Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
nika
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 25-01-2007 - 13:44
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Trudno uwierzyć, że nikt jeszcze nie napisał o tym genialnym anime - takich odjazdów dawno nie pamiętam. Kiedy seria się skończy na pewno zrobimy sobie powtórkę z rozrywki. Yamato Nadeshiko Shichi Henge albo Perfect Girl to komediowy horror. Czterech przystojnych panów, idoli szkoły musi zaopiekować się siostrzenicą właścicielki ich mieszkania. Jeśli zrobią z niej damę, nie będą musieli płacić za czynsz. Problem jest w tym, że dziewczyna ma uraz - kiedyś chłopak, któremu wyznała miłość nazwał ją brzydulą i od tej pory panna uciekła w krainę mroku - ma uczulenie na to, co piękne a widok czterech cudnych chłopców omal nie wpędza jej do grobu. Dziwna koegzystencja Sunako i jej "bright creatures" powoduje wiele zabawnych sytuacji. Chyba najlepsze do tej pory odcinki to te, kiedy cała paczka wylądowała w onsenie. Gorąco polecam na odstresowanie!
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
IggIOffline
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 25-01-2007 - 22:20
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 30-09-2002

Skąd: Don'tgonearthe Castle!

Status: Offline
Komediowy horror to trochę za dużo powiedziane. To komedia zmieszana z horrorem gdy pojawia się Sunako-chan (albo jej pokój i "przyjaciele": Józefina, Hiroshi i Freddie). Jesli zaś chodzi o samą Tsunako to o wiele lepiej wygląda w swojej zwykłej formie (SD X-D) a nie jako bohaterka powieści Anne Rice.

_________________
Usunięto obrazki - złamanie regulaminu
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nessOffline
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 25-01-2007 - 23:33
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 20-03-2004

Skąd: spod 69

Status: Offline
czy jest w klimatach host clubu (jak poster na anidb na to wskazuje)?

prosze o odpowiedz tak/nie

dziekuje ;P

_________________
my eye is a camera
my feelings film
one hour to develop into my own newsreel
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 26-01-2007 - 00:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

nie
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 26-01-2007 - 07:09
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Gdzie te czasy, kiedy miałem podobne zdanie do Niki? Smile Obejrzałem kilka odcinków, następnie wykasowałem oraz zaprzestałem ogladania następnych. Motyw fajny, jednakże kompletnie nie przypadło mi do gustu wykonanie, szczególnie sposób rysowania.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 26-01-2007 - 09:29
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Mocno przypomina mahwę, prawda? No, ale wiesz co? Jak możesz mieć inne zdanie? To w ogóle skandal... Wink Jak jeszcze powiesz, że nie podobało Ci się Yu Yu Hakusho to powiem, że któreś z nas zostało porwane przez kosmitów i zrobiono mu pranie mózgu! Wracając do Yamato Nadeshiko, jak, że ostatnio zostałam wielką fanką mahwy, ten sposób rysowania mi nie przeszkadza, ani też Sunako w SD, kiedy przypomina małego muminka. Poster na anidb w ogóle nie odpowiada klimatowi serii, który jest o wiele bardziej mroczny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
HidekiiOffline
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 19-03-2007 - 10:40
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 01-03-2007



Status: Offline
Fajna anime dosyc, dotrwalem nie stety tylko do 3 odcinka, poniewaz mialem problem z downloadem, teraz gdy tylko nadrobie Naruciaka, biore sie za te anime ;p
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zynkiel
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 01-04-2007 - 13:35
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-03-2007



Seria rewelka jak dla mnie dawno sie tak nie uśmiałem , nie wiem czy można to nazwać parodią ale ja traktuje ta serie własnie jak parodie , postacie sa ciekawe , same motywy sa dość nietypowe , a kreska jak dla mnie jest b.fajna
A tak apropo zdaje mi sie że Sunako jest rysowana jak to nika powiedziała w stylu małego muminka celowo , żeby utrzymac wątek że jest brzydulą . Bo jak sie wpieni to odrazu wyglada ładniej Razz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
zynkiel
Temat postu: Yamato Nadeshiko Shichi Henge  PostWysłany: 05-05-2007 - 21:27
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 28-03-2007



Będzie live action!! , będzie live action !! Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy ciekawe jak im to wyjdzie , ale to nie jedyny z dobrych niusów - nareszcie wzieli sie za suby do tego anime Smile

_________________
Pan pozna Panią której hobby to seryjne morderstwa
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits