Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
QuantumSoulOffline
Temat postu: Problemy z rejestracją  PostWysłany: 09-11-2006 - 02:40
Debiutant
Debiutant


Dołączył/a: 09-11-2006



Status: Offline
Witam! Smile
To mój pierwszy post na tym forum, jednak musze nietety zgłosic pewien problem z rejestrowaniem się:

Przyjaciółka chciała się własnie zarejestrowac na waszym forum, jednak po podaniu loginu i maila w formularzu rejestracyjnym i zaakceptowaniu, pojawia się tylko informacja "Brak autoryzacji do wykonania tej operacji." :\

Kiedy ja próbowałem się zarejestrować jakoś mi się udało (choć były potem z kolei problemy z zalogowaniem - musiałem próbowac po kilka razy), jednak jej dalej nie chce zarejestrować pomimo różnych prób z nickiem, mailem, ciasteczkami, próbowaniem z różnych kompów, etc.

Więc proszę o jakąś pomoc w tej sprawie Smile
Z góry dzięki!

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu: Problemy z rejestracją  PostWysłany: 09-11-2006 - 09:57
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
JuĹź sprawdzam.
Z tego co widze mogę się bez problemu zarejestrować w Operze.
Błąd o którym piszesz występuje jeśli czas rejestracji jest za długi. Zglosilem problem do administratorow home.pl .

Problemów z zalogowaniem nie zauważyłem żadnych. W razie czego skasuj ciasteczko i spróbuj ponownie.

A co do koleĹźanki to niech napisze do mnie maila, ja dodam jej konto.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits