Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
VegOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-10-2003 - 15:31
Elita forum
Elita forum


Dołączył/a: 25-01-2003



Status: Offline
jeszcze pytanko co do ankiet: jesli jedno pytanie (to o 3 ulubionych autoro) bedzie nie do konca wypelnione - tzn tylko jeden autor, to czy ankieta sie liczy?

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
TIGRAOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-10-2003 - 15:39
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 16-08-2003

Skąd: Odchłań duszy

Status: Offline
nie dla mnie jest lepiej jesli będzie większy wybór, ale nie koniecznie tych wydawnictw które oferują same znane tytułki i moga liczyć na wielkie (bądż małe- sory nie znam sie dokładnie na tym Smile gome) zyski, albo wypuszczają serie i przerywaja je w środku Sad ja chcę coś nowego. JPF się troszkę ruszyło, spoko i bardzo dobrze, ale z tytułami które powszechnie są znane (bo to się dobrze sprzeda- racja, życzę wysokich zysków, lub wdzięczności fanów i przyznaję się, że w tym i mojej), Egmont- trochę lepiej o Momo czy SS nie słyszałam wcześniej- podobają mi się jedno bardziej drugie mniej. Waneko no LH iCCS- będzie dobrze, ale znowu znane; MM- tam wszystko jest, ale mam jakieś uprzedzenia- może nie słusznie. Jakby na rynek polski weszło wydawnictwo które by sprzedawało magi mniej znane (może droższe- kto wie) to i tak bym je kupiła. Nie mam mozliwość zamawiać z netu pozycji po japońsku więc dla mnie było by to duże udogodnienie.Ciągle muszę kogoś prosić, żeby mi coś przywiózł ja jedzie zagranicę- trochę wprawia mnie to w zakłopotanie. Jak mi się coś przypomni to jeszcze napiszę- a teraz fajeczka Smile

_________________
Każdy ma gorszy dzień...
MĂłj trwa od roku...
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 05-10-2003 - 17:53
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Veg napisał/a:
jesli jedno pytanie (to o 3 ulubionych autorach) bedzie nie do konca wypelnione - tzn tylko jeden autor, to czy ankieta sie liczy?

Oczywiście. To ograniczenie jest do trzech ... żeby nie pisać całe strony autorów Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2003 - 15:21
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Wczoraj wypełniłam, a dzisiaj wysłałam ankietę. Miejscami, przy niektórych pytaniach brakowało mi koropeczek do wpisywania własnych uwag, czy propozycji. Teraz liczę na szczęście w losowaniu. Very Happy
Wczoraj również wreszcie się zebrałam i poszłam na pocztę zapłacić kasę za Cutlass. Wybrałam opcję przelew na konto i myślałam, że mnie szlak trafi przy wypełnianiu blankietu. Długaśny numer i te wszytskie zera... Czy się dostaje z Saishy jakieś potwierdzenie, że kasa wpłynęła Question

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2003 - 15:59
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
Miejscami, przy niektórych pytaniach brakowało mi koropeczek do wpisywania własnych uwag, czy propozycji. Teraz liczę na szczęście w losowaniu. Very Happy

Ankieta jest malutka. Następmnym razem postaram się aby miła więcej stron. I więcej miejsca na wpisy.

Dida napisał/a:
Wybrałam opcję przelew na konto i myślałam, że mnie szlak trafi przy wypełnianiu blankietu. Długaśny numer i te wszytskie zera... Czy się dostaje z Saishy jakieś potwierdzenie, że kasa wpłynęła Question

Nie chcę cię martwić ale przelew na konto ma sens z konta w banku, nie z poczty. Z poczty pieniądze na konto portafią iść 3 tygodnie! Po za tym przelew z banku kosztuje np. 1 zl albo nawet wcale jesli masz konto w MBanku. A na poczcie płacisz 3,50.

Dobra wiadomość - o potwierdzenie nie musisz się martwić, wszystkie zamówienia ze sklepiku potwierdzam zaraz po przyjściu pieniążków.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2003 - 22:01
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Chyba nie będzie tak źle. Choć jeśli to rzeczywiście będą 3 tygodnie... Podobno jesli kasa nie wpłynie przez 2 tyg. to numerek kolekcjonerski zostaje zwolniony. Confused Jeśli się nie mylę to prowizja na poczcie od czerwonego przekazu jest 5 zł, a od przelewu na koncie jak sam wspomniałeś 3,50. Oszczędność 1,50. Very Happy

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 08-10-2003 - 22:26
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
Podobno jesli kasa nie wpłynie przez 2 tyg. to numerek kolekcjonerski zostaje zwolniony.

Czekam z reguły 3 tygodnie. I zamawiajacy dostają e-mail z przypomnieniem.

Dida napisał/a:
Oszczędność 1,50. Very Happy

4,50 zł o ile się nie myle. Czyli oszczędność złotówka. A ile oszczędziła byś sobie nerwów Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-10-2003 - 09:17
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
1 zł, czyli dokładnie tyle, ile mi brakuje by z comiesięcznego kieszonkowego zakupić Chobits lub Slayers. Razz

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-10-2003 - 13:02
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
1 zł, czyli dokładnie tyle, ile mi brakuje by z comiesięcznego kieszonkowego

Tym bardziej się cieszę , że zdecydowałaś się zamówić Cutlassa.
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
DidaOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-10-2003 - 22:30
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 24-02-2003



Status: Offline
Ja też. Nagłe przypływy gotówki to wspaniała rzecz! Very Happy
No i okazało się ostatecznie, że kasa wcale nie szła tak długo. Dzisiaj dostałam potwierdzenie.

_________________
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 11-10-2003 - 02:33
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
Dida napisał/a:
No i okazało się ostatecznie, że kasa wcale nie szła tak długo. Dzisiaj dostałam potwierdzenie.

Z pocztą jednak bardzo różnie bywa. Cieszy mnie, że tym razem się postarali. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 07-11-2003 - 12:22
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

Ja mam pytanko aprops tego co powyĹźej. Zapłaciłam przelewem – akurat mam Inteligo – i trochę się martwię, bo jestem blondynką i to był mĂłj pierwszy przelew... MĂłwisz, Ĺźe dostanę jakieś zawiadomienie czy trzeba najpierw wypełniać coś w Twoim sklepie?

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 09-11-2003 - 23:48
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
akurat mam Inteligo – i trochę się martwię, bo jestem blondynką i to był mĂłj pierwszy przelew... MĂłwisz, Ĺźe dostanę jakieś zawiadomienie czy trzeba najpierw wypełniać coś w Twoim sklepie?

Tak Niko, Twoje zamówienie doarło i jest zapisane. Nie martw sę, wszystko w porządku Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
nika
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 13:24
Moderator
Moderator


Dołączył/a: 26-08-2002

Skąd: Warszawa

wielkie dzięki - czuję sie spokojna!

_________________
gdyby ktoś przypadkiem chciał czegoś od mnie to mailem proszę - niestety raczej nie będzie mnie już więcej na forum
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
RaulOffline
Temat postu:   PostWysłany: 10-11-2003 - 19:31
Admin Forum
Admin Forum


Dołączył/a: 05-01-2002



Status: Offline
nika napisał/a:
wielkie dzięki - czuję sie spokojna!

Prosze bardzo.

Zawszę mówie tym którzy maja dostęp do intennetu żeby jednak zamawiali w sklepiku - dostają potwierdzenie jak przyjda pieniadze i jak wysyłam mange/ksiazke czy cos innego. Smile
 
 Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  
Odpowiedz z cytatem Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:     
Skocz do:  
Wszystkie czasy w strefie GMT - 12 Godzin
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat Wersja gotowa do druku Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości Zobacz następny temat
Powered by PNphpBB2 © 2003-2007 The PNphpBB Group
Credits