Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:28
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Cytat:

Kobiety lekkoduchy są "pociągające" (imo) ale tylko na krótką chwile, potem facet dochodzi do wniosku, że to nie to czego chciał do końca i szukał; więc zaczyna polowanie na nową owieczkę, może tym razem bardziej spokojniejszą

Hłe, hłe, hłe, ale czasami jest juz za późno i nim się zorientuje, że to nie to, to jest już związany Razz. Zawsze mnie to bawiło - niby faceci tacy inteligentni, a tak się dają nabrać Razz. Oprócz tego, wybrzydzać można tylko do pewnego momentu, potem co lepsze "sztuki" są już zajęte Razz.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 18:56
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
To brzmi jak przepowiednia zagłady z pewnego punktu widzenia ^^ LOL Very Happy

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 19:12
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
mam wade numer 1 - są

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 19:22
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Ło jejciu XD! Co za FEMINISTYCZNY temat! Ależ baby są wredne _^_ ! Jesteśmy nie lepsze =__= ... więc tylko czekać, aż się pokaże temat "Wady u kobiet"... A ten temat sam w sobie jak z jakiegoś Glamour _*_'''

A ja chłopców bardzo lubię ^-^ Czasami za bardzo pajacują i chcą się popisać, by pokazać innym samcom, że mają uznanie samic - to jest denerwujące. No i denerwują mnie naiwni faceci i też takie - jak to ja mówię - "ci*y męskie", które nie mają własnego zdania i sami nie wiedzą czy mają te swoje jaja, czy to tylko pokeball'e or sth -____________-''
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 19:23
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Magma, no co Ty Smile. Przecież Ty młoda jesteś, co to za podejście? Faceci niewątpliwie są potrzebni - kto, jak nie oni, powodują wojny i wybijają całe tabuny ludzi, dzięki czemu nie mamy przeludnienia tak szybko? Kto, jak nie oni, zrównują część kobiet do roli kogoś marniejszego niż krowa, dzięki czemu nie cierpimy na kompleksy wyższości? Kto decyduje, czy mamy rodzić dzieci i jednocześnie całkowicie nie dają nam do tego prawa stwarzając takie a nie inne warunki bytowe - dzięki temu nie musimy zbytnio nadwyrężać naszych "kurzych możdżków" myśleniem? ;P
A na serio - no bez przesady. Są fajni faceci i ci mniej fajni. Spotkanie kilku palantów nie oznacza, że cała reszta jest taka sama Smile. Nie bądź zgorzkniała Smile.
Ja uważam, że faceci nie mają jakiś szczególnych wad - każdy jest swoistym okazem i ma swoje zalety i wady. Dlatego wypowiadając sie na temat złych cech nie bardzo mogę uogólniać. I panowie są jak najbardziej potrzebni! Bez nich świat byłby nudny Smile.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 19:26
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
I jeszcze jedno - dlaczego panowie są potrzebni - dopoki nie poznalam Mikeusza nie bylam taka zlosliwa!!! ;P
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 21:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
No dzieki, ja tez Cie kocham... _-_,, Zawsze bylas zlosliwa jedza. ;-P Tyle, ze wczesniej sie hamowalas. Teraz nie musisz, bo masz Matsu. ;D Teraz wychodzi Twoja prawdziwa natura!

A co do meduz, ktore plyna z pradem i nie maja wlasnego zdania - Hunter ma racje. Dziewczynom pewne rzeczy uchodza, ale bycie facetem to juz jednak pewne zobowiazanie. Wink

I kurcze, nie bede przepraszal za to, ze od dziewvczyny oczekuje nie tylko tego, by mi pierogi gotowala na obiad. Wink I taaaa, jakbym powiedzial: "A moze pojdziemy na paintball?", to zeby nie odpowiadala: "Oszales? Ubranie wybrudzisz!"...

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 21:40
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Mike, ożeń się ze mną Very Happy!
Ale co do paintballa - Ty stawiasz XD
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 21:45
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
...xD

To to akurat Pikus, ale... Ale Ty jestes z Olsztyna! xD Dalej sie nie da, dalej juz sa tylko te krokodyle, ktore podtrzymuja Ziemie. xD

Bylem raz w Olsztynie. Wink Pociag stanal w szczerym lesie, w oddali widac bylo tylko glodne wilki - tak, to byla stacja Olsztyn Glowny... xD

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 21:56
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Phi V_V Czy telenowele nie nauczyły Cię, chłopcze, że miłość potrafi pokonać wszelkie granice?
Olsztyn jest piękny! To kraina mlekiem i miodem płynąca! Kraina jezior, nimf i syren! Myślisz, że Goplana z "Balladyny" Słowackiego skąd pochodzi? Z OLSZTYNA! A Hołowczyc? Z OLSZTYNA! Nawet Magda eM. pochodzi z Olsztyna!
Zero wyobraĹşni...

Swoją drogą - nie lubię też kiczowato-romantycznych facetów. (i nikt nie zarzuci offtopu ;3)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-04-2007 - 23:18
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Taaaa, ale gdzie lezy ta granica kiczowatosci... Wink Poza tym jak jest lepiej: za duzo romatyzmu (ryzyko kiczowatosci), czy za malo (ryzyko oschlosci?). W ktora strone lepiej? A raczej - w ktora strone mniej zle? Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Katana
Temat postu:   PostWysłany: 24-04-2007 - 05:25
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 11-04-2007

Skąd: Wałbrzych

wszystko zalezy od chwili ktora czasem wymaga romantycznosci a czasem oschlosci
nie mowcie tez o nas jak o jakichs okazach dzikich ktore myslicie dziewczyny ze juz calkiem zbadalysci i wszystko wiecie juz o nas nawet w najgorszym facecie jest jakis + ,a zaloze sie ze nie jeden z nas czyms zaskoczyl was (nie zawsze pozytywnie)
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
LoanaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-04-2007 - 07:47
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 01-01-2006



Status: Offline
Mike napisał/a:
No dzieki, ja tez Cie kocham... _-_,, Zawsze bylas zlosliwa jedza. ;-P Tyle, ze wczesniej sie hamowalas. Teraz nie musisz, bo masz Matsu. ;D Teraz wychodzi Twoja prawdziwa natura!

A właśnie że nie! Nie byłam nigdy zbytnio złośliwa, bo uważałam, że jest to nieładne zachowanie. Ale w Twoim towarzystwie po prostu musiałam zacząć być złośliwa, żeby być na równym poziomie z Tobą Razz. Bo jakbym była nadal taka miła jak kiedyś to pewnie sprowadzałbyś mnie do poziomu podłogi co chwila Razz. A tak - szkolę sobie na Twojej osobie moją złośliwość i możesz być zadowolony, bo nie lubisz przecież "zbyt miłych" dziewczyn, no i możesz sobie ze mną podyskutować Razz.

Cytat:
by mi pierogi gotowala na obiad.

Niezalezna komisja ekspertów radzi Ci jednak, zebys zmienił sklep, pierogi z Biedronki wygrywaja w rankingach "najgorsze pierogi we Wrocku", razem z tymi teskowymi Razz.

Cytat:
to zeby nie odpowiadala: "Oszales? Ubranie wybrudzisz!"...

Naucz się prać, nie będzie problemu Smile.

Hunter napisał/a:
Mike, ożeń się ze mną !

No widzisz Mike, a skarzyles sie kiedys, ze malo kandydatek masz - a tu prosze Smile.

Mike napisał/a:
Ale Ty jestes z Olsztyna!

Ale wybrzydza -_-'

Cytat:
Taaaa, ale gdzie lezy ta granica kiczowatosci...

To zalezy od humoru kobiety i jej nastroju Razz Dlatego ciezko trafic Smile

Cytat:
A raczej - w ktora strone mniej zle?

Stawiam na "mniej kiczowatosci", blizej wtedy bedzie do "niezalezny mezczyzna z prawdziwym charakterem".

Oprocz tego, Panowie, czy Wy staracie sie dogodzic kobietom??? Dajcie spokoj, tego sie nigdy nie da zrobic do konca dobrze. Jak bedziecie ja olewali, to pewnie bedzie za Wami latala, bo tacy jestescie "nie do zdobycia", jak bedziecie mili (i tutaj opis tego, za co lubi panĂłw Tigra) to owszem, beda z Wami przebywac i dobrze sie czuc, ale na stale wybierze sobie "prawdziwego macho", a nie takiego mieczaka Razz. Najlepsza rada - badzcie soba! Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-04-2007 - 08:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Cytat:
Oprocz tego, Panowie, czy Wy staracie sie dogodzic kobietom??? Dajcie spokoj, tego sie nigdy nie da zrobic do konca dobrze. Jak bedziecie ja olewali, to pewnie bedzie za Wami latala, bo tacy jestescie "nie do zdobycia", jak bedziecie mili (i tutaj opis tego, za co lubi panĂłw Tigra) to owszem, beda z Wami przebywac i dobrze sie czuc


bo to jest tak Ĺźe za zalety sie lubi a za wady kocha...

Cytat:
Najlepsza rada - badzcie soba!


i to sie tyczy obu stron Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 24-04-2007 - 13:41
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
wiesz mangowcy to czwarta plec
ni kobieta ni mezczyzna ni eunuch
wiesz nie to ze nie ma facetow ktorych nie lubie
ale widze zbyt wiele ich wad
mojego faceta tez i moich miskow zwlaszcza

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits