Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
RaulOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 11:17
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Proszę o wasze propozycje zmian w regulaminie forum. Co Wam sie nie podoba, co powinno być czego w regulaminie nie ma. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 12:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Max jeden ost dziennie.
Max jeden ost za jeden post.

Uzasadnienie - by nie bylo natychmiastowych banow za jedna akcje, jak to juz sie zdarzalo.

Inna zmiana - na Kas nie ma opcji kasowania postow przez uzytkownika. Powinno takie cos byc. Stanowczo. Inaczej nie ma jak odkrecac efektow.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 12:28
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Jest jeden ost za jeden post.
Jak ktoś napisze 3 posty łamiące regulamin to też ma mieć jednego osta bo taki jest limit dzienny? <tylko się upewniam>

Użytkownik może swojego posta zmienić i napisać, żeby posta skasować. Jeśli ktoś zdąży na niego odpowiedzieć to i tak trudno to będzie odkręcić.


Ostatnio zmieniony przez Raul dnia 04-04-2007 - 13:35, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 12:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Jeżeli Twój post jest ostatnim w wątku, to możesz go skasować. Daje to pewną wolność i zarazem ogranicza manipulacje.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 12:32
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Cytat:
Inna zmiana - na Kas nie ma opcji kasowania postow przez uzytkownika. Powinno takie cos byc. Stanowczo. Inaczej nie ma jak odkrecac efektow.

"Odkręcenie efektów" powinno się odbyć poprzez napisanie "pomyliłem/am się" or something like that. Bądźmy dorośli i bierzmy (choćby symboliczną) odpowiedzialnośc za własne słowa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 14:05
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
"Jest jeden ost za jeden post"

No to fajnie. To po co caly ten dramat? A tak z ciekawosci - od kiedy?

"Jak ktoś napisze 3 posty łamiące regulamin to też ma mieć jednego osta bo taki jest limit dzienny? <tylko się upewniam>"

Proponuje nie limitowac. Dzialalnosc dniowa jest jedna ciagloscia. Dajesz osta za te wlasnie ciaglosc.

Sinner: Teraz tez mozesz wywalic posta, ale w sensie, ze wykasujesz tresc. A odkrecanie nie zawsze polega na wycofaniu sie ze sprawy, w ktorej nie miales racji. Czasem po prostu nie chcesz ciagnac tematu. No ale ok, nie dzielmy wlosa na czworo, bo znowu rozmieniamy temat na drobne.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 15:18
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Akurat kwestia linków oznaczała bana. Teraz staram się to traktować łagodniej. Ale 3 to przesada.

To ja proponuje inaczej - pierwszy raz - jedno ostrzeżenie (dziennie) , jeśli ktoś ma już ostrzeżenie to za każde następne przewinienie ma jeszcze jedno.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 15:25
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
IMO-powinniśmy położyć kres szerzącym się offtopicom. A recydywa warn x1

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MikeOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 15:48
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 07-01-2005



Status: Offline
Jestem przeciw. Wpychanie dyskusji w betonowe szablony - od pewnego czasu specjalnosc niektorych nadgorliwych wanna-be-modow na tym forum - to bylby ostatni gwozdz do trumny tego forum (nie liczac pokoju wroclawskiego).

W ogole to nie rozumiem Was. Zachowujecie sie tak, jakbyscie mieli tu szturm miliona chetnych dziennie. Tylko mnozycie problemy i wymyslacie dodatkowe szykany. A pewni wanna-be-modowie juz po prostu przeginaja na maxa. Zachecam admina do refleksji na ten temat. O_o

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 15:59
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Mike-masz temat offtopic o Wrocławiu, tam nikt nie sprząta. Tak wiec nie wiem o co Ci chodzi, zachowuj się odpowiedzialnie.
@Mike-Ja myślę, że przegina tu tylko jeden Balon.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 16:34
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
A ja myślę, że rzeczony Balon ma trochę racji.
Offtopy na kasumi są mało agresywne i żadko zbaczają w kierunku, który należałoby tępić.

A może po prostu przemawia za mną sentyment do czasów, kiedy offy były esencją Kasumi i przepraszało się za powrót do tematu Wink
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 16:35
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
Sinner- ale zaśmiecamy forum, wiesz Ty nie płącisz za serwer, Tobie o wszystko jedno, innym bynajmniej nie. Nie lubię się czepiać, no ale trzeba sobie kiedyś dać spokój.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
SinnerOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 16:49
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 29-11-2002



Status: Offline
Powaliłeś mnie teraz...

Ilość miejsca zajmowana przez treść wiadomości jest śmiesznie mała. Twój avatar i obrazek w sigu zajmują kilkakrotnie więcej miejsca, niż treść wszystkich postów w tym temacie.

Przepraszam, idę się wyśmiać.

EDIT: dla Twojej informacji - tak się składa, że prowadzę jedno forum i płacę za serwer, na którym stoi i wiele bym dał, żeby było na nim tyle "offtopów", co na Kasumi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
JoshuaOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 17:00
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 24-10-2005



Status: Offline
No dobra zbłaźniłem się troszkę, bo brałem przykład z crackers-team(tam jest 9k osób zarejestrowanych xD).

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ThondorOffline
Temat postu: Rozmowy o regulaminie - co zmienić i dlaczego?  PostWysłany: 04-04-2007 - 18:19
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 25-10-2005

Skąd: Bydgoszcz

Status: Offline
@Joshua
Osobiście myślę, że Raul z chęcią zapłaci za offtopy w stylu jaki kiedyś dominował na Kasumi - nie wiem do czego pijesz, osobiście chętniej zrezygnuję z osób o takim podejściu niż z offtopów. Chcesz monotematycznej i nudnej dyskusji, to weź się za redagowanie Wikipedii.
@Mike
IMO Ideą aktualnego systemu postów jest właśnie jeden ost za jedno przewinienie. I ja np. serię linków uważam za takie właśnie przewinienie. Jeden ost dziennie to przegięcie, w ten sposób z błąkającym się po różnych forach spamerami nie uporasz się szybciej niż w trzy dni. Zamiast zmian regulaminu sugeruję odrobinę refleksji przy dawaniu OSTów...

_________________
Many that live deserve death. And some that die deserve life. Can you give it to them?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits