Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2007 - 12:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Pójdź do dowolnego sklepu odzieżowego (poza Sunset Suits itp.) i wyszukaj jakieś fajne męskie wdzianko, takie żeby nie było metro.
Niestety teraz na każdym kroku lansuje się modę metro (a nawet powiedziałbym gejowską). I jak tu chopak ma się ubrać, skoro do wyboru jest dres albo różowa bluzeczka? Pozostaje chodzić w starych i wytartych ciuchach.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Katana
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2007 - 13:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-04-2007

Skąd: Wałbrzych

ja preferuje dres Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2007 - 19:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Ja tam noszę nieśmiertelny zestaw jeansy + t-shirt i nie czuję się metro Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-04-2007 - 19:41
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Zaszłam z kumpelą do solarium i chciała "wziąć" tubę (dla chłopców, którzy nie wiedzą co to ;] - takie solarium, w którym się stoi a nie leży ^^") na co babka jej odpowiedziała, że będzie wolna za 22 minuty, bo jakiś Pan poszedł =__= - nie lubię facetów, którzy się opalają na solarium ;/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2007 - 10:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Jaaaaaa... Nienawidzę Was xP.. To nieprawda że się nie myję xP.. A w gry nie grywam, gdzieś od wakacji i przejściowej manii na UFO: Enenmy Unknown : P..
Fakt, jesteśmy rozpoznawalni (w sporej części, przysuszeni okularnicy, przesączeni logiką praktyczną w każdej niemal wypowiedzi. No i dowcipy o stosie..).
Fakt, jesteśmy hermetyczni (pójdźcie kiedyś z informatykami na piwo : P..)
Ale..
Mamy powodzenie u architektek xD (sprawdzone praktycznie xD)!

Acha, miało być ponoć o kobietach : P..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2007 - 10:37
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Jakoś ze mną ludzie chodza na piwo i nie narzekają na hermetyczność Rolling Eyes
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 29-04-2007 - 10:42
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2005



Hmm - Sinn, nie twierdzę, że ze mną chodzą tylko informatycy, chodzi o To że kiedy siedzimy w gronie samych informatyków, to rozmowy są trochę śmieszne czasami, jeśli spojrzy się na Nie z perspektywy osoby trzeciej ; P.
A dorzucę jeszcze do poprzedniego post'a:
Moja Ania do swojej koleżanki, która poznała informatyka:
- Zainstalował Ci już Fajerfoksa?
xP

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 08:54
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Dobra Mike, chciałeś o wadach facetów to proszę bardzo:
1. jak mają jakiś problem, to oczywiście cały świat jest temu winny i zamiast poszukać jakiegoś sposobu na rozwiązanie to jest oczywiście najpierw litania, jaki to straszy problem i że to jest wina tego i tego..., i gdyby nie to i to..., to by się coś tam... Dopiero po czymś takim, trzeba pomyśleć o rozwiązaniu Very Happy
2. jak się nie powie do chłopa prosto z mostu o co chodzi to oczywiście sam się nie domyśli, dlatego tu rada do forumowiczek, które jeszcze tego nie doświadczyły, jak macie jakiś problem albo żal o coś do swojego ukochanego to mu to powiedzcie od razu, a nie liczcie na to, że sam przemyśli i zrozumie, dlaczego jesteście smutne
3. oczywiście zawsze najważniejsi koledzy, nie mam nic do tego, bo przyjaźń jest niesamowicie ważna, ale Panowie trochę umiaru
4. Niestety czasami nie potrafią zrozumieć, że mamy ciężkie dni w naszym życiu i nie będziemy się wiecznie szczerzyć od ucha do ucha
5. Poza komputerem i netem istnieje piękny świat, trzeba go czasem dostrzec Very Happy
6. Drażni mnie oczywiście też to, że większość naszych Panów nie lubi spotkań w gronie rodziny, a ja wręcz uwielbiam "spędy rodzinne", więc można się czasem poświęcić i przynajmniej udawać, że się dobrze bawicie
7. I jeszcze niekiedy takie dziwne przeświadczenie, że Wasze zajęcia/praca są ważniejsze od naszej Rolling Eyes
8. Brak jakiejkolwiek inicjatywy, jeżeli chodzi o typowe prace domowe (sprzątanie itp.)
Oczywiście powyższe punkty napisałam na podstawie moich wieloletnich obserwacji, oraz skarg moich przyjaciółek, a nie tylko w oparciu o własne doświadczenia życiowe Wink
Na chwilę obecną to chyba tyle Very Happy
Dodam, Ĺźe poza tymi kilkoma sprawami wszystko jest jak najbardziej ok Very Happy
Drogie Panie, jeżeli jeszcze macie coś do dodania do tej listy to proszę oczywiście o dopisanie, nasi Panowie z forum, może wyciągną z tego jakieś wnioski, albo po prostu się oburzą, że nic takiego nigdy nie ma miejsca Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 10:36
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Pani burmistrz ma zaskakujaco duzo racji! O_o To bardzo trafne uwagi. Wink Komentarz wlasny:

ad. 1. Gdy facet marudzi, to znaczy, ze nie a pomyslu na rozwiaznaie problemu - lub mu sie nie chce. Wink Dlatego nie zawsze marudzi, bo czasem ma pomysl i mu sie chce. Ale Wy widzicie tylko wtedy, gdy marudzi - dlatego tylko to zapamietujecie. A facetowi trzeba okazac wdziecznosc za staranie sie! Very Happy A nie wychowywac go w przekonaniu, ze tylko jak marudzi to jest zauwazany. A tak postepuje 99% dziewczyn. ;-P

ad. 2. Calkowita prawda. Smile Jak nie dasz bezposrednio w pysk, to sie nie zorientuje.

ad. 3. Facet ktory nie ma zaplecza poza zwiazkiem, przestaje byc facetem. Smile Niech pani burmistrz nie narzeka, tylko sie cieszy z tego stanu.

ad. 4. Prawda! O_o

ad. 5. Prawda! xD [ale tu akurat wyjatkowo ostrze krytyki mnie nie zahacza]

ad. 6. True... Smile

ad. 7. True! xD Ale egocentryzm to nie tylko cecha facetow. Wink

ad. 8. No nie no, to akurat jest calkowicie oczywiste... ;-P

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 11:06
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Ad. 1. Jak problemu nie rozwiąże, to będzie musiał słuchać marudzenia, więc już woli sam pomarudzić Wink
Ad. 2. No właśnie. Czy tak trudno to zrozumieć. Żadnych metafor, subtelnych sugestii, czy innych aluzji -- zamiast tego kawa na ławę.
Ad. 3. Warto mieć wspólnych znajomych.
Ad. 4. W takich wypadkach trzeba klarownie wytłumaczyć ococho, a nie z miną kwaśną jak cytryna mówić, że nic nie jest.
Ad. 5. Przydaje się do tego rower.
Ad. 6. Z rodziną to się dobrze na zdjęciach wygląda. I to jeszcze nie zawsze.
Ad. 7. Bo jak facet czegoś nie zrobi, to potem musi słuchać godzinami jaki to on jest, a jak babeczka czegoś nie zrobi, to facet zazwyczaj nie zauważy nawet. Poza tym niektóre czynności są dla nas zupełnie niezrozumiałe, więc jednocześnie nieważne.
Ad. 8. Bo estetyka to nie nasza działka. Jeśli nogi nie kleją się do podłogi, a warstwa kurzu nie przekracza poziomu klawiatury, to jest OK. Ale czasem wystarczy powiedzieć co facet ma zrobić, to zrobi. Tylko precyzyjnie, bo jak się powie 'odkurz pokĂłj' to odkurzy pokĂłj i ani mm² więcej.

Może forumowe panie wyciągną z tego jakieś wnioski Wink

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.


Ostatnio zmieniony przez iss dnia 06-07-2007 - 11:11, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 11:09
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
Hmmm... ciekawe uwagi, dało mi to do myślenia. Wprowadzę przez tydzień Wasz tok myślenia i zobaczymy co z tego wyniknie. Wyniki mojego badania za tydzień Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 11:49
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Nie rob tego! ;-P Jeszcze Ci zostanie i bedziesz do konca zycia myslec, jak facet! Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MAJOROffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 12:34
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 02-07-2007



Status: Offline
HA HA nie wzięłam tego pod uwagę Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ImposOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 20:12
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 10-09-2005



Status: Offline
ad. 2 Mówienie prosto z mostu niestety nie zawsze działa. Zdarzało mi się już, że panowie po usłyszeniu "najprawdziwszej prawdy" zaczynali się doszukiwać drugiego dna albo zwyczajnie się obrażali...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-07-2007 - 20:23
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Bo liczy sie nie tylko, co mowisz, ale jak to mowisz i co sie dzieje potem. Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits