Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2008 - 01:00
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Status: Offline
Szeroki p?dzel z w?osia (jakiego? zwierzaczka, ale nie powiem jakiego bo nie wiem - fakt faktem, ?e bardzo delikatny) i spr??one powietrze - tylko i wy??cznie to do czyszczenia.
A te? mnie trafia jak przychodz? znajomi i tylko widz? zbli?aj?ce si? niebezpiecznie wyci?gni?te r?ce ku figurkom - czas jakby zatrzyma? si? dla mnie w miejscu, no matrix Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 01-06-2008 - 11:15
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 31-07-2007

No to mamy co? co nas ??czy, bowiem mam to samo szczególnie jakie? par? miesi?cy temu, jak w odwiedziny wpad? kumpel brata, któremu dla zabawy (?) chcia? pokaza? jedn? z moich figurek ?ci?gaj?c jej spódniczk?. My?la?em, ?e go zat?uk? (nie ma to jak braterska mi?o??).
Te? nie lubi? za bardzo jak przychodz? do mnie przyjaciele (ma?o ich zosta?o - wi?kszo?? wyjecha?a do W.Brytanii), wyci?gaj?cy r?ce w stron? figurek (w ko?cu przyda?o by si? kupi? zamykan? gablotk?), by je zobaczy? z bliska.
Wówczas zawsze jako? strach zagl?da mi w oczy, a "sarducho" wali mi jako? mocnej.
Niestety moje pro?by nie zawsze pomagaj?, bo mnie nie chc? s?ucha?, ale mo?e w ko?cu kiedy? si? uda. Szczególnie, ?e je?li ja jak do kogo? id? w odwiedziny, najpierw pytam si? czy mog? ruszy? to co mnie interesuje. I niestety tego te? wymagam od odwiedzaj?cych przyjació?.
Niestety nie wszyscy potrafi? zrozumie?, ?e cho?by takie figurki s? do ogl?dania, a nie do dotykania. Oj, ci??kie jest ?ycie kolekcjonera Twisted Evil .

A o p?dzelku nie pomy?la?em, dzi?ki za pomys?. B?d? musia? si? rozejrze? po sklepach i takowy zakupi?, a nawet kilka o ró?nych wielko?ciach Smile .

P-chan' s fan site

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Losiul
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2008 - 11:11
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 22-02-2005

Kurcz?, nie ?al wam ?e zbieracie rzeczy które tylko "s?"? Stoj? na pó?ce i odbijaj? promieniowanie ?wietlne i nawet wam nie wolno ich dotyka?? Jak to jest? : )

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2008 - 12:25
Moderator
Moderator

Ale wcale tak nie jest!
Nam wolno je dotyka?, na tym polega kolekcjonowanie Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
diablicOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-06-2008 - 13:10
Debiutant
Debiutant

Dołączył/a: 29-05-2008

niektorzy kolekcjonuja:

znaczki (zeby miec co lizac)
plastikowe butelki (potem plywa taki smietnik po Wisle)
zyletki (Hello EMU kids)
d?ugopisy (klik-klik-klik-klik-klik i tak 24/7)
pilki (niech ja tylko dorwe tego skur.... co mi szybe wybil...)
zamki do drzwi (trzeba na czyms sie uczyc do zawodu)
kalendarze (dla tych co stracili jedn dzien, albo rok >>')
panties (o_O oro ???)
klepiki drewniane (to z ich braku)
piasek (by z nodow sobie policzyc ziarenka)
no?e (dla tych co sa jeszcze pod Grunwaldem)
zapalniczki, bibulki (te do fajek)
lufki (tez do fajek >>')
... itd

Deedlith_AnthyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2008 - 19:17
Nowicjusz
Nowicjusz

Dołączył/a: 12-05-2007

Có?...Na relatywnie tanie figurki mi nie szkoda, maks to dla mnie 100 z?(ale musi naprawde mi sie podoba?) i raczej cz?sto sobie nie pozwalam na wydawanie tyle na jedn? figurk?
.
Napewno nie wyda?abym 700 z? na Dollfa/figurk?...Moja przyjació?ka ma zamiar zamówi? sobie, z jednej strony podziwiam j? za taki zapa? i po?wi?cenie..z drugiej..te? my?le, czy nie szkoda jej troche...?
Ale wiadomo, ka?dy sie czasem "zakochuje" w przedmiocie i MUSI go mie? Smile
W?a?nie, NAM w?a?cicielom wolno, INNYM nie XD
Te? sie ba?am o moj? Aeris, inne wolno maca?, a? tak cenne/t?uk?ce sie nie s?-ale Aeris za mocno r?ke wygniesz i pach...Temu daje jej dotyka? tylko Najlepszej Przyjació?ce Wink która odpowiednio uwa?a.

P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-08-2008 - 20:02
Czytelnik
Czytelnik

U mnie nie ma takiego problemu, je?li czego? bardzo chc? nie zale?nie od ceny staram si? to dosta? (cho? same ch?ci nie zawsze wystarcz?).
Jedynym problemem mo?e by? to, ?e niestety nie zarabiam zbyt du?o (klasa przeci?tnego Polaka?), i na dro?sze "cude?ka", nie mog? sobie od razu pozwoli? i tym samym musz? cho?by kilka miesi?cy na to zbiera?. A to mo?e oznacza?, ?e pó?niej tego mog? ju? w ogóle nie dosta?.
W ko?cu nie wszystko mo?na mie? od razu a podejrzewam, ?e gdyby mnie by?o sta? na to wszystko to by mnie to ju? tak nie bawi?o jak teraz^^.

Wracaj?c natomiast do sedna sprawy, to nie b?d? ukrywa?, ?e jestem zainteresowany tymi o to figurkami, i chcia?bym je w przysz?o?ci dosta? w swoje r?czki^^.
Niestety na razie nie dysponuje informacjami na temat tych trzech figureczek, bowiem zdj?cia pochodz? z Wonder Festival 2008 Summer, a przyda?a by si? tu znajomo?? japo?skiego^^ (ja nadal si? na razie dokszta?cam na w?asn? r?k? - w planach jest jaki? kurs).

P-chan' s fan site

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2008 - 00:19
Moderator
Moderator

Ekhm s?u?? swoj? skromn? wiedz? figurkow? ^^"

Pierwsza Panna to: lycoris Radiata; Skala: 1/8; Producent: Hobby Stock i Alter; Data ukazania sie jako PVC: Wrzesie? 2008; Cena ok: 8,000 Yen.

Druga figurka to: With You Mitsumeteitai Noemi Itoh ; Skala: 1/8; Wydawca/producent: Kotobukiya; Data ukazania si? jako PVC: Grudzie? 2008; Cena ok: 7,000 Yen.

Trzecia to: Nanako - Nekomimi School Swimsuit Ver.; Skala: 1/5; Seria: To Heart2 Another Days; Data ukazania si? jako PVC: Listopad 2008; Cena ok: 9,800 Yen. Te? na ni? zachorowa?am Very Happy

P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2008 - 18:37
Czytelnik
Czytelnik

TIGRA napisał/a:
Ekhm s?u?? swoj? skromn? wiedz? figurkow? ^^"

Eee o tym to ja nie pomy?la?em, ale dobrze mie? kogo?, kto akurat rozpoznaje te trzy figurki^^.

W ko?cu tyle tych figurek si? ukazuje, ?e cz?owiek nie nad??a z informacjami na ich temat, jak cho?by to z jakich serii pochodz?. Tigro sk?d Ty bierzesz te wszystkie informacje Question Confused .

P-chan' s fan site

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 06-08-2008 - 19:04
Moderator
Moderator

A sama tak jako? nie wiem Smile
Tak zdj?cia przegl?dam, plany wydawnicze i co nie co wpada do ?ebka informacji Smile

P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-08-2008 - 19:04
Czytelnik
Czytelnik

Fakt mog?em si? domy?li?, w ko?cu robie to w taki sam sposób, ale jako? nigdy nie mia?em dobrej pami?ci to takich spraw, przynajmniej nie od razu zapami?tuje wszystkie figurki, które mnie interesuj?. To ju? o dziwo lepsz? pami?? mam do muzyki i tekstów^^.

P-chan' s fan site

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 23-08-2008 - 12:27
Moderator
Moderator

Przed Pa?stwem prototyp dwóch figurek z serii Code Geass: Kallen i Shirley, których zdj?cie ukaza?o si? w najnowszym wydaniu magazynu Hobby Japan. Znalaz?am gdzies informacj?, ?e na Wonder Festival 2008 Summer by?o mozna je dosta? w ramach akcji Alpha x Omega’s “Secret”.

P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2008 - 08:36
Czytelnik
Czytelnik

Ja za to ostatnio trafi?em na oto tak? figurk?, która rzekomo ma wyj?? w grudniu tego roku w cenie ok 128$. Nie ukrywam, ?e mnie zatka?o, gdy j? ujrza?em, bowiem naprawd? prezentuje si? do?? sympatycznie. A przedstawia Yoko w bardziej realistycznym wykonaniu Razz .
No i chyba zaczn? male?kie polowanie na ten okaz^^.

P-chan' s fan site

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-11-2008 - 12:43
Moderator
Moderator

Ach Yoko Smile Widzia?am j? ostatnio na stronie E2046 (zak?adka Gathering) jako pre-painted. Osobi?cie mam pewne zastrze?enia co do wykonania brzucha i pleców - co? jest z nimi nie tak... Przygl?daj?c si? jednak detalom np. buty, karabinek, usta stwierdzam, ?e mimo mankamentów jest bardzo ciekaw? pozycj? Smile

P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-12-2008 - 12:50
Czytelnik
Czytelnik

Ostatnio przeszukuj?c, kolejny raz pewien japo?ski sklep wysy?kowy, natrafi?em na taki oto okazik Bell-chan (pre-order).

Belldandy Griffon Enterprises Ver.
Scale: 1/8 (ok 17 cm)
Producer: Hiroman/Griffon Enterprises
Sales Price: 11,800/11,210 (pre-order)
Material: PVC

P-chan' s fan site

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat