właśnie te głupie zachowania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
aroweOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-07-2007 - 22:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 15-07-2007



Status: Offline
Cytat:

Wady to bardzo denerwujący Renton przynajmniej we wcześniejszych odcinkach ale późniejszych również i te głupie 3 dzieciaki szczególnie ten najstarszy. Niestety więcej niż raz tego nie obejrzę bo po pierwsze długie a po drugie właśnie te głupie zachowania.

Denerwujący? Może trochę. Jednak ja bym nie uznał tego za wadę, raczej ciekawe ubarwienie - według mnie oczywiście, ale niech każdy sam oceni. Obejrzałem już 5 razy i szykuję się na szósty. Ciekawe czy ktoś na tym forum widział już tą serię? Z niecierpliwością czekam na kolejne komentarze.

Pozdrawiam! Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits