Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2005 - 07:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
...
Jestem biednym człowiekiem, chyba se muszę, drugą pracę znaleźć TT

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-06-2005 - 11:43
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Medea napisał/a:
Tego na pewno nie wiemy, ale na 100% zostało potwierdzone, DLACZEGO Clampice Xa nie kończą.
To nie humory Ohkawy jak się obawialiśmy, tylko "zastrzeżenia" wydawnictwa Kadokawa, które wstrzymało serializację. Innymi słowy: wydawnictwu NIE PODOBA SIĘ proponowane przez Ohkawę zakończenie serii. Koniec historii. Tylko, że Ohkawa poszła w zaparte i nie chce słyszeć o zmianach. (jako ciekawostkę dodam, że CLAMP miał również problemy z wydaniem ostatniego tomu Wisha. Panie zostały "poproszone" przez wydawcę o zmianę zakończenia.. i Ohkawa wtedy uległa :\ Teraz nie chce ^^v)

To ciekawe (jeśli taką przygnębiającą wiadomość można w ogóle w ten sposób określić Confused). Ja z kolei czytałam gdzieś, że to dlatego, iż magazyn, który wydawał kolejne odcinki Xa upadł. A może to bzdura? W kazdym razie nie chciało mi się tego sprawdzać. Razz

Ech, nawet nie mam skompletowanych tych tomów Xa, które wyszły w Polsce. Brakuje mi w tym również piętnastki, której nakład dawno się skończył. Sad

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2005 - 14:11
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
Tyle ludzi jest chętnych jeszcze na Xa... mogliby dodrukować... :/
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 26-06-2005 - 17:27
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

tjaa. swój 1-szy tom dostałem cudem od koleżanki.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2005 - 09:52
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
1-szy tom to nie trudno zdobyć bo taki ceniony nie jest aż. chyba 3 lub 4 to jest jeden z tych najbardziej "okupowanych"
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2005 - 15:24
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

chodzi mi o to, że gdy chciałem kupić w JPFie, to nie mieli na składzie. a kumpela mi dała.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DreaM*HunteROffline
Temat postu:   PostWysłany: 27-06-2005 - 21:34
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 16-03-2005



Status: Offline
DAŁA??? jesu... kobieta anioł... *-* żeby i mi ktoś dawał mangi ;] to byłby raj XP
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ArashiiOffline
5 Temat postu: X- clamp tom. 19 ??  PostWysłany: 23-09-2005 - 20:14
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 23-09-2005



Status: Offline
Rolling Eyes Może mi ktoś cos powiedzieć na ten temat? Bo nie zabardzo sie orientuję. Będa dalsze tomy X ?? Kiedy?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KamuiShiro
Temat postu:   PostWysłany: 26-11-2005 - 17:35
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 26-11-2005



TIGRA napisał/a:
wybacz ale jeżeli chodzi o Kotori to ona mogła by dla mnie wogóle nie istnieć nie odgrywa rzadnej ważnej roli.
(...)
Kotori- no ni w ząb nie mogę jej zrozumieć- nie mam pojęcia co ona tak naprawdę chce osiągnąć- poprostu nie trawię jej (gome mój pogląd)



Heh, takie mówienie świadczy o tym, że niezbyt zrozumiałas mangę (film, anime...) Confused

Po pierwsze, nie rozumiem, czemu tylu czytelników - zwłaszcza płci żeńskiej - czepia się Kotori. Ona nie jest zupełną idiotką, tylko bardzo nieśmiałą i wrażliwą dziewczyną, której historia jest niezwykle smutna, symbolem ludzkiej miłości i niewinności i w ogóle człowieczeństwa - stanowiących jeden z ciężarów na wadze w walce o przyszłość Ziemi, o której traktuje "X Clamp". Nie bardzo wiem, co rozumiesz przez to, że nie wiadomo, co Kotori chce osiągnąć - wydaje mi się, że chodzi jej o bezpieczeństwo i szczęście najbliższych jej ludzi i innych stworzeń. A co, masz na myśli to, że nie deklaruje, iż chciałaby zostać strażakiem pożarnym czy coś? Wink
Śmierć Kotori z rąk brata i jej pośmiertne spotkanie z Kakyo należą do najistotniejszych zdarzeń w tej historii, wpływają silnie na działania i myśli bohaterów. Jak więc można mówić, że nci nie znaczy i że jest taka i owaka? Pomijam to, że bardzo lubię Kotori ^_^ *blushes*
Nie każdy musi mieć zimny intelekt komputerzastych postaci jak Satsuki czy Dark Fuuma, które odbieracie pewnie tak pozytywnie i bezkrytycznie.

Podobnie dziwi mnie, że Kamui liczy się - jak mi wynika z Waszej dyskusji - niemal wyłącznie jako ładna mordka i dodatek do boskiego Fuumy. Tym bardziej, że to główny bohater i fascynująca postać. Ale też oczywiście nie jest dość "evil dark killer" dla Was Wink

Pozdrawiam tych, którzy lubią Kamuiego i Kotori.

Co do zakończenia "X Clampa" - miło było mi poznać wersję Medei ^^ nie słyszałem o tym wcześniej Embarassed jeśli chodzi o mnie, to mogę sobie pczoekać - czekanie na coś Ważnego jest przyjemne. Zwłąszcza że na pewno nie będzie daremne :] a nawet jeśli...otwarte zakończenie tez może być Razz zwłaszcza że tom 18 kończy się według mnie optymistycznie. A w razie czego możemy się zachwycać finałem anime, który był naprawdę cudowny *_*
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits