Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2004 - 18:05
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ta manga jest świetna... a Sae to ***** jakich mało albo wcale nie tak mało...

ogółem jeszcze niegdy aż tak nienawidziłem bohatera jak ją... chyba sobie zgram serial TV z aktorkami bo ciekaw jestem jak ja w serialu live pokazali

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-09-2004 - 21:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
Angel_Yukari napisał/a:
T.T no i wyszedl kolejny tom == ta manga powinna się nazywac "jak ja nienawidze Sae". Jezuuuuu paskudna zdzira == ciekawy czy Jigoro zartowal czy naprawde to zrobil ...


Ani to, ani to. Widac, ze to po prostu intryga, rozebral i wsadzil do lozka :P

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 15:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Sae- dałam kumpowi do przeczytania, to ten uznał, że jakby ją w realu zobaczył to normalnie (moje widzenie) "serduszka zamiast oczek", to go się pytam, "Ale człowieku, to jest &(*#%%^6" a on mi na to "ale jest o co walczyć"
Dalej było jush tylko gorzej =.=

Bardzo mi się podobalo, jak kupiłam to od razu przeczytałam, świetne tylko żal mi trochę blondaska (Jigoro czy jak mu tom), on się w niej buja a ta traktuje i wykorzystuje go jak smiecia- czy ona jest ślepa- ech normalnie się uzalezniłam Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Angel_YukariOffline
Temat postu: ^^  PostWysłany: 27-09-2004 - 17:29
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-02-2004

Skąd: z Gorzowa ^^

Status: Offline
TIGRA napisał/a:

Bardzo mi się podobalo, jak kupiłam to od razu przeczytałam, świetne tylko żal mi trochę blondaska (Jigoro czy jak mu tom), on się w niej buja a ta traktuje i wykorzystuje go jak smiecia- czy ona jest ślepa- ech normalnie się uzalezniłam Smile


bosh jaki porządny facet zgodziłby się gdyby jego dziewczyna poprosiła żeby się przespał z jej koleżanką == idiota ==
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-09-2004 - 19:59
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
ten nasz gwiazdor tez nie jest bez skazy cos czuje... coś mi sie w nim nie podoba... zwłaszcza to spojrzenie w samochodzie...

a Sae... Tigra jezeli to Cibie ucieszy to tez twierdze Ĺźe Sae to )(&*^%*

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 10:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
Magnus napisał/a:

a Sae... Tigra jezeli to Cibie ucieszy to tez twierdze Ĺźe Sae to )(&*^%*


dziękuję, że mnie rozumiesz ^^
ale mam jakieś żle przeczucie a może dobre, że Sae nie będzie pierwszą i ostatnia która coś namiesza

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 10:35
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
no nasza gwiazda (znaczy sie Mr. J) na 100% cos też wymyśłi... w końcu wybryki Sae mogą sie znudzić czytelnikom...

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-09-2004 - 16:24
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Jak nie dostane w tym tygodniu 5 tomu to zaczne gryzc!!!!!

Jesli dobrzezrozumialam to ten model chce sie przespac z Momo, bo mu Sae kazala?! Walniete O_O Ale nie bardziej jak namowila Tyijego by poczwiczyl pocalunki Razz W sumie biorac pod uwage teorie, ze facet mysli tylko o seksie... (bez urazy panowie Wink )

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KeiraOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 16:14
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 15-05-2004

Skąd: Częstochowa

Status: Offline
Tyle się czekało na ten piąty tom, przeczytało w pięć minut i... teraz znowu zżera mnie ciekawość co będzie dalej! Razz Nie znacie chociaż przybliżonej daty wydania kolejnego tomu? Bo z takimi odstępami jakie były ostatnio to chyba na mojej maturze będą kończyć.. (a mam lat 15 Razz )

_________________
From The Cradle To Enslave
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 16:28
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Jesli chodzi o brzoskwinie to normalne, telenowela wciaga i nei mozna sie doczekac przyszlego odcinka.

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-10-2004 - 22:32
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
ja przeczytałam wczoraj... ech... w zasadzie Brzoskwinia podobała mi się tylko w 1 tomie, a potem to już z górki w brazylijskie mydło, heh _^_ Sae jest postacią tak obrzydliwie do przewidzenia, że już mi się nawet nie chce czytać dymek z jej wypowiedziami. W ogóle, pomijając wszystkie perypetie "wprowadzające w błąd" i tak skąńczą się w ostatnim tomie Brzoskwini wiadomo jak, heh... Jigoro... no tak, jest boski i w ogóle jak tak można, głupia Sae, bla bla bla... ale wiecie, mi się ten fragment najbardziej podobał, kiedy ona z nim zerwała... Ta zraniona duma narcyza, hehe... pewnie wcześniej [w domyśle czytelnika] żadna laska go tak nie potraktowała [to on był tym, co odchodził i łamał dziewczęce niewinne serduszka]. Sae uratowała honor wszystkich fangirl! Wink Nie no, ja się nie mogę doczekać, kiedy ona znów się na niego wypnie, kiedy tylko spełnił jej zachciankę z "uwiedzeniem Momo".... to będzie wspaniałe *.* <moja wredna, feministyczna strona>
Co innego, że to jedno dziwne spojrzenie wzbudza wiele zainteresowania i rozmyślań. Mszczący się Jigoro na Momo za swoje niepowodzenie w związku z Sae... Biedna Momo, tyle jeszcze będzie mieć przeszkód i chamskich potknięć zanim się zejdzie z Kairim, ech....

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-10-2004 - 17:07
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
W końcu dorwałam 5 tom. Very Happy Trzyma poziom poprzednich, czyli jest super. Very Happy Tylko szkoda, że tak mało w nim Kairi, raptem na 3 stronach. Sad I ciekawe, co Jigoro widzi w Sae. Confused Choć pewnie po hotelowym incydencie, wzruszony delikatnością i urodą Momo Razz przerzuci się na nią. Wink

Nachebet napisał/a:
Biedna Momo, tyle jeszcze będzie mieć przeszkód i chamskich potknięć zanim się zejdzie z Kairim, ech....
To jakaś pewna wiadomość, czy jednak gdybanie. Razz Bo ja się wciąż boję, że Momo jednak będzie z Tyjim. Mad

Keira napisał/a:
Tyle się czekało na ten piąty tom, przeczytało w pięć minut i... teraz znowu zżera mnie ciekawość co będzie dalej! Razz Nie znacie chociaż przybliżonej daty wydania kolejnego tomu?
Mam dokładnie takie same odczucia. Smile Podejrzewam, że 6 tom wyjdzie w styczniu. No bo skoro w zapowiedziach na listopad i grudzień go nie ma... Confused

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SileneOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 18:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 27-02-2004

Skąd: Świnoujście

Status: Offline
Hm..... tez w koncu dostalam 5 Peach Very Happy (i podobnie nei moge doczekac sie 6 ;p)

Hm.... mimo wszystko wciaz lubie mogela Smile Mowi sie ze milosc oglupia, jednak to bylo troszke kretynskie z jego strony, ze jej uwierzyl. Pier ona go rzuca bo chce tamtego(i mowi mu to) potem mu mowi, ze klamala by tamta sie nie zloscila... =='

_________________
Kładę się często do łóżka z życzeniem, czasem z nadzieją niezbudzenia się więcej, rano niestety otwieram oczy, widzę znów słońce i czuję się nieszczęśliwy.
"Cierpienia młodego Wertera" Goethego
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
NachebetOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-10-2004 - 22:13
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 06-07-2004

Skąd: Poznań

Status: Offline
@Dida
przecież to widać już na początku jak się manga skończy x_X myślicie, że po co ona jest teraz z Tyjim? Po to żeby go wreszcie rzuciła dla KairiegoXD W końcu to jego, nie Tyjiego ratowała w morzu [czy czym tamXD], potem basenie [przeznaczenie, to oczywiste :>], potem to oczywiście Kairi ją pocieszał, kiedy miała problemy ze swoim chłopakiem, tak samo pomagał jej, kiedy Sae owinęła sobie wszystkich wokół palca [procz poczciwego Kairiego xD]... tak samo teraz... jego postać jest ukrywana, ale przyjdzie czas i na niego, spokojnie. To jest wręcz oczywiste, nie trzeba mieć skanów z netu, żeby się domyśleć Razz
Silene napisał/a:
Hm.... mimo wszystko wciaz lubie mogela Mowi sie ze milosc oglupia, jednak to bylo troszke kretynskie z jego strony, ze jej uwierzyl. Pier ona go rzuca bo chce tamtego(i mowi mu to) potem mu mowi, ze klamala by tamta sie nie zloscila... =='

bo ta manga jest lekko nie na poziomie, niestety... bez urazy, ale takie jest moje zdanie.

_________________
szare gołebie
przynoszą szarym ludziom
skrzydlate myśli

Mariusz Parlicki
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-10-2004 - 14:38
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Nachebet, otworzyłać mi oczy. W ogóle o tym nie pomyślałam. Mr. Green
Obiektywnie patrząc Brzoskwinia rzeczywiście może być lekko nie na poziomie, no i przypominać telenowelę (a wiadomo, jaki tego typu produkcje reprezentują poziom). Ale co z tego? Razz Skoro i tak mi bardzo się podoba, chcę wiedzieć, co będzie dalej i z niecierpliwością czekam na kolejne tomy. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits