Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu: Figurki z ró?nych anime  PostWysłany: 22-04-2007 - 21:43
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 16-08-2003

Status: Offline
Alter zapowiedzia? now? pere?k?, ukarze si? na rynku 08.2007. Obecnie dost?pna jako pre-order.
Nowa figurk? b?dzie Shinku z Rozen Maiden Traumend (na podstawie mangi Peach-Pit). Wysoko?? 19 centymetrów; tworzywo PVC i ABS, cena 6,800 jenów.

Figurka wygl?da naprawd? niesamowicie. Swoj? premier? o tyle co pami?tam jako GK mia?a z pocz?tkiem tego roku. Wida? Alter wie co dobre Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu: Figurki z ró?nych anime  PostWysłany: 23-04-2007 - 19:15
Pisarz
Pisarz

Dołączył/a: 16-03-2005

Póki co nie mam niczego nadzwyczajnego ^^' Tylko z TRC Fai'a i Tomoyo ^^''' Wykonanie nie powala jak u tych, które pokazuje TIGRA, no ale w tym przypadku lepszych nie zdob?d?, a poza tym kupi?am je dla innego powodu ni? wykonanie ^^

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
TIGRAOffline
Temat postu: Figurki z ró?nych anime  PostWysłany: 23-04-2007 - 20:01
Moderator
Moderator

DreaM*HunteR ka?da figurka jest wyj?tkowa. Nabywamy je dlatego, ?e np. podoba nam si? bohater i lubimy anime z jakiego pochodzi. Mam mas? ma?ych figurek, które nie s? idealne, cz??ci si? ?le ??cz?, ale mam je w?a?nie z tego powodu- bo je bardzo lubi? Smile

Ta Tomoyo jest ?przesliczna - jaki? czas temu my?la?am nad zakupem ca?ego seta, ale niestety (b?d? stety) akurat wtedy pojawi?a si? Ringo z Air Gear ^^ Si?a wy?sza Smile

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Ranko
Temat postu: Figurki z ró?nych anime  PostWysłany: 07-05-2007 - 18:52
M?odsza elita forum
M?odsza elita forum

Dołączył/a: 14-06-2005

Wysz?y ostanio jakie? ciekawe egzemplarze? ^_^
Jestem ciekawa, czy s? jakie? z Ranko Very Happy

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2007 - 23:09
Moderator
Moderator

Ale? oczywi?cie, ?e pojawi?y si? ciekawe okazy do kupienia Smile

Pierwszy: Tej Pani chyba przedstawia? nie musz?. Figurka z Art Storm w skali 1/7, tworzywo PVC, cena 6,800 jenów. Data premiery: lipiec 2007. Prze?liczna, warto zauwa?y?, ?e jest to w sumie pierwsza figura w tej skali z tej serii. Bardzo ciekawie zrobiona - postarali si?. Zreszt? sami oce?cie Smile

Drugi: Ikki Tousen posta? Kanu. Wyst?puje w dwóch kolorach ubioru, bia?ym i czarnym. Projekt Yuji Shiozaki/WANI BOOKS. Skala 1/7, cena 5,000 jenów (musze przyna?, ?e si? zdziwi?am, taka figurka za tak nisk? cen? - na pocz?tku s?dzi?am, ?e b?dzie kosztowa?a minimum 10,000 jenów, a tu mi?e zaskoczenie Smile ). Data premiery: lipiec 2007. Bardzo mi si? podoba, tak bardzo, ?e chce j? mie? ^^

Trzeci: SOS i Haruhi Suzumiya wykonana przez FREEing. To b?dzie prawidziwy gigant - 21 cm (skala 1/4), ale cena te? nie nale?y do najmniejszych: 9,800. Ujrzy ?wiate?ko dnia w czerwcu 2007 roku. Bardzo ?adna, tymbardziej, ?e w tej skali. Dla mnie imponuj?ca Smile

Ostatnio zmieniony przez TIGRA dnia 08-05-2007 - 14:40, w całości zmieniany 1 raz

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 07-05-2007 - 23:09
Moderator
Moderator

Czwarty: Hagumi z Honey and Clover. Skala standardowa 1/8, wykonana przez Alter (czyli musi by? ?liczna); cena 5,800 jenów. Uka?e si? w czerwcu tego roku Smile Ku mojej uciesze oczywi?cie ><"

Pi?ty: RARYTAS! Shenhua z Black Lagoon. Zrobiona przez MAX FACTORY. Skala 1/8, wysoka bo 21 cm. Tworzywo PVC, cena nie nalezy do wygórowanych jak na tak? figurk? - 6,800 jenów. Pojawi si? na rynku ju? w czerwcu Smile Moim skromnym zdaniem jest bardziej ni? boska... Chce j?!!

Ostatnio zmieniony przez TIGRA dnia 08-05-2007 - 14:39, w całości zmieniany 1 raz

RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-05-2007 - 10:27
Admin Forum
Admin Forum

Dołączył/a: 05-01-2002

Prosi?em, ?eby nie wrzuca? wi?kszych ni? 50 kb. Zmniejszy?em Shenhu?.

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-05-2007 - 20:57
Moderator
Moderator

Ostatnio w sieci napotka?am to:

Refresh
Temat postu:   PostWysłany: 28-05-2007 - 21:03
Moderator
Moderator

Dołączył/a: 14-09-2005

Kyaaa, szmexi Rei *_* <ga?y na zewn?trz>

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-05-2007 - 21:25
Moderator
Moderator

No taka ca?kiem ca?kiem Smile

O bym zapomnia?a:

JoshuaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-05-2007 - 21:33
Elita forum
Elita forum

Dołączył/a: 24-10-2005

Whoaaa ca?kiem ca?kiem jest...

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-05-2007 - 21:39
Moderator
Moderator

W?a?ciwie powinnam da? to w temacie o figurkach z gier. Znalazlam w?a?nie potwierdzenie, ?e owo "cudo" pochodzi z Lineage II.
Robi wra?enie - trzeba przyzna? ^^

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-12-2007 - 13:26
Moderator
Moderator

Po znacz?co d?ugiej nieobecno?ci, TIGRA wraca z niusami.
Pierwsze: dobrze znane anime i figurka z niego musia?a powsta?. Zajeli si? tworzeniem ljej udzie z Mega House. Efekt 19cm (skala 1/8) cude?ko z PVC. Pojawi si? na rynku ostatniego dnia 2007 roku. Cena ok. 55 $ jako Pre-Order a gdyby kto? nie zd??y? si? za?apa? no to musi liczy? si? z wydatkiem ok 63$.

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-12-2007 - 13:46
Moderator
Moderator

Mega House w zwi?zku z pro?bami fanów, którzy nie za?apali si? na zakup pierwszej edycji figurki Ekidony mog? spa? spokojnie. Otó? z kilku ?róde? wiem, ?e MH ma zamiar wypu?ci? na rynek jej wznowienie. Parametry si? nie zmieniaj?, cho? jak wiemy kolorystyka mo?e si? troszk? ró?ni?. Skala 1/8, zrobiona z PVC, koszt... 65$. Data wypuszczenia na rynek: podobno kwiecie? 2008r. Na to liczymy.

TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-12-2007 - 13:54
Moderator
Moderator

Któ? z nas nie pami?tam Etny z anime Makai Senki Disgaea albo gry. Po sukcesie jaki odnios?a pierwsza figurka tej niebezpiecznej czerownow?osej "diablicy" przyszed? czas na nast?pny projekt z udzia?em jej buziuchny Smile
Jesli kto? z Was nie pami?ta to przedstawiam dwie figurki.
Co do drugiej, wiadomo tylko tyle, ?e za projekt odpowiada Griffon Enterprises, figurka liczy? b?dzie ok 11 cm a poka?e si? na grudzie? tego roku. B?dzi? kosztowa? ok 52$.

Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat