Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-12-2007 - 15:45
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 04-07-2003

Status: Offline
And the oscar goes to....
Dark Elf, ex aequo z Ayanami ;]

Chief Joseph of Nez Perce,1877

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-12-2007 - 15:05
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Hmm Lineage II - ?wietny wybór. Na pewnym mi?dzynarodowym portalu aukcyjnym by?a do kupienia, jednak cz?owieczek chcia? za ni? 100euro + 42euro za dostawe...
?ycie jest takie niesprawiedliwe Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2007 - 00:36
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Taaak... Czasem patrzysz na znalezion? rzecz, bo niekoniecznie figurk?. Cena jest przyst?pna. Ju? liczysz pieni?dze, czy wystarczy. A potem zauwa?asz koszty wysy?ki. I przypominasz sobie o ew. cle. I ju? nie jest tak ?miesznie Sad

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2007 - 17:43
Moderator
Moderator

ma?y offtop: Jak mój tata dzisiaj, zakupi? dwie figurki za ok 800z?, to mu jeszcze do?o?yli w Urz?dzie Celnym 155z? op?aty celnej + VAT. A ?eby tego by?o ma?o, to jedn? mu rozpakowali w celu sprawdzenia zawarto?ci... no i sta?o si?, jak j? rozpakowa? ju? w domu, okaza?o si? ?e j? mu po?amali. Czyli jutro na ul. ??czyny b?dzie zadyma!

A teraz temacik g?ówny.
Saber z anime/mangi/gry Fate Stay Night. Jest ona w skali 1/6 (ok. 26 cm wysoko?ci), tworzywo ju? tradycyjnie PVC&ABS, wyprodukowana przez firm? Alter, waga 3.1lbs. Dobra wiadomo??: ju? do nabycia (jak kto? ma szcz??cie). Sugerowana cena: ok 75$

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-12-2007 - 23:15
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Oj, b?dzie dym... Zdaj relacje ;]

?al normalnie, ?e ludzie nie szanuj? cudzej w?asno?ci. Ja sam nie raz znajdowa?em swoje paczki powyginane, pogniecione, z dziurami zrobionymi specjalnie, ?eby zajrze? co jest w ?rodku.

USAGIOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2007 - 10:38
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 08-09-2005

Pewnie powiedz? mu ,?e sam j? po?ama? O_o Bo przyjmuj?c figurk? po?wiadczy? ,ze wszystko z ni? jest ok -_-

?oah jaka ?liiiczna ;3 Jak by si? ja da?o kupi? na jakim? konie na którym b?de za rozs?dn? cen? to biore :>

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2007 - 15:35
Moderator
Moderator

Usagi na konwencie pewnie by za ni? chcieli jakie? 300z? jak nie wi?cej. Lepiej wi?c samemu w sieci poszuka? i z ca?? pewno?ci? kupi? mo?na taniej.

off-top: No wi?c tata dzwoni?! Maj? sprawdzi? teraz w UC ktto by? odpowiedzialny za rozpakowanie tej paczki i za jej zniszczenie. Podobno maj? si? odezwa? do poniedzia?ku. Co? mi si? wydaje, ?e nawet odszkodowania si? nie dostanie.

MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-12-2007 - 17:33
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Je?li nie sprawdzi? jej przy nich, to faktycznie, mo?e by? problem. Mog? si? wypiera? i po prostu powiedzie?, ?e taka ju? by?a. No zobaczymy, trzymam kciuki ?eby si? uda?o to po waszej my?li rozwi?za?.

AlviesOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-12-2007 - 16:26
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 05-04-2007

Zapomnia?am ?e ja tez mog? si? pochwali? a? jedn? figurka która ma ok 8 lat Razz nie znam sie na tym ale wiem ?e ma 6 cm :p mo?e nie b?dzie bardzo wyra?ne zdj?cie ale mój aparat nie jest tak dobry jakbym chcia?a ;] Usagi mia?a jeszcze ber?o w r?czce ale niestety si? odklei?o Razz i zagin??o a i zapomnia?am Razz
zosta?a portaktowana lakierem do paznokci kolor bezbarwny bo ju? farba schodzi?a i dlatego tak si? b?yszczy:P

w godzinie – niesko?czono??'

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-12-2007 - 22:48
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 31-07-2007

A ja mog? si? pochwali?, ?e mam t? figurk? z serii Chobits (cho? nie lubi? si? chwali?), o której by?a mowa wcze?niej. I mog? tylko potwierdzi?, ?e jest prze?liczna^^, a zdj?cia nie oddaj?, jej ca?kowitego uroku Very Happy .

P-chan' s fan site

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 14-12-2007 - 23:31
Moderator
Moderator

Alvies a Ty wiesz, ?e ja mam gdzie? jeszcze schowane figurki tego typu Smile Ojej tak mi si? jako? przypomnia?o normalnie, ehh wtedy pami?tam, jedna taka kosztowa?a co? ko?o 5z? Very Happy Mam ich chyba z 5 czy 6 >.<

P-chan powiedz mi w takim razie, czemu dopiero teraz si? chwalisz Smile Zdj?tka!! O i btw jakie figurki zamówi?e??

AlviesOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-12-2007 - 12:29
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 05-04-2007

moja jestpochodzenia w?oskiego Razz wiem bo dosta?am j? jak by?am ma?a od kole?anki której wujek zakupi? we w?oszech pare czarodziejek z akcesoriami np ta Usagi mia?a jeszcze zamek xD

w godzinie – niesko?czono??'

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
P-chanOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-12-2007 - 23:57
Czytelnik
Czytelnik

Dołączył/a: 31-07-2007

TIGRA napisał/a:
P-chan powiedz mi w takim razie, czemu dopiero teraz si? chwalisz Smile Zdj?tka!! O i btw jakie figurki zamówi?e??

Czemu dopiero teraz si? chwale t? figurk? ? Powód jest do?? prosty, poprostu mia?em ma?? praktycznie dwumiesi?czn? abstynencje, ze ?wiatem przy okazji trac?c przy tym kilka cennych danych (dysk twardy mi pad?Sad). Figurka za? przysz?a do mnie pod koniec wrze?nia, zapakowana w dwa razy wi?ksze pud?o (a? dziw bierze, ?e nie zainteresowa?a celników^^).

Zdj?cia maj? by? tej figurki, czy te? innych, które posiadam Question

Co do tych dwóch figurek, to oczywi?cie umieszcze zdj?cia, ale w odpowiednim miejscu Razz

P-chan' s fan site

MetAtroNOffline
Temat postu:   PostWysłany: 16-12-2007 - 00:37
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Kumpel opowiedzia? mi fajn? rzecz. Ma znajomego, który zbiera modele samochodów, takie w ró?nych skalach. I sprowadza je zza granicy. Na opisach zawsze pisze, ?e zawarto?? pude?ka to "resoraczek". Celnicy pude?ko prze?wietlaj?, w ?rodku rzeczywi?cie znajduje si? samochodzik w skali 1:13 wi?c nie ma potrzeby otwiera? pude?ka i sprawdza?. Jak do tej pory mu si? udaje, co ma swoje pozytywne strony, bo nie raz te "resoraczki" s? warte po kilkaset funtów sztuka ;]

W?a?nie mi si? przypomnia?o, ?e ja te? mam figurki ;] Tyle, ?e nie z anime. Zrobi? zdj?cia i poka?? Smile

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-12-2007 - 13:59
Moderator
Moderator

P-chan napisał/a:
Zdj?cia maj? by? tej figurki, czy te? innych, które posiadam Question

Prosimy o wszystkie ^^"

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat