Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
albaristOffline
Temat postu: TrĂłjmiejski Mangowy Klub Konwentowy - Nakama  PostWysłany: 14-07-2007 - 17:11
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 14-07-2007

Skąd: Gdynis

Status: Offline
No więc jak sama nazwa wskazuje jesteśmy klubem z potrójnego miasta i zapraszamy wszystkich z 3city.
A o to i link

Ps. Refresh jak mogłeś nie napisać tego wcześniej?


Ostatnio zmieniony przez albarist dnia 16-07-2007 - 12:11, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Refresh
Temat postu: TrĂłjmiejski Mangowy Klub Konwentowy - Nakama  PostWysłany: 14-07-2007 - 18:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 14-09-2005



Jakoś wypadło mi to z głowy ^^'' O TAMTcie jest tu bodajże temat (jeszcze zanim padł, no i jednak ostatecznie pogrzebu nie zrobiliśmy), teraz zapomniałem. No i grafiki nie mam ;P No ale tak:

LUDU MÓJ LUDU
możesz być nawet sobie z Olsztyna czy Piły a nie 3city, ale jeżeli będziesz jechał tym samym pociągiem na jakiś konwent i nie chcesz się nudzić (banda krejzoli na to nie pozwoli) czy chociaż chcesz pospamować kreatywnie naszego site'a na ciekawe tematy, wpadnij do nas Mr. Green

mile widziane osoby płci pięknej, mało tego u nas jakoś ^^;
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits