Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
klusekOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-06-2011 - 07:52
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 28-06-2011



Status: Offline
Technologia poszła do przodu i mamy już konsole PS3 w wersji slim , którą można kupić za ok 1000zł Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
issOffline
Temat postu:   PostWysłany: 28-06-2011 - 09:55
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-02-2004



Status: Offline
Może i cena spada, ale Sony podejściem do klienta i dbałością o bezpieczeństwo zagwarantowało sobie znaczny spadek sprzedaży.

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Ranko
Temat postu:   PostWysłany: 29-06-2011 - 17:25
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 14-06-2005



iss napisał/a:
Może i cena spada, ale Sony podejściem do klienta i dbałością o bezpieczeństwo zagwarantowało sobie znaczny spadek sprzedaży.

Nintendo też ostatnio padło ofiarą hakerów, z tym, że istotne dane były lepiej zabezpieczone niż u Sony.
To nowe Wii U póki co mnie nie rusza, a kontroler jest trochę duży Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2011 - 08:02
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Ostatniego czasu hakerzy dość często kogoś dopadają... ja tylko się ciesze że na PSNie miałem starą kartę wpisaną więc raczej nie powinienem mieć aż takich kłopotów Wink

Co do Wii U to wolę poczekać z opinią aż będzie więcej materiałó na ten temat. Choć pewnie z czasem zastąpi moje Wii Wink

A jak wam się 3ds podoba? Miałem okazję chwilę się pobawić i powiem że byłem pozytywnie zaskoczony (ale nie wiem jak to przy dłuższej zabawie wygląda)

a co do konsoli to ja za swoje ps3 dałem 600zł Wink niby fat a nie slim jednak gry wyglądają tak samo Wink

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 30-06-2011 - 23:09
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Ponoć w Japonii wychodzi właśnie slim slim PS3. Oni się lubią bawić w drobne zmiany aby tylko podnieść sprzedaż.
Nie miałem okazji widzieć 3DSa, ale czytałem, że póki co rynek nie rzucił się do zakupów. Może jest za droga?
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2011 - 00:14
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
sądzę że bardziej o tytuły chodzi... mało jest jeszcze takich tytułów "musze zagrać" w sklepach względem tych co są w zapowiedziach

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 02-07-2011 - 17:01
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
A jak oceniasz efekt 3d, ma to juz sens czy raczej jest to sztuka dla sztuki? Sama konsola tez kosztuje trochę drozej niż nds lite.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2011 - 09:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
3d bez okularów wyszło im dobrze moim zdaniem... jest ok jeżeli patrzymy na wprost ekranu jeżeli ktoś obok będzie patrzył to ekran się rozmywa... co do jakości obrazu to jest tak względnie dobrze moim zdaniem choć jak na start to bardzo dobrze druga wersja na pewno będzie warta kupienia

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2011 - 09:21
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Czytałem, że jakaś firma sprzedaje folie które dają efekt 3d, wystarczy ją nakleić na ekran (wtedy teoretycznie takie psp też mogłoby mieć trojwymiar). Cena takiej folii w zależności od wielkości ekranu to od 25$ (małe ekrany) do ponad 200$ za folię na 23 calowy monitor.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 03-07-2011 - 14:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
3ds jest chyba robiony za pomocą dwóch ekranów jeden pod drugim i stąd mogą być te rozmycia... ale to są tylko moje przypuszczenia gdyż można samemu regulować "głębie" 3d w tej konsoli za pomocą suwaka.

co do folii to chyba żadna róźnica czy mamy filtr na nosie czy na ekranie poza jedną - przylepiając taką folię sądzę że filmy 2d będą raczej już rozmytym 2d albo z przekłamanymi kolorami wtedy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-07-2011 - 22:10
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
A propo PS3, dużo znajomych kupuje teraz, Faty są tanie a gry przecież działają tak samo.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2011 - 14:11
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
dokładnie tak jak piszesz... ja kupiłem używaną i jestem z niej zadowolony.

Ostatniego czasu stwierdzam że kupowanie używanych konsol nie jest takie złe... oczywiście nie mówimy tutaj o konsolach w których coś jest uszkodzone tylko o takich gdzie widać ślady użytkowania.

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-07-2011 - 18:23
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Czytałem ostatnio ze wg Sony przed PS3 jeszcze długie lata życia. Ciekawe czy to zagrywka, żeby uśpić konkurencję czy naprawdę PS4 jeszcze nie ma nawet w planach.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
MagnusOffline
Temat postu:   PostWysłany: 12-09-2011 - 13:47
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 21-10-2002



Status: Offline
Ostatnio stwierdziłem że "Chińczyki" to dziwny naród jeżeli chodzi o podrabianie innych produktów. Chodzi mi o to e miałem na dwa dni podróbe psp i byłem nią... sam w sumie nie wiem. Mamy pseudo polskie menu, możliwość oglądania filmów i słuchania muzyki co w dzisiejszym świecie nie jest trudną rzeczą ale najlepsze jest to że podróbka psp jest urządzeniem które obsługuje nie gry sony tylko romy GB,GBC i GBA Very Happy (SMD też ale to już mniej zabawne) czyli kupujemy coś z napisem sony i gramy w mario i pokemony - czyżby spełnienie fanów gier Wink


A tak mniej ironicznie to ostatnio grywam w RDR:undead nightmare. Gierka fajna, klimatyczna ale hardcorem jest przechodzenie jej bez spowalnianiaprzy strzałach Very Happy

_________________
Mój "mały" internetowy spis komiksów
My DA
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2011 - 16:59
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Grałem trochę w Zelda:Ocarina of Time na emulatorze, ale nie mam chwilowo czasu. Gra jest całkiem fajna acz albo nie rozumiem dialogów albo coś robię nie tak, bo nie wychodzi mi chyba to co powinno Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits