Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Ankieta
Czy film "Oh! My Goddess - The Movie" wzruszył Cię do łez?
Tak, płakałem...
25%
 25%  [ 3 ]
Nie, nie płakałam...
58%
 58%  [ 7 ]
Nie, nie oglądałam / nie oglądałem
16%
 16%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 12


Autor Wiadomość
ralfiOffline
Temat postu: Najlepsze fragmenty Oh! My Goddess - The Movie!  PostWysłany: 03-09-2003 - 15:22
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
Jeżeli nie oglądaliście Oh! My Goddess - The Movie to już najwyższy czas to zrobić ! (Link jest nieczynny... Miajmy nadzieję że tylko chwilowo)...
Chozi mi o fragment, który według Was był najbardzie poruszający, wzruszający, zadziwiający, śmieszny, mliuśiński itp... Po protu przytoczcie fragment, który się Wam najbardziej podobał!
Czekam na Wasze odpowiedzi... ^-^
Jakbyście już zapomnieji co się działo w filmie to tak pokrótce wypunktowałem (NIE CZYTAJ DALEJ JEŚLI JESZCZE NIE MASZ FILMU ZA SOBĄ!)...

  • Uwolnienie Celestina
  • Werbowanie nowych do klubu samochodowego
  • Hasegawa pokazuje piersi
  • Pocałunek Belldandy z Celestinem
  • Belldandy traci pamięć
  • Jazda prĂłbna Morgan i Keiichi'ego
  • Wypadek motocyklowy Belldandy i Keiichi'ego
  • Wyścig: Belldandy, Keiichi vs Megumi, Morgan
  • Wspomnienia Belldandy z dzieciństwa
  • Wystąpienie przeciw Niebiosom
  • Pocałunek Belldandy z Urd
  • Walka z Celestinem
  • Pocałunek Morgan z Keiichi'm
  • Szczepionka i opętanie Keiichi'ego
  • Wspomnień Belldandy ciąg dalszy
  • Brama Rozsądzenia
  • Ratownie świata

PS. Do każdego postu mały komentarz proszę...
Tak w ogóle to miała być ankieta tylko możliwości się zrobiło troszkę za dużo... Sad

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe


Ostatnio zmieniony przez ralfi dnia 02-10-2003 - 14:41, w całości zmieniany 6 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 03-09-2003 - 23:19
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

Mi się podobał fragment "Pocałunek Morgan i Keiichiego" dlatego, iż był......NAJGŁOŚNIEJSZY Very Happy

Może ja miałem dziwny oryginał, jednak strasznie głośno mi skrzypce grają w tej scenie Smile Podobały mi się też wzywania aniołów, śpiew bogiń i aniołów, rajd motocyklowy oraz sceny walki Urd z Celestinem.....w ogóle OMG! The Movie jest świetny i szkoda, że nie pokazano go w TV, chociażby na Hyperze.... Sad

BTW, witaj na forum Ralfi, niech Ci się miło tutaj koegzystuje ^^
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
lady MagmaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2003 - 09:45
Pisarz
Pisarz


Dołączył/a: 20-08-2003



Status: Offline
ja uwazam to za nieuczciwośc
film traktuje zawsze jak całość a nie jako fragmenty ,przeciez to one tworzą całość

_________________
mori e ikimashou musume san
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
idiotka
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2003 - 14:16
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-02-2003

Skąd: cori celesti

Urd rzucajaca to superpalerfulne zaklecie, ktorego nazwy nie pamietam ;) Wogole wszystkie sceny walki z udzialem Urd ;p
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2003 - 16:11
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
lady Magma napisał/a:
ja uwazam to za nieuczciwośc
film traktuje zawsze jak całość a nie jako fragmenty ,przeciez to one tworzą całość

Racja... Zgadzam się z Tobą, jednak niektóre fragmenty mogą się podobać bardziej niż inne (na tle całości)... Czasami zdarzało mi się, że koleżanka pokazywała mi "Najlepszy Fragment" jakiegoś anime... Sam w sobie nie robił wrażenia. Dopiero po obejrzeniu całości dostrzega się wartości poszczególnych części filmu, które można jakoś wyodrębnić od całości...
chobit napisał/a:
Mi się podobał fragment "Pocałunek Morgan i Keiichiego" dlatego, iż był......NAJGŁOŚNIEJSZY Very Happy

Może ja miałem dziwny oryginał, jednak strasznie głośno mi skrzypce grają w tej scenie Smile(...)

Rzeczywiście skrzypce dają z siebie wszystko! Mi ta scena też się podobała, chociaż nie najbardziej ze wszystkich (strasznie mi wtedy było żal Belldandy Crying or Very sad !)... Uważam, że całość była całkiem.... hmm... wzruszająca, więc postanowiłem dodać małą ankietkę...
Cały film zacząłem oglądać około 1:00 w nocy (jeszcze wakacje Rolling Eyes ), i sądziłem, że zasnę ze słuchawkami na uszach, ale przebieg wydażeń nie pozwalał mi na to... Wywołał on we mnie na tyle dużo emocji, że później spać długo nie mogłem, a przez trzy kolejne noce nawiedzały mnie sny dotyczące Oh! My Goddess...

Idiotka napisał/a:
Urd rzucajaca to superpalerfulne zaklecie, ktorego nazwy nie pamietam Wink(...)
Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale jeżeli chodzi Ci o całą masę piorunów i wielkiego "drwala", to to był "Grzmiący Piorun Zniszczenia"...

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe


Ostatnio zmieniony przez ralfi dnia 19-09-2003 - 15:20, w całości zmieniany 2 razy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
KellyOffline
Temat postu:   PostWysłany: 04-09-2003 - 22:45
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Dołączył/a: 22-02-2003

Skąd: Wrocław

Status: Offline
Film całkiem sympatyczny. Mi się podobała najbardziej sama końcówka. Keichi i Belldandy sa juz razem i bedą dalej, a Skuld sie dąsą, a urd bodaj cos wrzuca o dorosłosci. Wszystko to było baaaaardzo typowe dla kazdej z ww. osób.
Na drugim miejscu wyścig.

Celestina za to nie lubię. Niby wiedziałem, że przy Morisato nie ma szans, ale przez chwilę to nie byłem całkiem pewny.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Arashi_KishuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2003 - 17:14
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-08-2003

Skąd: Czestochowa

Status: Offline
Oczywiście najpiekniejszy i najcudowniejszy był okrzyk BAKAAAAAAA! wykonywany przez Skuld-chan i mojego Karmazynka #angel. Nyom slodkie byly tez wspomnienia Bellci jak byla taka malutka, kawaii nyo^^. A pocalunek Bell z Celestine to po prostu byl dla mnie szok #Shocked Dokladnie tak wyglądalam ^^"

_________________
Do szkoly marsz XD i wszyscy siem cieszom :>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-09-2003 - 21:10
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
Też mnie troszkę zaskoczył ten ich pocałunek... Nawet bardzo bardziej niż trochę! Jednak mi najbardziej podobał się fragment kiedy Urd uczynnie (czy też z poświęceniem) pocałowała Belldandy, a jej łza spłynęła gorzką kroplą........ Wink

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe


Ostatnio zmieniony przez ralfi dnia 19-09-2003 - 15:23, w całości zmieniany 1 raz
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sorata Arisugawa
Temat postu:   PostWysłany: 13-09-2003 - 12:01
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-09-2003

Skąd: Czestochowa

Co do The Movie OMG. Nie mam slow. Poprostu jedno z japiekniejszych anime i mang. Ta cudna kreska Kosuke. Oczywiscie bylo to wzruszajace ale nie plakalm. Razem z ta na guze arashi ogladalismy. Urdunia byla najlepsza. Czyz nie?
Very Happy

_________________
Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Sorata Arisugawa
Temat postu:   PostWysłany: 15-09-2003 - 18:08
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 07-09-2003

Skąd: Czestochowa

Wszystkie akcje były piękne w OMG. Ładna byla tez jak aniolki ze swoimi włascicielkami spiewały. #angel

_________________
Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 15-09-2003 - 19:13
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
Sorata Arisugawa napisał/a:
Ładna byla tez jak aniolki ze swoimi włascicielkami spiewały. #angel
Racja! I właśnie z tego względu mój podpis wygląda tak, a nie inaczej!

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
chobi
Temat postu:   PostWysłany: 16-09-2003 - 16:04
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 14-05-2003

Skąd: 707

ralfi napisał/a:
Racja! I właśnie z tego względu mój podpis wygląda tak, a nie inaczej!


Chciało Ci się wsłuchiwać? Wink

Ale poważnie, to ta scena jest najbardziej spektakularna ze wszystkich IMHO, jednak cieszy mnie także z tego powodu, iż była śpiewana przez Warszawskie Chóry!!!! Very Happy Patriotyzm mnie łapie Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu:   PostWysłany: 17-09-2003 - 18:49
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
chobit napisał/a:
Chciało Ci się wsłuchiwać? Wink
Ja juĹź mam swoje sposoby! Wink

chobit napisał/a:
(...) była śpiewana przez Warszawskie Chóry!!!! Very Happy Patriotyzm mnie łapie Very Happy
Ja z patriotyzmem raczej nie mam nic wspólnego, ale też mi się podobało!

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Arashi_KishuOffline
Temat postu:   PostWysłany: 18-09-2003 - 11:37
Czytelnik
Czytelnik


Dołączył/a: 23-08-2003

Skąd: Czestochowa

Status: Offline
Taa...Nyom musze przyznacze tez mi siem bardzo tio podobało! Chóry rulezka^__^

_________________
Do szkoly marsz XD i wszyscy siem cieszom :>
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
ralfiOffline
Temat postu: Trochę z innej beczki...  PostWysłany: 21-09-2003 - 21:51
Nowicjusz
Nowicjusz


Dołączył/a: 30-08-2003

Skąd: Stąd!

Status: Offline
Odbiegnę trochę od tematu...
Cały czas pisałem "Oh! My Goddess - The Movie" i miałem na myśli właśnie ten film (Oh! My Goddess - The Movie). Jednak ostatnio usłyszałem od kogoś, że filmów kinowych z cyklu OMG było więcej (całkiem 3!). Szukałem informacji o tym, ale jakoś nic nie znalazłem. Znacie może jakiś link, czy cokolwiek co dotyczy pozostałych filmów?

_________________
felicitas cum amicis communicata est tristitia est communis dolor cum omnibus amicis per aspera vita beata est causa vivendi omnibus
invenire credere magni momenti amoris virtutis speique fores aperiendi tempus est mundus tibi ridebit
certe
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits