Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
Usako
Temat postu:   PostWysany: 05-11-2006 - 18:15
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 14-06-2005



nie tylko Twój głos podupadł na zdrowiu...ja mam teraz niezłą chrypkę....bleh... xP''

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Losiul
Temat postu:   PostWysany: 05-11-2006 - 18:16
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 22-02-2005



: ) - jak dla mnie było super, choć zgodzę się że organizacja była miejscami kiepska. Dla mnie liczy się jednak, że wreszcie poznałem osoby z Kasumi osobiście ^^. Jeździ się przede wszystkim dla ludzi, no nie ; )? Pozdrówka dla wszystkich ; ), idę lulu, bo spałem 2h w nocy : P..

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Usako
Temat postu:   PostWysany: 05-11-2006 - 18:28
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 14-06-2005



hieh ludzie są wszędzie najważniejsi, bez nich nie było by sensu prowadzić konwentów^^

aaa no to branocki Losiul;)

_________________
http://tsuki-no-odango.totalh.com/

Jeśli w niebie nie ma czekolady to ja tam nie idę...xD'
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-11-2006 - 20:53
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 07-01-2005



Status: Offline
Zarabiscie. Absolutnie zarabiscie! ^_^ I jakze ziomalsko! Bylo sporo starych znajomych z Kasumi (Blue, Losiul, Dida, Ranko, Veg).

Krotkie creditsy...

Blue dzielnie znosila techno w jadacym pod prad Blackmobilu i nie dala sie zakopac pogotowiu w lesie, za co rispekt; Dida dala przyklad wielkiej odwagi i niemalej skutecznosci na konkursie wiedzy o Dalekim Wschodzie ("Kto jest najladniejsza koreanska aktorka?"), za co rispekt; Losiul swietnie znalazl sie w grupie i niezle rozkrecal dialogi, pokazal tez swoj Losiowoz (man, kiedys na jakims driftingu sobie zobaczymy, kto lepiej wykreca...), za co rispekt; Ranko dzielnie trzymala sie na panelach, nie dajac sie mi uspic ani zniechecic - pomagajac przy tym dodatkowo jako tlumacz przysiegly z niemieckiego, za co rispekt; Veg zas nie dawala niczym zepsuc sobie dobrego humoru, nawet pociagiem o 06.00 - za co rispekt; Raul zorganizowal dwa mocne panele oraz zwieral szyki, gdy byla taka potzreba na innych panelach - za co rispekt.

Z Brygady 071: Iss wykazal wielka doze goscinnosci i odpowiedzialnosci, przyjmujac zablakane dusze u siebie w domu na noc, chociaz naprawde nie musial, oraz nauczyl nas podstawowych zwrotow japonskiego, jak "please don't beat me", za co rispekt. Usako i Kate urzadzily swietny panel o Hinoi Team i Yuki Hsu, ktory wywolal zywy oddzwiek u szczegolnie trudnej publicznosci, jaka sa ubrani w czarna skore i cwieki J-Rockowcy, za co rispekt.

Osobny credits dla czlowieka-instytucji, czyli Loany, ktora zna wszystkich i ktora wszyscy znaja. Wink Ale tamten konkurs Raula i tam my (moralnie) wygralismy! Ha!

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysany: 05-11-2006 - 22:09
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 15-10-2005



Pogotowie wystraszyło się że dostanie w nos jak od Bruce'a Willisa x) Zadanie domowe z niemca mam tylko dzięki Ranko (T.T dzięki Ci o wielka). Pozdrowienia specjalne dla kapelusza Losiula i morderczego królika Issa x) A konkurs wygrała część żeńska i bardzo dobrze x) Co do naszego konkursu rysunkowego,Mike to trzeba będzie go przeprowadzić jeszcze raz,bo pozostał nieroztrzygnięty. Nie mam siły pisać dalej,rano mam szkołę T.T Całuski dla wszystkich (po odbiór zgłaszać się osobiście)
[spoiler:326b67c042]...Nazajutrz rano pod domem Blue pojawił się rozwrzeszczany tłum z Majkiem na czele xD...[/spoiler:326b67c042]
I pamiętajcie:mroczne balony rządzą a kto uważa inaczej-na trzy zdrowaśki do pieca!

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 05-11-2006 - 23:34
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Smile

Miło było, tylko w moim przypadku króciutko. Nio i po przyjeździe do domu o 11 spałam do 21 XD Mimo przespania 5 godzin jazdy pociągiem. I tak że nie jechałam do Białegostoku tylko do Łodzi, kolejne 9 godzin pociągiem = ble ble ;P

Nocny panelik Kasumi był bardzo sympatyczny, tylko kurczę wstyd mi się było odezwać większą część czasu, bo ja nieśmiała osóbka strasznie Razz A (nawiasem mówiąc) mangi się najlepiej zbiera szukając okazji na Allegro i w antykwariatach (mój najlepszy zakup - cała seria X'a za 60 złotych Razz)

Wszyscy jesteście baaaardzo sympatyczni :3 Do tego Losiul się mną zaopiekował przez spory kawałek konwentu ^^ Nie ma jak łączniki kdrowo-kasumowe :>

Na organizację jak zwykle narzekać nie będę bo byłam tylko na cosplayu (Motylek w moich króliczych uszkach i tak r0xi - nie ma jak nie mieć na powrót do domu i brać udział w cosplayu by dostać zniżkę ;P), nocnym panelu Kasumi i połowie konkursu ragnarokowego (prowadzący stwierdził że nienawidzi KDR to zbojkotowaliśmy i całą grupą opuściliśmy ten przybytek ;P)

Mike - a co tam pociąg o 6, ja mam zawsze dobry humor :> Najzabawniejsze było że nam zły adres tej szkoły podali i koniec końców taksówki dostaliśmy jakieś pół godziny za późno i już mieliśmy wracać do środka i jechać pociągiem o 20 ;P Ale jakimś cudem się udało. Niestety :PPP

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Losiul
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 12:49
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 22-02-2005



Dobra, urwałem się z wykładu, więc dorzucę trochę więcej info ; ):
Położyłem się gdzieś po 18:00 a wstałem przed 10:00 : P.. tylko dlatego że zadzwonił telefon : P.

Ale fajnie że Was poznałem wreszcie osobiście ^^ - pierwszy był Issu, dzięki za nakierowanie mnie na Raula : ).

Potem złapałem Veg, w miejscu którego się nie spodziewałem, czyli na tajnym "zlocie" (heh, ciekawe określenie, nie Veg? ; P) KDR'owców Very Happy. Później przehandlowałem kapelusz na coś z uszami, dobrze że na krótko : P.

Potem wpadłem do Raula i odebrałem identa - Raul, to o czym mówiłem o stronie: trzeba byłoby zmusić PHPNuke do działania tylko za pomocą danych przesyłanych przez POST, a nie GET (czyli wszystko co po znaku zapytaniu w adresie dowolnego miejsca na forum), ale to prawdopodobnie byłoby sporo grzebania ; P. Wtedy w każdym miejscu stronki wyświetlałoby się tylko www.kasumi.pl/index.php, ale takie coś ma też swoje wady ; >. Jest średnio wygodne, kiedy ktoś np próbuje używać funkcji "Wstecz".

Wracając do konwentu : P.
Zaczynałem co prawda być już tochę nieprzytomny, ale na panelu Kasumi dyskusja była gorąca : D - gratulacje dla Raula za anielską cierpliwość. Dla tych którzy nie wiedzą jak to jest w rzeczywistości, z Mike'em w rzeczywistości kłóci się jeszcze ciężej ; P.

Apropos - zaskoczył mnie Mike : P. Może nie charakterem i wyglądem, ale usposobem, którego nie można wywnioskować do końca z postów na forum. W moim wyobrażeniu byłeś trochę złośliwym cholerykiem, u którego nastrój określa się wprost z tonu głosu. Z tego powodu byłem mocno zszokowany, kiedy zobaczyłem Ciebie mówiącego dość jednostajnym spokojnym głosem Very Happy - zecydowanie zszokowany na plus ; ). A co do drifta, to czekam na śnieg Very Happy, zdarzało mi się już lecieć bokiem w mieście po deszczu, ale nie było to do końca kontrolowane : P i generalnie wolę tego unikać. Pozatym na mokrym asfalcie nie można wszystkiego przewidzieć, a na śniegu wręcz przeciwnie : P.

A potem Blue podkradła mi kapelusz - właściwie to po jakimś czasie przestałem zwracać uwagę, że ktoś go śiąga xP. BL też zaskoczyła mnie usposobieniem : ), tylko że w jej wypadku nie miałem pomysłu jak może wyglądać ktoś piszący tak na forum, jak Ty to robisz ; D. Jedno jest pewne, z całego konwentu najlepszy był balon xP, Raul, proszę, weź Je z Sobą następnym razem ; P. Proponuję jakiś panel na ten temat ; P.

Loana, Usako i Kate - dzięki za miłe przyjęcie : )
co do reszty, któych (jak mogłem?!) nie napisałem, pozdrawiam serduchnie i liczę na to że Was jeszcze zobaczę ; ).

Uch, będę musiał coś wymyślić żeby dostać się na Asucon : P.. Ktoś się tam wybiera btw?

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
VegOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 13:06
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 25-01-2003



Status: Offline
Złapałeś to mnie przy wyjściu z całodobowego.... Razz Na 'zlocie' to my tylko rozmawialiśmy ;P

To był Deviruchi Hat xD jak mozna, profanacja~!

O co chodzi z balonem? XDDDD

_________________
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Losiul
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 13:20
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 22-02-2005



balon?.. że tak to ujmę : P - jest bardzo uniwersalny ; P, można go np pomalować, strzelać do niego, albo grać w siatkówkę dopóki nie pojawią się orgowie i poproszą o pomoc przy sprzątaniu ; P (co nie znaczy że zostawiliśmy balon i pomagaliśm xP).

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
issOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 14:14
Moderator
Moderator


Doczy/a: 16-02-2004



Status: Offline
Balon jest też doskonałym instrumentem muzycznym. Tak samo zresztą jak tablica, krzesło, żaluzje i wiele innych sprzętów.
Znowu mało napiszę, bo się szykuję do wyjazdu.

[OT]Nie można wszystkiego przez POST dawać, bo nie da się linkować do konkretnych postów i wątków.[/OT]

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Losiul
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 15:32
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 22-02-2005



[OT] Chyba że podorzucasz do każdego linka FORM z <input type='hidden' name='np: numer_posta' value='numer posta'>. Tak, wiem, to jest na siłę : P, ale gdzieś już taką stronę widziałem. I fakt, zapomniałem że tradycyjnych linków nie da się zmusić do przesyłania postem, pomyślałem o tym, bo przy odbiorze nie ma z tym problemu (zmiana jednej zmiennej)[/OT]

A żeby nie było całkiem offtopowo : P - zakładamy The Kasumi Band, mogę robić za perkusję (ew. bas) ; P

_________________
http://img217.imageshack.us/img217/8008/1149595968350hv3.gif
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Niebieska_Lain
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 15:41
Młodsza elita forum
Młodsza elita forum


Doczy/a: 15-10-2005



Jasne.A ja będę maskotką-zespół będzie się nazywał The Blue's Brothers xD A balony przywozłam ja,nie Raul, xP A Mike jest jeszcze złośliwszy niż na forum >.< Nigdy nie wiesz,czy sobie żartuje,czy mówi poważnie. I co gorsza,świetnie się tym bawi >.<

_________________
Zrób mi jakąś krzywdę!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 16:22
Admin Forum
Admin Forum


Doczy/a: 05-01-2002



Status: Offline
Nie będę się bardzo wyróżniał mówiąc, że było bardzo miło Was poznać i uczestniczyć z Wami w panelach na Bace. Dziękuje bardzo serdecznie wszystkim Smile
BlueLain - zapomniałem Ci podzięować za pomoc podczas panelu. Masz <dużego i ciepłego tulaska> Smile
Usako i Kate - za fajny panel, udział w panelu Kasumi i za sporą dawkę uśmiechu ^_^
Mike - właściwie chodząca encyklopedia wiedzy o Japonii i okolicach Smile Ty się chyba urodziłeś do tego żeby robić panele Smile
Iss - coś tak uciekał przed nami ale i tak bardzo sympatyczny człowiek Smile
Losiul - miło było Cię poznać Smile
Veg - a Ciebie zobaczyć na żywo Very Happy następnym razem bez krępacji na panelach Very Happy
Dida - dziękuje za miłe towarzystwo i niezłą grę w karty (odegram się następnym razem Razz) Very Happy
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
issOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 16:44
Moderator
Moderator


Doczy/a: 16-02-2004



Status: Offline
Już się zastanawiam, czy się nie wybrać gdzieś w Polskę na jakiś kon, żeby się przyzwoicie zintegrować, bo tym razem słabo mi wyszło (na usprawiedliwienie powiem, że mi familia wyjechała i psa zostawiła w domu, a choć blisko jest, to busy rzadko jeżdżą... -- no, winny się tłumaczy).

_________________
Gdyby ktoś chciał założyć konto na Dropboksie to ten (<--) link daje dodatkowe 0.5GB Tobie i mi.
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
MikeOffline
Temat postu:   PostWysany: 06-11-2006 - 17:11
Elita forum
Elita forum


Doczy/a: 07-01-2005



Status: Offline
>_< Z... Zlosliwy choleryk...? Ja? Ja jestem jak Matka Teresa! Nikogo nie krzywdze! Losiul, zaraz Ci utopie rybki, to sam zobaczysz!

Iss: trzeba bylo pojechac na Dojicon w lecie... Wink

_________________
Smile or Die!
 
 Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email  
Odpowiedz z cytatem Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci Zobacz nastpny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits