Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-05-2005 - 10:57
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Kreska przypomina mi małpie mordy. Ogólnie przeczytalam 5 tomów i wolę Anime... To wszystko jest tak zagmatwane... śmieszna historia... jak z Bravo Girl rodem <X3
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-05-2005 - 11:28
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Anime... ehh bo ja wiem, raczej marnie im wyszło to moim zdaniem; jakieś takie "niekolorowe"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-05-2005 - 21:21
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
TIGRA uuu ;__; czemu "niekolorowe"? mi tam pasuje. szczególnie świetny jest OP Razz polecam ^^ piosenka zarąbista.

przeczytałam Brzoskwini 5 tomów. 6-ty przeglądałam i uznałam, że nie ma powodu Go oklejać z karteczką dodatkową "DLA DOROSŁYCH"... toż tam nic nie ma takiego =.= na samym końcu niby "coś" jest ale to wyjątek i na dodatek też nic to nie znaczy_^_"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 13:19
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Ejjj no dobra, ja nic nie powiedziałam o tej karteczce, która jest totalną bzdurą i zdania na ten temat nie zmienie, ale anime, Ty wiesz jaki ja szok przeżyłam po pierwszym epie- chciałam krzyczeć i uciekać =.=
Teraz już sie przyzwyczaiłam i oglądam anime jedynie dlatego, że Egmont w tempie hardkorowego żółwia tak mange wydaje ^^

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 14:36
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
o tej karteczce, która jest totalną bzdurą


ja jednak dziecku tego typu rzeczy czytać bym nie dał... bierzcie pod uwagę że to mogą też czytać dzieci w wieku koło 10-12 lat... tematyka poruszana tam raczej dla nich wskazana nie jest..

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 14:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Magnus z całym szacunkiem ale dzieci w tym wieku potrafią już wiele więcej i wiedzą wiele więcej niż my kiedy w tym przedziale wielkomym byliśmy, wystarczy sie rozejrzeć...

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 14:53
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
oczywiscie ale co nie oznacza że muszą oficjalnie o tym czytać... zawsze są jeszcze Ci mniej tolerancyjni rodzice bądź rodzice którzy nie chcą tego widzieć oraz wygłodniałe babcie które szukają pretekstu do afery itp rzeczy... tak czy inaczej nie twierdze że że nie wiedzą o takich rzeczach ja poprostu twierdze że tego typu asekuracja jest dobra dla wydawnictwa i nie dziwie się że dali taką informację

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-05-2005 - 15:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Wiesz to mi przypomnina aferę wokół DB, ale z tym wyjątkiem, że wydawnictwa chcą się asekruować- niby, bo w sumie TVN ma zamiar wyemitować DB którego wczesniej obsmarowało- dziwne cio nie, chciałby sie rzec.
Dla mnie ta karteczka była by odpowiednia do jakiegoś yaoi czy krwawej mangi, ale nie do Momo, której daleko do takich pozycji.

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-05-2005 - 15:44
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Magnus "manga dla dorosłych" a manga dla dzieci powyżej 14 roku życia to różnica. Ponadto dzieci w wieku 10-12 lat, jak już "interesują się M&A" to są to POKEMONY itp albo Sailor Moon w stylu "pobawmy się w czaarodziejki!! ja jestem pluton" =.=' (sama się tak bawiłam mając 8 lat X3)

Tigra, też racja co do Egmontu. Ja nie znając tematyki Brzoskwini itp byłam pewna, że ta manga ma 5 tomów, bo przez jakieś 7 miesięcy nie pokazywał się żaden kolejny =.=''''
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-05-2005 - 20:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Czuje Twój ból, jednak ja sprawdziłam i się okazało, że ma więcej ><
Wiesz jaką miałam minę, kiedy na ekranie /wtedy/ pojawiła sie liczba 16 koło ilości tomów ^^"

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-05-2005 - 21:50
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Magnus "manga dla dorosłych" a manga dla dzieci powyżej 14 roku życia to różnica.


co nie ozncza by się nie zaasekurowoać nawet gdzie tylko na jednym obrazku jest spaślak z "zabawkami"

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2005 - 18:33
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Magnus, jak już mówimy o moralności to zacznijmy od reklam na ulicach bielizny "pewnej firmy" albo gazet w kioskach naprawdę dla dorosłych, które są najbardziej na widoku Neutral

Tigra, no właśnie też mi kumpela mówiła, że to ma dużo tomów. Tylko czy to się nie robi nudne po 16 tomach?? Jak narazie jest na necie 17 odc anime... ciekawe kiedy koniec O.o (jak tam końca nie chcę bo anime ubóstwiam Razz właśnie czekam na 17 ep)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-05-2005 - 21:09
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Magnus, jak już mówimy o moralności to zacznijmy od reklam na ulicach bielizny "pewnej firmy" albo gazet w kioskach naprawdę dla dorosłych, które są najbardziej na widoku


nie mówimy o moralności tylko o asekuracji w komiksach... bielizny nie da się inaczej pokazać (teoreycznie) a gazety dla naprawde dorosłych są jak nazwa wskazuje naprawdę dorosłych komiks zaś jest i jeszcze długo będzie postrzegany jako coś dla dzieci... o to mi chodzi...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 31-05-2005 - 20:27
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Czy ja wiem... w Empiku, w Arkadii, w Wawie, widziałam, że wszystkie mangi (bez wyjątków!) stały na półeczce "Komiksy dla dorosłych". Ale to był jedyny Empik, w którym cosik takiego widziałam.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2005 - 12:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Właśnie przeczytałam w Bakajcu:
Cytat:
Ad. 1) Wszystkich tomów Brzoskwini jest 18 i wszystkie mają zostać wydane przez Wydawnictwo Egmont. Ad. 2) Cykl wydawania tej mangi jest uzalezniony od wielu czynników, między innymi tempa wydawania tej mangi w Niemczech. Myslę, że kolejne tomy będą się ukazywały średnio raz na cztery miesiące.

Ech. #evil A ja myślałam, że materiały do 'Brzoskwini' idą prosto z Japonii, a nie przez Niemcy. Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits